Клуб "Парфюмен Ценител" 14 - Любими аромати Versace

  • 28 141
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 094
Лулу-то дойде ли на очакващите го?

Понеже съм го имала преди май 9 години (Лулу бльо), чак сега ми присветна някакъв спомен, че после , когато излезе адикт (класическият), в двата намерих голяма прилика.

# 301
  • Мнения: 31 294
Денси, явно с тебе сме попаднали в лош период. И моите Деснуда и Токад се бавят вече повече, отколкото е нормално.
Да вярно е. Понякога направо не ми се поръчва оттам заради чакането, но пък всичко е оригинал и е страхотно с изключителни цени. Само за това съм им клиент.  Crazy

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 22:35 от densi

# 302
  • Мнения: 3 835
Стискам палци много скоро да се радвате на новите си аромати!  Peace

# 303
  • Мнения: 2 414
Гласвах за Черния кристал. Heart Eyes

Иначе последните ми два парфюма(и двата са подаръци) не си приличат грам,но ми харесват много.

е супер приятен,пролетно-летен и закачлив.
 
-мирише на "чисто",определено не е сладък.

# 304
  • Мнения: 451
О те разбраха явно, че си имат работа с човек, който не се церемони много и бързо отговориха.  Вначалото се опитаха да ме будалкат на дребно. Но знаят, че има Комисия по защита на потребителя и ги е страх.
Радвам се, че си признаха.
Браво!   bouquet Hug Но как само си признаха! Mr. Green Доставчика ги излъгал, пък те не знаели и са му плащали като за оригинали Twisted Evil От такива "познавачи" и оригинал да е по-добре да не се купува. Много смело това, да им лепнат цени като за истински! ooooh!
Изключително често срещано явление е сред Инетрнет търговците на козметика, парфюми и т.н., било то в онлайн магазини или в Ebay. Масово търсят най-ниските цени за на едро и не гледат дали е оригинално или не, не могат да познаят или не ги интересува.
Още повече, че и на търговци с добра репутация се случва. Да не говорим, че го има моментът и купувачи да купят оригинал и тихо-тихо, по терлички, след няколко дни да върнат менте (особено лесно  им е, ако консултантката е видимо нова, млада или неопитна, а ментето е добро). Подобни случаи е имало дори в магазини (физически, не онлайн) от рода на Saks. С други думи, менте можеш да си купиш отвсякъде.
Та единственото спасение в случая са широко отворените очи Mr. Green

# 305
  • Мнения: 3 835
Някой в България да е връщал парфюм?
Нямам предвид он-лайн.

# 306
  • Мнения: 31 294
Някой в България да е връщал парфюм?
Нямам предвид он-лайн.
Според мен няма такъв случай. Не може и да стане в мига в които му е нарушена опаковката не го вземат обратно. А ти няма начин да не я нарушиш за да видиш какво има вътре. Mr. Green

# 307
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Само здрасти, да не изпусна края... с Версаче не се разбирам ич.

# 308
  • Мнения: 1 893
По съвет на съфорумка  Hug да питам и тук:
Нарцисо Родригес: EDP или EDT? Има ли разлика и кой е по-добре да поръчам.

# 309
  • Мнения: 31 294
По съвет на съфорумка  Hug да питам и тук:
Нарцисо Родригес: EDP или EDT? Има ли разлика и кой е по-добре да поръчам.
beca, пренеси въпроса, ако обичаш  bouquet в новата тема за да ти отговорят дамите.

Победител в анкетата с 70 гласа е Crystal Noir Versace!Следван от Bright Crystal с 47 гласа и Versense с 29 гласа.

Новата тема.

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 14:17 от densi

Общи условия

Активация на акаунт