Клуб "Парфюмен Ценител" 14 - Любими аромати Versace

  • 28 162
  • 309
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 31 389
Момичета да ви разкажа, да не се подведе някой.

Преди време teddy_n беше питала за редкия аромат на Шанел Une Fleur de Chanel.
Цитат
Мацки, има ли някой представа от къде мога да поръчам с доставка до БГ ето този Шанел:

Много ми хареса като го тествах  в една парфюмерия, но съм убедена че беше имитация.А го продаваха за оригинален на цената на такъв Shocked
Цитат
teddy_n защо си убедена, че е бил менте? В някоя реномирана парфюмерия ли си го подушила? А ако наистина е бил менте, дали оригинала би миришел по същия начин и пак да ти хареса?
В Монтана беше-не знам доколко е реномирана, и продаваха доста малко неща.А съм убедена че е менте защото помолих продавачката да го отвори внимателно-шишето беше потъмняло,съмнявам се че и материала беше стъкло-леко като плексиглас, канта на капачката-полуолющен, абе ужас  #Cussing out, а го продават 35 мл за 108 лв Shocked

И ето сайта, където този парфюм се продаваше за над 100 лв, както и всички други парфюми на Шанел.

http://topdobavki.com/catalog/Parfum-chanel-une-fleur-za-jeni-10 … gibkkra7q1rc3kl53

Още тогава коментирахме, че са реплики най-вероятно, но аз реших да им пиша и да видя за какво точно става въпрос.


Ето и последният отговор след усилена, многодневна кореспонденция с въпросния сайт. Признаха си!
Сменили са цените с такива за реплики.

Пак ще повторя, никога не купувайте парфюми на Шанел освен от официален вносител или от магазини в чужбина. Тук повечето са съмнителни. винаги има вероятност да вземете Шанел за 120 лв и той еда е проста реплика. като се оказа тук.

Здравейте, вашето питане породи интерес и у нас. Оказа се, че
парфюмите са реплики. След разговор с доставчиците вече и цените към
нас няма да са същите последващо ще бъдат коригирани и в сайта до
няколко дни.

Поздрави

Екипа на Топдобавки

# 286
  • Мнения: 2 590
densi, благодаря за ценната информация   bouquet

# 287
  • Мнения: 31 389
densi, благодаря за ценната информация   bouquet
За нищо мила! Hug Исках да помогна на доста хора да не се излъжат с покупките на аромати.

# 288
  • Мнения: 2 590
densi, благодаря за ценната информация   bouquet
За нищо мила! Hug Исках да помогна на доста хора да не се излъжат с покупките на аромати.
Само като си помисля, че сигурно има доста излъгани хора, които са си мислели, че що цените са високи, значи парфюмите са читави, направо ми прилошава  Sick Сега как ли ще ги е яд милите като видят промяната. ooooh!

# 289
  • Мнения: 1 243
денси, браво!  Hug Имаме си в твое лице парфюмен ангел - пазител!  Mr. Green

Аз отново да помоля за отзиви за Мис Сиксти Еликсир. Една съфорумка в момента го заменя, а го е описала много хубаво. От тези, които аз харесвам...Та ми се ще да чуя още мнения  Praynig

# 290
  • Мнения: 31 389
аз го намирам доста по-различен от Вили - за мен не е резлив и за съжаление не долавям пушек /на мен ми дай пушек, смола, подправки ... /
за мен е много лимон с ванилия, без да е супер-траен, но е гушлив и мек, топъл и незадушаващ
може би жегата убива другите нотки и не успявам да ги хвана.............
в последно време, като са напръскам с някой парфюм, често в съзнанието ми изниква друг - при пръскането с Трабъл се сетих за Ковет и за Шалимар, но не е въпрос на реална прилика, а на някакъв полъх, нотка, присещане за нещо - това не са парфюми, които наистина са сходни - Ковет е много по-зелен, а Шалимар /едт/ е доста по-ретро, плътен и опушен ... вероятно се дължи на това, че в някой момент и в Ковет, и в Шалимар едт се долавят лимон и ванилия

пп и аз не усещам прилика между Трабъл и Адикт
Благодаря ти много!  bouquet
Е това изречение ме изплаши много, но после се освестих, като дочетох надолу. Mr. Green Не ми допадат и не мога да нося нито Ковет, нито Шалимар. Whistling Дано ми хареса и на мен насляпо го чакам.

# 291
  • Мнения: 31 389
densi, благодаря за ценната информация   bouquet
За нищо мила! Hug Исках да помогна на доста хора да не се излъжат с покупките на аромати.
Само като си помисля, че сигурно има доста излъгани хора, които са си мислели, че що цените са високи, значи парфюмите са читави, направо ми прилошава  Sick Сега как ли ще ги е яд милите като видят промяната. ooooh!
О те разбраха явно, че си имат работа с човек, който не се церемони много и бързо отговориха.  Вначалото се опитаха да ме будалкат на дребно. Но знаят, че има Комисия по защита на потребителя и ги е страх.
Радвам се, че си признаха.

