Клуб "Парфюмен Ценител" 14 - Любими аромати Versace

  • 28 166
  • 309
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 1 423
densi, балгодаря  bouquet - значи направо ще поръчвам Joy
Нося парфюма вече три часа примерно.Отличен интензитет и сила. Шлейф хубав. Не е нежен. Много е сладък, карамелен и вкусен. Усещам много ягоди, но като ягодово сладко, варено в лятна кухня на баба. Малко прекалих явно с количеството и ми идва доста силен, въпреки че съм на хладно. За почитателите на силно сладки и много вкусни аромати. Типичен ориенталец, но мек и наистина има чудесна хармония. Не е ванилов, а сладостта е плодово захарна и се носи на талази около теб. Heart Eyes

Страшно си за бой, страшно  Mr. Green Не знаеш ли как ще въздейства това на нежното ми сърце  Crazy Е имай милост де  Laughing


И аз, както друга форумка по-горе, съм все още на вълна "зимни" парфюми. Преди няколко дни открих, че правя умствено списък на какво ми трябва за зимата...  


Същата работа съм. На преден план едно Толу на Ормонд Джейн и един Алахин на Тео Кабанел. Като нищо да ги поръчам и преди зимата.
Може би защото този тип аромати са ми най на сърце, заради това все натам ме тегли, независимо от сезона. Като че ли "летните" ползвам повече по задължение. Харесва ми свежата еуфория, която създават, но не притежават тази мистичност, която истински ме привлича. Е, ще го преживея  Laughing

Между другото, ако някой познава някой от по-горе споменатите, моля да сподели. Толу изобщо не познавам, само по описание съм го харесала много, а Алахин само съм пробвала бегло.

Днес съм с Цветната бомба. Няма да я нося зимата изобщо, в топло време е по-красива.

Честити придобивки на всички!

# 256
  • Мнения: 271
Момичета,честити нови придобивки Hug.Да им се радвате, и да си ги пръскате с много кеф Peace.Денси ,много добре звучи тази пеперуда Thinking на Hanae Mori .
Аз с нетърпение вече очаквам това -Jean Patou - Sira des Indes.Покупка  на"сляпо" и тръпна в очакване, каква емоция ще ми донесе Crazy.

# 257
  • Мнения: 152
Мацки,който има или е запознат с нахалната Carolina Herrera със златните точки,да каже моля ,има ли разлика в ЕДП и ЕДТ вариациите? Rolling Eyes
Благодаря Hug

# 258
  • Мнения: 540
Момичета,честити нови придобивки Hug.Да им се радвате, и да си ги пръскате с много кеф Peace.Денси ,много добре звучи тази пеперуда Thinking на Hanae Mori .
Аз с нетърпение вече очаквам това -Jean Patou - Sira des Indes.Покупка  на"сляпо" и тръпна в очакване, каква емоция ще ми донесе Crazy.

дано да си заслужава чакането,че аз днес получих парфюм на сляпо,който хич не ми допадна,а пирамидата му беше супер Cry

# 259
  • Мнения: 271
Цитат
дано да си заслужава чакането,че аз днес получих парфюм на сляпо,който хич не ми допадна,а пирамидата му беше супер

Надявам се да ми хареса newsm78.Пирамидата му е доста обещаваща Wink.
А някой познава ли и ползва ли .
Така ми се иска да го душна Sad, но няма къде.

# 260
  • Мнения: 31 389
Тези дни тествах Jardins de Bagatelle Guerlain. Много дълго време мечтаех да се докосна до старите Герлени, които нямаше как да пробвам в България и сега успях, благодарение на една красива и благородна парфюмна дама, на която благодаря сърдечно.
Jardins de Bagatelle е красив парфюм, за истински дами. Прекрасен!!!
Бях чела, но не очаквах толкова да ми хареса. Развълнува ме силно и ме пренесе в едни по-романтични и стойностни времена, когато са се носили рокли, имало е дами и кавалерис любезни обноски, тогава когато парите и жаждата за власт не са интересували дамите толкова, колкото сега и на мода е бил свянът и изчервяването.
Това е цветен, пудрен и женствен парфюм. Огромен и сложно направен букет от цветя. Синоним на романтиката. Скъп, класен и за много специални случай.
 Единствения от по-старите Герлени, за когото мечтая в момента, но не съм пробвала още Vol De Nuit Guirlain. Него го пазя за върховно настроение и специални усещания.

 

# 261
  • Мнения: 3 094
За мен  Амбр дьо Кабошар е доста сходен с Мобусен - и в двата има мандарина, която се усеща в началото, накрая амбра, ванилия и пачули, които остават ги правят доста еднакви за мен.

# 262
  • Мнения: 540
Тези дни тествах Jardins de Bagatelle Guerlain. Много дълго време мечтаех да се докосна до старите Герлени, които нямаше как да пробвам в България и сега успях, благодарение на една красива и благородна парфюмна дама, на която благодаря сърдечно.
Jardins de Bagatelle е красив парфюм, за истински дами. Прекрасен!!!
Бях чела, но не очаквах толкова да ми хареса. Развълнува ме силно и ме пренесе в едни по-романтични и стойностни времена, когато са се носили рокли, имало е дами и кавалерис любезни обноски, тогава когато парите и жаждата за власт не са интересували дамите толкова, колкото сега и на мода е бил свянът и изчервяването.
Това е цветен, пудрен и женствен парфюм. Огромен и сложно направен букет от цветя. Синоним на романтиката. Скъп, класен и за много специални случай.
 Единствения от по-старите Герлени, за когото мечтая в момента, но не съм пробвала още Vol De Nuit Guirlain. Него го пазя за върховно настроение и специални усещания.

 


преди 10тина години,го купих случайно и изпръсках една 100ца-найстина е много женствен,точно за дами.Сега обаче едва ли бих го носила. Blush

# 263
  • Мнения: 451
densi, балгодаря  bouquet - значи направо ще поръчвам Joy
Нося парфюма вече три часа примерно.Отличен интензитет и сила. Шлейф хубав. Не е нежен. Много е сладък, карамелен и вкусен. Усещам много ягоди, но като ягодово сладко, варено в лятна кухня на баба. Малко прекалих явно с количеството и ми идва доста силен, въпреки че съм на хладно. За почитателите на силно сладки и много вкусни аромати. Типичен ориенталец, но мек и наистина има чудесна хармония. Не е ванилов, а сладостта е плодово захарна и се носи на талази около теб. Heart Eyes
Страхотен е, нали Mr. Green Heart Eyes Да му се радваш със здраве Hug

# 264
  • Варна
  • Мнения: 1 423
За зимни парфюми ще си говорим, а? Ето ни сега едно студено време  Laughing
Тъкмо повод да се радвам на любимите плътни миризмички. Та в този ред на мисли - днес ще се стопля с Hypnose Hypnotizing Elixir.

Утре с Лулу - Кашарел. Ще се възползвам от хладната прогноза.

# 265
  • Мнения: 31 389
За зимни парфюми ще си говорим, а? Ето ни сега едно студено време  Laughing
Тъкмо повод да се радвам на любимите плътни миризмички. Та в този ред на мисли - днес ще се стопля с Hypnose Hypnotizing Elixir.

Утре с Лулу - Кашарел. Ще се възползвам от хладната прогноза.

Така ме запалихте с Белучи по него и много искам да го пробвам. Много. Чакам те с нетърпение да дойдеш в София. Иначе аз ще дойда при вас. Mr. Green  bouquet
О Лулу ще го видим и него, тази сладост. Whistling

# 266
  • Варна
  • Мнения: 1 423
За зимни парфюми ще си говорим, а? Ето ни сега едно студено време  Laughing
Тъкмо повод да се радвам на любимите плътни миризмички. Та в този ред на мисли - днес ще се стопля с Hypnose Hypnotizing Elixir.

Утре с Лулу - Кашарел. Ще се възползвам от хладната прогноза.

Така ме запалихте с Белучи по него и много искам да го пробвам. Много. Чакам те с нетърпение да дойдеш в София. Иначе аз ще дойда при вас. Mr. Green  bouquet
О Лулу ще го видим и него, тази сладост. Whistling

Заповядай  Hug  Удоволствието ще е пълно, както винаги!
Трябва да наваксаме пропуснатото време.

# 267
  • Sofia
  • Мнения: 7 045
И аз се възпозлвах от хладното време да се порадвам на Insolence edp.  Heart Eyes
Taзи пудра в жегите не стои добре.

# 268
  • Мнения: 31 389
Да се похваля, имам подарък щедро количество от една красива парфюмна дама Аква Алегория Figue-Iris. Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet
Сега ще го пробвам хуууубаво. newsm44

# 269
  • Мнения: 1 243
dens, ако знаеш как ме развълнува с това топло и гушливо описание на Х. Мори! Flutter Звучат много мои тези пусти Сини пеперуди... Някой ден в далечно бъдеще, срам не срам, ще те замоля за пробичка и дано вече мога да ти върна жеста подобаващо (мн се съмнявам, с тази колекция, която имаш...)

Мимс, много ти се радвам за Еликсира...Все едно някой е харесал детето ми хаха. Понеже мисля, че ще си остане една от големите ми парфюмни любови, все още мн ме вълнува и си го кътам. Какво ще правя като свърши?!  Tired

Днес с L'or de Torrente. Чувствам се прекрасно, не знам дали е есенно-зимен, за мен е просто разкошен  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт