Кой ви дразни във форума?

  • 6 831
  • 190
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Пускам тази тема понеже напоследък се разменят много обиди.Явно някои потребители действат на други като бик на червено.

# 1
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
.... е чак пък напоследък  Wink то винаги си е имало някой да се изпуска  Mr. Green


Иначе тематично... май никой не ме дразни , е може би моментно се е случвало понякога  Sunglasses но не зациклям в/у такива субекти  Wink

Дреме ми  Whistling


п.п. липсват ми постовете на Лиска  Wink


# 2
  • Мнения: 17 407
Много потребители ме дразнят. Обаче постигнах хармония, като се научих дане ги чета Simple Smile
Йовета, дай един- два примера Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 175
Включвам бутончето "Игнор" и изобщо не се връзвам... Sunglasses

# 4
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Много потребители ме дразнят. Обаче постигнах хармония, като се научих дане ги чета Simple Smile
Йовета, дай един- два примера Mr. Green


те си знаят кои  да не ги изреждам Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 2 079
Не ме дразни никой!  Peace
Когато някой опита да се заяде с мен не отговарям и толкова!

И на мен ми липсват постовете на Лиска!  Cry
Къде е тя сега? И защо вече не пише? newsm78

# 6
  • Мнения: 5 370
Е, браво беее, тъкмо ще излизам на разходка-и вие пуснахте тема за култовото дразнене.


(това да се счита за 'запис') Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 62 595
И защо такива открито негативни теми и подстрекаващи към писане на лоши думи и разваляне на отношения. Дори Х да дразни У, това си е между тях. А и ако в една тема да дразнят заради различни възгледи, в друга може да са на една страна.
Залагам, че при първия персонален пост темата ще бъде заключена.

# 8
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Включвам бутончето "Игнор" и изобщо не се връзвам... Sunglasses
..най им действа на такива да не им "отговаяш"  Laughing ... да видиш после само как орЪт с копито  Mr. Green  

# 9
  • вкъщи
  • Мнения: 704
някои избиват комплекси във форума като обиждат другите Mr. Green

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Любими са ми:"Не давай вода!", "Не давай захар", "Не давай сок" и т.н.Но не ме дразнят, а се забавлявам с какъв ентусиазъм защитават тезите си.Напомнят ми младите ми години, когато смятах, че е много важно да защитавам тезата си до дупка. smile3514Сега вече си дадох сметка че е било излишно ама.....

# 11
  • Мнения: 6 323
Пускам тази тема понеже напоследък се разменят много обиди.Явно някои потребители действат на други като бик на червено.


И тази тема с каква цел е? Да стане официална арена?

# 12
  • Мнения: 5 370
някои избиват комплекси във форума като обиждат другите Mr. Green
Глупости на търкалета. КАква обида може да ми нанесе човек, когото нито познавам, нито някога ще познавам?
По-скоро може да говориш за разтоварване от скуката.
П.С. И стига говори с хиксове и игреци. Като си фанала бика за рогата-барем размахай червеното пищималче.

# 13
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
По-скоро обиждат себе си  Wink
..... друг е въпроса че някои им се връзват, впечатлява ...нал' тъй  Grinning

# 14
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Пускам тази тема понеже напоследък се разменят много обиди.Явно някои потребители действат на други като бик на червено.


И тази тема с каква цел е? Да стане официална арена?


едва ли то другаде  е арената Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт