Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 8

  • 28 309
  • 732
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
ИГРАТА - http://www.mondozoo.com/bg/



НИВАТА

Пътеводител на начинаещия зоопаркаджия или как да минем проклетото ниво.

ТАБЛИЦИ С ЦЕНИТЕ НА ЖИВОТНИТЕ от Mondo Forum

Нещо интересно за животните от MondoZoo

ПОДАРЪЦИТЕ ОТ РАЗХОДКА С ЛОДКА

Нашите зоо-та: Лентичките в подписа на зоо-то са абсолютно забранени от администратор!!!

ВАЖНО за линковете на Разходка с лодка:

Всеки може да направи по едно единствено уникално посещение на ден!

Това значи, че когато посетите първия за деня избран от вас зоопарк вие изразходвате вашето посещение
и след това колкото и зоопарка да посетите посещения няма да се отчитат.

Старите теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 16:58 от Valeria

# 1
  • София
  • Мнения: 44 111
 newsm52 newsm52 newsm52 newsm52 newsm52 newsm52 newsm52

# 2
  • Мнения: 3 971
Хоп втора  Peace

# 3
  • Мнения: 6 904
Трета Mr. Green
Направо ме накарахте да се замисля дали да не почна да продавам на черния пазар, но засега май не ми се иска.

# 4
  • Мнения: 4 546
ее, купих си 3 мондоз  с епей, парите ми ги дръпна, а мондоз нямам
на някой друг случвало ли се е да му се появят по-късно мондозите, на мен винаги веднага ми са светвали

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 384
и аз пета Mr. Green

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 647
ей ме на и мене newsm57

# 7
  • Мнения: 4 371
Продадох една костенурка днес на черния за 60 000 лол и не ме хванаха. Много страхлива душа съм, ей, обаче парите ми трябваха.

# 8
  • Мнения: 54
8-ма  Laughing

herelina, на мен ми се случи миналата седмица, но от СМС. Писах на Монди, той каза, че при него въобще не излиза да е пращан и един СМС от този номер, а аз и преди бях пращала и си дойдоха веднага мондозите. Честно казано се отказах по простата причина, че може и да съм ги изговорила, разпечатка в мен не идва, така че явно няма да разбера, но се отказах за 2,20. Дажи ми мина вече и съм готова пак да пращам.  Laughing

# 9
  • Мнения: 4 371
на някой друг случвало ли се е да му се появят по-късно мондозите, на мен винаги веднага ми са светвали
Презареди ли страницата newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 44 111
да ви споделя за ПП, този месец имам едно 0,90Е и 2 пъти по 0,02Е...и накрая общата ми печалба пише 0,93 Е Simple Smile)) май взимат комисионна вече Simple Smile

# 11
  • Мнения: 30
Нивото с много добра репутация мога ли да го мина с много добра репутация пред  waf и 200 продадени животни на черния пазар.То за сега има време де,но като гледам колко животни съм продала на waf,май доста ще си постоя там.Явно ще трябва да спра да продавам на черния пазар от сега Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 44 111
хахахахах, мнеее... или и двете на уаф или и двете на черният трябва да покриеш Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 546
на някой друг случвало ли се е да му се появят по-късно мондозите, на мен винаги веднага ми са светвали
Презареди ли страницата newsm78

презаредих, разлогнах се, логнах се-нищо

# 14
  • Мнения: 280
Записче и от мен 
 bouquet за темата и автора

Общи условия

Активация на акаунт