# 292
  • Мнения: 404
аз го намирам доста по-различен от Вили - за мен не е резлив и за съжаление не долавям пушек /на мен ми дай пушек, смола, подправки ... /
за мен е много лимон с ванилия, без да е супер-траен, но е гушлив и мек, топъл и незадушаващ
може би жегата убива другите нотки и не успявам да ги хвана.............
в последно време, като са напръскам с някой парфюм, често в съзнанието ми изниква друг - при пръскането с Трабъл се сетих за Ковет и за Шалимар, но не е въпрос на реална прилика, а на някакъв полъх, нотка, присещане за нещо - това не са парфюми, които наистина са сходни - Ковет е много по-зелен, а Шалимар /едт/ е доста по-ретро, плътен и опушен ... вероятно се дължи на това, че в някой момент и в Ковет, и в Шалимар едт се долавят лимон и ванилия

пп и аз не усещам прилика между Трабъл и Адикт

Благодаря ти много!  bouquet
Е това изречение ме изплаши много, но после се освестих, като дочетох надолу. Mr. Green Не ми допадат и не мога да нося нито Ковет, нито Шалимар. Whistling Дано ми хареса и на мен насляпо го чакам.
Имам Трабъл и Ковет и пробичка от Шалимар. Аз не усещам нищо общо-даже полъх. Денси, мисля, че ще ти допадне Трабъла

# 293
  • Мнения: 17 546
О те разбраха явно, че си имат работа с човек, който не се церемони много и бързо отговориха.  Вначалото се опитаха да ме будалкат на дребно. Но знаят, че има Комисия по защита на потребителя и ги е страх.
Радвам се, че си признаха.
Браво!   bouquet Hug Но как само си признаха! Mr. Green Доставчика ги излъгал, пък те не знаели и са му плащали като за оригинали Twisted Evil От такива "познавачи" и оригинал да е по-добре да не се купува. Много смело това, да им лепнат цени като за истински! ooooh!

# 294
  • Мнения: 31 389
пп и аз не усещам прилика между Трабъл и Адикт

Благодаря ти много!  bouquet
 Дано ми хареса и на мен насляпо го чакам.
Имам Трабъл и Ковет и пробичка от Шалимар. Аз не усещам нищо общо-даже полъх. Денси, мисля, че ще ти допадне Трабъла
Благодаря ти много proly. Hug  bouquet Сигурна съм в това.

# 295
  • София
  • Мнения: 651
densi, аз също не харесвам Ковет и Шалимар, но Трабъл (или както там е на френски) много го харесвам. На мен по скоро ми прилича на Англоманията, но без подправките и доста по сладък. И много траен. Няма начин да не ти хареса Heart Eyes

# 296
  • Мнения: 31 389
densi, аз също не харесвам Ковет и Шалимар, но Трабъл (или както там е на френски) много го харесвам. На мен по скоро ми прилича на Англоманията, но без подправките и доста по сладък. И много траен. Няма начин да не ти хареса Heart Eyes
Ооо галиш ушите ми. Обичим Англоманията, а съпруга ми я обожава. Само ме кара да се пръскам с нея. Нямам търпение да пристигне Трабъл.
Момичета да ви се оплача, чакам Ангел и Демон ЕДП и много ми се забави. Ще откача вече! Само за него мисля и ми се разваля удоволствието от носенето на други аромати. Това е един от най-желаните от мен аромати. носила съм го от виалчета, но никога не съм го имала в пълен голям размер и сега точно той да се бави. Не е честно. Дано дойде. ooooh! Praynig  Close

# 297
  • Мнения: 1 243
Ще дойде, денси...Тъкмо за другата седмица, която я дават по-хладна ... И ще можеш да му се порадваш, че той определено в топло си е доста пейнфул.  Hug Пиши като го получиш, как ти се струва...Мен нещо мн ми омръзна изведнъж  Tired

# 298
  • Мнения: 31 389
Ще дойде, денси...Тъкмо за другата седмица, която я дават по-хладна ... И ще можеш да му се порадваш, че той определено в топло си е доста пейнфул.  Hug Пиши като го получиш, как ти се струва...Мен нещо мн ми омръзна изведнъж  Tired
Благодаря за успокоението. Hug Heart Eyes Ще пиша веднага. Смятам да го нося само вечер в доста хладни вечери. Но ми е любов голяма. Едва се удържах да не грабна стотицата като го поръчвах. Ей пуста лакомия. Twisted Evil Но вече се владея сериозно и избирам само малко количества и селектирам парфюмите за купуване. Mr. Green

# 299
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Денси, явно с тебе сме попаднали в лош период. И моите Деснуда и Токад се бавят вече повече, отколкото е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт