Клуб "Парфюмен Ценител" 14 - Любими аромати Versace

  • 28 129
  • 309
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 198
Този път анкетата ще е посветена на Versace .

Добре дошли на всички заинтересовани и пленени от красивите аромати.   bouquet
Гласувайте, обсъждайте често и по-много.  Grinning

Имате право на 20 гласа, защото това са едни от най-любимите аромати на много парфюмни дами ценителки тук.

устав на клуба
старата тема

Приятни мигове в парфюмната компания!   bouquet











# 1
  • Мнения: 522
хоп първа  newsm47

# 2
  • София
  • Мнения: 1 270
Определени харесвам само мъжките аромати на Versace Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 243
Охо, нова темичка!  Party

Здравейте, мацки, ухаещи на слънце и море   Flutter
Аз набързичко да споделя, че съм поредната жертва, паднала в капана на АП. Изключително красив парфюм... Пробвах го с много страх предвид различните мнения, коиъо бях изчела за него. От отвратителен, докарващ позиви на  Sick   до страхотен, сексуален, женствен, впечатляващ. За мен е от вторите  Mr. Green   Поне при мен се разви много добре, без изобщо да ми се струва тежък дори в началото. денси, миличка, благодаря ти за тази "среща"   Hug Отново пробвах Стрип на едната китка и АП Емоционал... Стрип ми е интересен, но някак по - агресивен и по-далечен от същността ми. Усилено ми миришеше на гума, колкото повече престояваше, толкова по-осезаема ставаше гумата   Емоционалният Провокатор ми се стори много цветен и повече нежен от необходимото, лесен за харесване, на мен също ми допадна, но не е Провокаторът, който ще си купя.
За Хабанита ми трябва още време....Душа я вече 3 пъти и ту ми се струва по-мека, ту изведнъж нещо ме шибва като мокър парцал. Пробата е от памуче и е мн възможно нещо да ми убягва и да не мога да преценя харесва ли ми или не. То аз докато реша, памука ще се е измирисал 
Предстоят нови срещи с Венеция, Джуси и Златото на Торенте...след уикенда! най-после и аз малко почивка на вила   Tired
 Hug
 

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 14:18 от Bellucci

# 4
  • Варна
  • Мнения: 57
 Heart Eyes Гласувах за Черния кристал и Версенс.

# 5
  • Мнения: 540
версаче не са ми любим бранд,но все пак гласувах за версенс и крисал нуар.Голяма част не познавам,а другите не ми допадат въобще Sad
ДЕНСИ така се надявах този път да е ред на ИСЛ Flutter Laughing

# 6
  • Мнения: 1 243
Гласувах за Черния кристал, за Брайт също като летен вариант, Белите и Червените джинси, Сините джинси, Версенс  Peace Това е май...

# 7
  • Мнения: 572
Преди време харесвах и розовите джинси. А сега-двата кристала и Версенс.

# 8
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Vеrsenece  е моят фаворит  Grinning

# 9
  • Мнения: 540
встрани от темата,но моля за отзиви за тези герленчета,знам че гиразменяше някой Thinking
,,

# 10
  • Мнения: 522
Мисля че Тес ги разменяше.

# 11
  • Мнения: 152
Глас за Кристал Ноар,него имам,харесва ми!

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Мисля че Тес ги разменяше.
Тес имаше втория, но мисля че отдавна се раздели с него.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Versace Signature под какво име е в анкетата, че не го виждам?

Имах Precious Heart - свеж, летен аромат, плодово-цветен, много напомня на Емералд Дрийм на Ести.

# 14
  • Мнения: 338
Не съм ползвала почти нищo на Versace. Преди време с голямо желание поръчах чист парфюм Blonde (който вече е спрян от производство), но за съжаление не можахме да се спогодим  Sad.
Радвам се, че отиде при истинска парфюмна ценителка, която наистина му се радва и го ползва с удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт