Кой ви дразни във форума?

  • 6 838
  • 190
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Пускам тази тема понеже напоследък се разменят много обиди.Явно някои потребители действат на други като бик на червено.

# 1
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
.... е чак пък напоследък  Wink то винаги си е имало някой да се изпуска  Mr. Green


Иначе тематично... май никой не ме дразни , е може би моментно се е случвало понякога  Sunglasses но не зациклям в/у такива субекти  Wink

Дреме ми  Whistling


п.п. липсват ми постовете на Лиска  Wink


# 2
  • Мнения: 17 409
Много потребители ме дразнят. Обаче постигнах хармония, като се научих дане ги чета Simple Smile
Йовета, дай един- два примера Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 175
Включвам бутончето "Игнор" и изобщо не се връзвам... Sunglasses

# 4
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Много потребители ме дразнят. Обаче постигнах хармония, като се научих дане ги чета Simple Smile
Йовета, дай един- два примера Mr. Green


те си знаят кои  да не ги изреждам Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 2 079
Не ме дразни никой!  Peace
Когато някой опита да се заяде с мен не отговарям и толкова!

И на мен ми липсват постовете на Лиска!  Cry
Къде е тя сега? И защо вече не пише? newsm78

# 6
  • Мнения: 5 370
Е, браво беее, тъкмо ще излизам на разходка-и вие пуснахте тема за култовото дразнене.


(това да се счита за 'запис') Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 62 595
И защо такива открито негативни теми и подстрекаващи към писане на лоши думи и разваляне на отношения. Дори Х да дразни У, това си е между тях. А и ако в една тема да дразнят заради различни възгледи, в друга може да са на една страна.
Залагам, че при първия персонален пост темата ще бъде заключена.

# 8
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Включвам бутончето "Игнор" и изобщо не се връзвам... Sunglasses
..най им действа на такива да не им "отговаяш"  Laughing ... да видиш после само как орЪт с копито  Mr. Green  

# 9
  • вкъщи
  • Мнения: 704
някои избиват комплекси във форума като обиждат другите Mr. Green

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 4 152
Любими са ми:"Не давай вода!", "Не давай захар", "Не давай сок" и т.н.Но не ме дразнят, а се забавлявам с какъв ентусиазъм защитават тезите си.Напомнят ми младите ми години, когато смятах, че е много важно да защитавам тезата си до дупка. smile3514Сега вече си дадох сметка че е било излишно ама.....

# 11
  • Мнения: 6 362
Пускам тази тема понеже напоследък се разменят много обиди.Явно някои потребители действат на други като бик на червено.


И тази тема с каква цел е? Да стане официална арена?

# 12
  • Мнения: 5 370
някои избиват комплекси във форума като обиждат другите Mr. Green
Глупости на търкалета. КАква обида може да ми нанесе човек, когото нито познавам, нито някога ще познавам?
По-скоро може да говориш за разтоварване от скуката.
П.С. И стига говори с хиксове и игреци. Като си фанала бика за рогата-барем размахай червеното пищималче.

# 13
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
По-скоро обиждат себе си  Wink
..... друг е въпроса че някои им се връзват, впечатлява ...нал' тъй  Grinning

# 14
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Пускам тази тема понеже напоследък се разменят много обиди.Явно някои потребители действат на други като бик на червено.


И тази тема с каква цел е? Да стане официална арена?


едва ли то другаде  е арената Mr. Green

# 15
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Къде , къде  Sunglasses

дай линк  Crossing Arms пък ти   Wink

# 16
  • Мнения: 298
Ай драснете едно именце че така е скучно. Сезона на коридите започна  Joy

# 17
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 854
Хора, които познавам не могат да ме дразнят, та какво остава за напълно непознати.

# 18
  • Мнения: 183
Интересно, що говорите само за познати дали ви дразнят има доста хора, които са ви дразнили и които не са ви били познати.

# 19
  • Мнения: 2 448
По темите много рядко се е случвало някой да ме подразни, но пък нездравото любопитство на някой на лични направо ме разбива. Или пък да си казват какво им е мнението им за мен без някой да им го е искал и да ми държат сметка за писането и пребиваването ми във форума. Признавам си, че подобна наглост е напълно необяснима за мен.

# 20
  • Мнения: 461
Не ме дразни никой, нито имам умишлени намерения да дразня когото и да било.
Обаче хората са различни, обсъждат различни теми -  за едни, те са наболели проблеми, а за други - развлечение.
И естествено, гледните точки са съвсем различни.

На мен ми е по-интересно, дали живеещите в чужбина българи, пишещи в този форум, се дразнят повече, отколкото тук пребиваващите българи.
И ако има голяма разлика в това отношение, какви може да са причините?










 

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Като спрете да живеете във форумите, гаранция, че никой няма да ви дразни. Wink
Наблегнете повече на реалния живот. Някак си е по-здравословно, най-малкото.

# 22
  • Мнения: 183
И ако толкова е нямало дразнения, интриги и обиди и разни  подобни , интересно защо се минава с прахосмукачката ,заключват се теми и се "награждават" с бананчета някой и то форевър   Thinking

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Пускам тази тема понеже напоследък се разменят много обиди.Явно някои потребители действат на други като бик на червено.
Явно съм изтървала или не съм чела където е била арената, но не съм забелязала обиди.
Мен напоследък не са ме дразнили, май само на положителни писания попадам.

# 24
  • Мнения: 2 196
Влизам тук за разтоварване. Дори и за момент да ме е подразнил някой с нещо във форума, то си е било по конкретен повод и трае докато натисна хикса в горния десен ъгъл.
 Повече чист въздух и по-малко форуми, другари. Laughing

# 25
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Никой не ме дразни Peace ,ама има един единствен човек дет не харесвам  Mr. Green Да казвам ли кой е? Whistling

# 26
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Йо заглавието не трабва да е "във форума" а в "спам - чата" мисля аз  newsm78 Така е най точно! Peace

# 27
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Йо заглавието не трабва да е "във форума" а в "спам - чата" мисля аз  newsm78 Така е най точно! Peace




не е само за спамо -чата а за темите изобщо Laughingправилно е заглавието Peace

# 28
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Йо заглавието не трабва да е "във форума" а в "спам - чата" мисля аз  newsm78 Така е най точно! Peace




не е само за спамо -чата а за темите изобщо Laughingправилно е заглавието Peace
Е,щом си рекла  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 29
  • Мнения: 212
Никой не ме дразни и аз гледам никого да не дразня.
Все пак сме се събрали тук не да се дразним, а да си помагаме със съвети и напътствия относно въпроси и проблеми свързани с бремеността , раждането, кърменето, отглеждането и възпитанието на нашите любими деца...

# 30
  • някъде
  • Мнения: 979
Много потребители ме дразнят. Обаче постигнах хармония, като се научих дане ги чета Simple Smile
Йовета, дай един- два примера Mr. Green


те си знаят кои  да не ги изреждам Mr. Green
Ааааааааа,ние трябва да изреждаме имена,а ти ще гледаш сеир,тъй ли Naughty

# 31
  • София
  • Мнения: 8 348
чак пък дразни.....
ще рече човек, че е нещо много важно, случващото се тук
на някой хора мението ме дразни, ама пък по други въпроси съм съгласна с тях
поспорим, поразменяме мнения, кажем си по нещо навъпреки и толкоз
до следващият път, със същият или с някой друг

явно някои хора твърде навътре вземат нещата

# 32
  • Мнения: 194
Отдавна не се дразня.

Почнах да се възхищавам на тъпотията на някои.

Други просто ги подминавам.

Не споменавам имена, защото са нищожни и не заслужават вниманието ми bowuu Mr. Green

# 33
  • Мнения: 27 524
Любими са ми:"Не давай вода!", "Не давай захар", "Не давай сок" и т.н.Но не ме дразнят, а се забавлявам с какъв ентусиазъм защитават тезите си.Напомнят ми младите ми години, когато смятах, че е много важно да защитавам тезата си до дупка.

А когато става дума за едномесечно бебе? Много правилно са давани тези съвети  Simple Smile
И да, когато темата е за малко бебе всички майки, на които им пука за друго човешко същество, дават и защитават яростно тезата си  Peace

# 34
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Това си е един вид родителски форум и някои често забравят, че всички тук са възрастни и назиданията като за деца са неуместни. Много лъха и на аз съм стар тук - ти да мълчиш. Няма смисъл да се вживяваме толкова  Peace истинският ни живот е извън този форум и той е важният. За съжаление форума се явява първа луда младост за много хора и енергията им се проявява всячески. Аз съм в чатове и форуми от 97-ма и отдавна съм осъзнала, че благата дума от бан спасява. То иначе друга опасност няма за форумците  Joy Свят широк - хора всякакви. Толерантността тук обаче, според мен има значение и дали ще си толерантен навън.

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 12:58 от kloi

# 35
  • Мнения: 4 965
Влизам във форума, за да се разтоварвам и да се забавлявам или да потърся някаква информация. Не създавам лични отношения /имам и реални познати тук, но това няма нищо общо/. Не ме интересува особено и какво си мислят за мен, заради което съм до болка откровена. Чуждо мнение или отношение не може да ме засегне. Не само във форума...
Понякога се дразня единствено на откровената наивност или липсата на опит /във всякакво отношение/ у уж зрели хора.
Иначе, не плащам данък обществено мнение и никой не ме дразни.
Във форума съм от 6 г. и трудно нещо или някой може да ме изненада.
Пък и е истина - живейте реално, за да не обръщате внимание прекалено много на виртуалното. Peace

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 4 152
А когато става дума за едномесечно бебе? Много правилно са давани тези съвети  Smile
И да, когато темата е за малко бебе всички майки, на които им пука за друго човешко същество, дават и защитават яростно тезата си  PeaceПочна се.Забавлявайте се бе хора.С 10 страници подобни коментарии, потребителят престрашил се да попита нещо, остава с впечатление, че го обвиняват в предумишлено убийство.Аз не се връзвам, ама има момичета, които сериозно могат да се стреснат.Всяко нещо с мярка.Отровата е в дозата. newsm51П.П.Както казах и аз бях като вас, дори и по-зле.Ама след 10 години си намерих други радости в живота.

# 37
  • Мнения: 431
Дразнят ме неграмотните, особено Й-то, "ходих ме", "незнам".

# 38
  • Мнения: 78
Айде да видим кой първи ще се престраши да каже "Фил ме дразни"  Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 10
Пускам тази тема понеже напоследък се разменят много обиди.Явно някои потребители действат на други като бик на червено.
Няколко са. Ама гледам до колкото мога да ги игнорирам. Иначе ето го черният списък:
1. Марадона.
2. Тони Сопрано.
3. Каталина69.
4. Жозефина.
и имаше още една, но сега не мога да се сетя какъв й беше никът. Нещо с D започваше.  Rolling Eyes 

# 40
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Много лъха и на аз съм стар тук - ти да мълчиш. Няма смисъл да се вживяваме толкова  Peace истинският ни живот е извън този форум и той е важният.
Много добре казано Peace

# 41
  • Мнения: 1 533
Айде да видим кой първи ще се престраши да каже "Фил ме дразни"  Twisted Evil

Дразнят ме онези, които си въобразяват, че светът и форумът се въртят около тях и обичат да говорят за себе си в трето лице.

# 42
  • Мнения: 78
Ахахаха, нищо такова не си мисля  Mr. Green

Заради аватара и подписа ми ми беше заявено, че съм кръвожаден сатанист и чакам следващото си определение

# 43
  • Мнения: 10
Ахахаха, нищо такова не си мисля  Mr. Green

Заради аватара и подписа ми ми беше заявено, че съм кръвожаден сатанист и чакам следващото си определение
   
Значи и мен трябва да ме сложат в тази категория, в която са сложили теб, защото аз с тая джанта-пентаграм едва ли мога да мина за свещеник.  hahaha 

# 44
  • Мнения: 9 905
Йовета ме дразни - постоянно плямпа по темите, а нищо не казва всъщност.
Такава тема е пускана поне три пъти.
Сливница и тя точкотрупка, че и се отваря.

# 45
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
 smile3540 fight fight jedi

Почна сеееее  Joy
 
Обичам ви всички и ако съм засегнала някого неволно, да ми прощава.  Hug

Аз предлагам кой когото не търпи ей тук и сега да се разберат и си простят  Wink

Понякога стават недоразумения, не че някой е лош. Случва се кофти ден, едно-друго.... Вероятно никой не иска да е такъв.

А относно правописа - не се дразнете, хора, помогнете да вдигнем езиковата култура до небесни висоти ! Завършила съм училище миналия век - може и да съм забравила това-онова, но това не значи, че не искам да се поправя и науча. Хайде, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК !!!!

# 46
  • Мнения: 46 572
Никол. Добре, че няма вече  Laughing

# 47
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
.
Сливница и тя точкотрупка, че и се отваря.
bowuu О,шпионираш ме,а? hahaha Много мило  Mr. Green
Теб кво те бърка в г***? Joy

# 48
  • Мнения: 9 905
не те шпионирам, просто развали онази тема за личните снимки, в която и аз съм писала и следя.
пък и йовета пита, аз си казвам. Нещо проблем ли стана?

# 49
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
не те шпионирам, просто развали онази тема за личните снимки, в която и аз съм писала и следя.

Много си сладка. fiuuuuuu
И не аз я развалих,а мацката със забележките.......и модераторите и казаха да си гледа работата  hahaha

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 4 152
Внимавайте да няма после hit Добре, че никой не ме дразни.

# 51
  • Мнения: 12 677
Аз не съм забелязала обиди. Ако попадна на нещо по-пикантно, то е изтрито безпощадно в следващите 5 мин.
Друг е въпросът, че някои смятат за голяма обида друг да не е съгласен с тяхното мнение.

# 52
  • Мнения: 78
Мен ме дразнят безумните религиозни фанатици/чки, които просто са приели, че аз съм задължен да съм съгласен с тях

# 53
  • Мнения: 10
Мен ме дразнят безумните религиозни фанатици/чки, които просто са приели, че аз съм задължен да съм съгласен с тях
Да. И ако не вярваш във фалшивите им богове те обявяват за не-знам-си какъв и чак те плашат с вечни мъки в ада.  Laughing Laughing Laughing
Един фанатизиран комшия се опитваше да вкара майка ми в няк'ва секта с подобни приказки и аз му казах да вземе да се пръждоса, докато главата му още е на раменете му. После взех теслата и тръгнах към него като му казах, че с дявола се знаем от време оно и всяка вечер пием бира с него. Няма анимационен герой, който да може да бие комшията по бързо бягане...  Laughing  Laughing  Twisted Evil  Е, после май ме намрази, ама мен ме боли фара.  Mr. Green 

# 54
  • Мнения: 78
Е, аз не се занимавам с тесли. Просто задавам няколко въпроса и ги гледам как се потят и се мъчат да си изсмукат отговор от пръстите

# 55
  • Мнения: 17 409
Пускам тази тема понеже напоследък се разменят много обиди.Явно някои потребители действат на други като бик на червено.
Няколко са. Ама гледам до колкото мога да ги игнорирам. Иначе ето го черният списък:
1. Марадона.
2. Тони Сопрано.
3. Каталина69.
4. Жозефина.
и имаше още една, но сега не мога да се сетя какъв й беше никът. Нещо с D започваше.  Rolling Eyes 

Аз?

# 56
  • Мнения: 27 524
Никой конкретно, но безумното "запис" навсякъде ме побърква  #Cussing out

# 57
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Благодаря, върнахте ме в ранната ми младост с тези аватари. Mr. Green И аз ще си сложа едно кърваво яйце, може би дори размазано.  hahaha
П.П. Дразнят ме ужасно:
1. Мю (качи се на бугатито ни и отиде, та се не видя).
2. Дона
3. Вердад
4. Мина (тя поне се явява чат-пат в скришни теми)
5. Небесната Краставица
6. Лиска
7. Шанел
8. Кроасания
Ох, изморих се да пиша. Не са само тези, но има още. Някои ме дразнят по уважителни причини (чисто ново бебе), затова ще гио пощадя.  Party
Много, много ме дразнят. Бързо да се явят и да ми отговорят подобаващо.  Crossing Arms

# 58
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Никой конкретно, но безумното "запис" навсякъде ме побърква  #Cussing out

В този смисъл, бутончето извести над темата не върши ли същото?  newsm78

# 59
  • Мнения: 12 677
Никой конкретно, но безумното "запис" навсякъде ме побърква  #Cussing out

Цоп, и аз тук, пу първа, днес кафенцето е от мен...И съжЕлявам.
И темите Колко злоба има в този форум.

# 60
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ъф, слаба ракия са туй младите-на наше време досега щеше пот да капе от клавиатурата и кръв да пръска от екрана, женски нокти, токчета... А аз прочетох само един списък и някакъв тийн-метъл, дето се опитва да привлече внимание в женски форум

Сериозно, оказа се, че ме издразни Десивл, но, слава богу, темата отлетя,а тя е от другата страна на земята, а тя, както е известно, е плоска.

Мю е станала човек, най-после, да споделя  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 78
и някакъв тийн-метъл, дето се опитва да привлече внимание в женски форум

Колега Stallion, правим ли обзалагания аз ли съм тийн-метъла или ти? Кой ще изтегли късата сламка този път?

# 62
  • Мнения: 5 370
 Mr. Green
За мене е чест да съм в една група  с ТС и Селчо. Mr. Green

Сталион - 'га се дразните, барем го правете качествено. Казват, че след това настъпвало облекчение....и пост фактум-успокоение. Flutter
Пък ако е имАло някакви вътрешни междуособици спамочатови-случАва се и в най-добрите и изискани английски семейства.

# 63
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
ама тук не само напоследък, ами винаги са се разменяли обиди.

дразнят ме много хора, които си мислят, че мнението им е меродавно и не приемат различно такова.
или такива, които във всичко съзират дългата ръка на световната конспирация, което за мен си има чисто нАучни (по-точно медицински) обяснения и термини.
Лиска пък къде я видяхте, че все още ви дразни  newsm78

# 64
  • London, baby
  • Мнения: 800
Дразни ме изкуственото лансиране и помпене с въздух на изключително скучни, и безлични люде, които се пускат да се реят из форумския ефир, дорде не се спукат.  Joy

Ето малко басни на такава тематика, белким някой се светне.

# 65
  • Мнения: 516
Дразни ме Василиса, че не я дразня! Амаха, пък!  Crossing Arms

# 66
  • Мнения: 12 677
Дразнят ме хора, които се мислят за идеални и говорят някак си изотгоре. И са толково високо, високо, че нищо не може да ги подразни.  Не е човешко някак си.

# 67
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Дразнят ме хора, които се мислят за идеални и говорят някак си изотгоре. И са толково високо, високо, че нищо не може да ги подразни.  Не е човешко някак си.
Е, въпрос на лично възприемане/усещане   Sunglasses Wink



Айди .... многая лета ..... bishop

# 68
  • Мнения: 7 474
Руска и Цомба ме дразнят, ама мноооого. Mr. Green
Едната щот си е купила ботуши-джапанки, а другата щот не влиза.

# 69
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
L e o, дразни с нейните торти  Crossing Arms

# 70
  • Мнения: 12 677
Така си и знаех.  Че темата ще се превърне в любовна.

# 71
  • Мнения: 660
да и на който от модовете не му отърва с метлата минава,баси дискриминацията,доказаха малодушието си.... Mr. Green

# 72
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Май се дразните нещо ам  Wink

# 73
  • Мнения: 25 756
Така си и знаех.  Че темата ще се превърне в любовна.

Че това е Първият Закон на ФорОма - винаги след темата "Кой ви дразни..." да следва темата "Кой ви кефи...", освен ако някой не смени реда им за разнообразие.
Накрая следва колективен оргазъм и страстите утихват до следващия цикъл.

# 74
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
Така си и знаех.  Че темата ще се превърне в любовна.

Че това е Първият Закон на ФорОма - винаги след темата "Кой ви дразни..." да следва темата "Кой ви кефи...", освен ако някой не смени реда им за разнообразие.
Накрая следва колективен оргазъм и страстите утихват до следващия цикъл.
Joy браво!

# 75
  • Мнения: 686
Спомням си отначало Шанел се заеде с мен в една тема,но тя си беше права за себе си,аз също бях права за себе си.Тогава го изживях много драматично,но с времето взе да не ми пука от такива заяждания.Когато нямам мнение по темата не пиша или пиша нещо несериозно.Когато имам мнение си го отстоявам докрай и не ми пука кои се дразни,кой не.Общо взето не се навирам нарочно между шамарите,но и не се оставям.

# 76
  • Мнения: 12 677
Така си и знаех.  Че темата ще се превърне в любовна.

Че това е Първият Закон на ФорОма - винаги след темата "Кой ви дразни..." да следва темата "Кой ви кефи...", освен ако някой не смени реда им за разнообразие.
Накрая следва колективен оргазъм и страстите утихват до следващия цикъл.

Как Сийке, кефиш ме. Ама много злоба има в този форум. 

# 77
  • Мнения: 5 710
отдавна никой не ме дразни.

# 78
  • Мнения: 12 677
Айде да видим кой първи ще се престраши да каже "Фил ме дразни"  Twisted Evil

Не  те познавам, синко.  Къде пишеш?

# 79
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
няма как в реалния живот да има злоба, а тук да няма.
напротив, даже се проявява с пълна сила, подкрепена от анонимността на пишещите.
смешни са ми (отдавна не ме дразнят) разни кукли, които демонстрират материално благопулучие, което пък сигурно е признак за някакъв вид комплекс.

# 80
  • Мнения: 78
Не  те познавам, синко.

 Shocked

Синко?  Е всякак ме бяха наричали, ама това не още...

# 81
  • Мнения: 2 359
  Дразни ме една, която каза, че пушачите са тъпанари, ама не й помня ника.
  Фил, много ме дразниш!

# 82
  • Мнения: 194

 Shocked

Синко?  Е всякак ме бяха наричали, ама това не още...
Joy Joy Joy

# 83
  • Мнения: 4 586
10 цента ме дразнеха, но беше отдавна, вече не си спомням защо.

# 84
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
това е пост на т. нар. Фил:

О, да, направо обожавам да съм център на вниманието, човек убивам, чудя се какви ли не простотии да напиша къде ли не, само и само да съм на първа страница...

Можеш да се обзаложиш, че давам мило и драго да плещя глупости навсякъде, нали?


Фил, мен, много си прав! Peace (сега кажи, че и мен не са те наричали).

# 85
  • Мнения: 78
Ауууууууууу колко внимание  Embarassed

че чак и да ми търсиш публикации...

Така написано, излиза съвсем другояче. Що не копна и контекста? За да разбереш и защо съм го написал? Или на теб думата сарказъм ти звучи като медицинско състояние?


"т. нар. Фил" ... хахах, като че ли не ти се вярва че съществувам...

# 86
  • Мнения: 5 710
10 цента ме дразнеха, но беше отдавна, вече не си спомням защо.

е, аз помня:)))

# 87
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
о, не, Фил, ти изживя твоята минута слава, стига ти толкоз внимание. Peace

къде е Лиска, да питам  пак, да няма нов ник? Rolling Eyes

# 88
  • London, baby
  • Мнения: 800
да и на който от модовете не му отърва с метлата минава,баси дискриминацията,доказаха малодушието си.... Mr. Green
Не си изгодна за някои....

# 89
  • Мнения: 1 217
Айди .... многая лета ..... bishop
 Joy Ами хайде и аз да се прекръстя преди да се разпиша Mr. Green
Дразни ме една, дето докато разбереш за какво говори вече половин форум " малоумници " е нарекла и около дузина попръжни е изплюла, ама се научих вече  и не я чета нивгаж Grinning, то и невинаги и се разбира Mr. Green

# 90
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Айди .... многая лета ..... bishop
 Joy Ами хайде и аз да се прекръстя преди да се разпиша Mr. Green
Дразни ме една, дето докато разбереш за какво говори вече половин форум " малоумници " е нарекла и около дузина попръжни е изплюла, ама се научих вече  и не я чета нивгаж Grinning, то и невинаги и се разбира Mr. Green

 Naughty А, не си по правилата! Право, куме, в очи ! Не се дръж като комунист - издай!  Joy
Така може да го отнесат много хора - бъди милостив  Laughing

# 91
  • София
  • Мнения: 38 781
О, Хапка виждам! Grinning

Дразнеха ме Шанел и Холограма, ама сега ми липсват.
Ааа, и Селинджър ме дразни, естествено.
И Вълка щото си мисли, че всико знае. Mr. Green

А ако някой нарича някого малоумник и други глупости, просто използвам "Информирай модератор".

# 92
  • Мнения: 4 586
Не е вярно, когато нещо не знам, питам.
Последния път беше за сметана за ягоди.

# 93
  • Мнения: 12 677
10 цента ме дразнеха, но беше отдавна, вече не си спомням защо.

Мене ме дразнят всички чужбински, които  ми дават акъл колко е кофти в България.  А пък те се кефят от чужбинското си.

Тони Сопрано не ме дразни,  ама е пълен глупак. Дразнят ме мацките, които му се слагат.

# 94
  • София
  • Мнения: 2 623
Дразнят ме хора като КАМ, които не знаят кога да спрат.
Още повече ме дразни с това, че може да пълни кутиите
на хората с грозни ЛС-та, а същевременно си е забранила своите.

# 95
  • Мнения: 4 586
Тъкмо намреме съм се прибрал, темата набира скорост.
Трещерице, сега ще ни обвинят, че си ми втора регистрация.

# 96
  • Мнения: 1 217
Не се дръж като комунист - издай!  Joy
smile3505 Който се припознае-за него си е Mr. Green

# 97
  • София
  • Мнения: 3 064
Никой не ме дразни. Да не съм влязла тук да се дразня, не съм мазохист. Просто някои са ми по-симпатични от други, като в реалния живот. Нямам време за дразнения, дреме ми.

А, пардон, единствено ме дразни неграмотността, тези постове ги пропускам след едно изречение.

# 98
  • Мнения: 194
Още не е заключена темата!?!?!? Crazy

Няма перушина, няма сополи Mr. Green

Цивилизовали сте се bowuu

# 99
  • Мнения: 7 837
Инфантилизмът на малката пишка и розовия анцунг. Не е форумско откритие, но властва с пълна сила. На моменти, е направо трогателно.  Simple Smile

# 100
  • Мнения: 7 723
Мене пък ме дразни Вълкът с дългия ник,
щото като застане отгоре на някоя тема,
оставам с впетчатлението, че е пълна с потребители.

Доня Флор с двамата си мъже и Не тази вечер, Жозефина поне са скрити Crossing Arms

# 101
  • Мнения: 78
Мен пък Руска ме дразни, че не дава да й опитам яйчицата

# 102
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
7 страници и нищо интересно. Пълна скука.

# 103
  • Мнения: 4 586
Мен пък Руска ме дразни, че не дава да й опитам яйчицата
Е, то по тая логика Цомба Гърдева ме дразни.

# 104
  • Мнения: 25 756
7 страници и нищо интересно. Пълна скука.



Не са се усетили още пъпкотрепачките.  Laughing
Лошото е, че като се усетят и допълзят, ще се наложи да се заключи темата. Какво да правиш - хормони.  Mr. Green

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 17:59 от Как` Сийка

# 105
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Никой конкретно, само тези, които на всяка тема пишат....ЗАПИС, запис...Ужасно ме дразнят, ами като нямаш какво да пишеш, не пиши....

# 106
  • Мнения: 2 401
Инфантилизмът на малката пишка и розовия анцунг. Не е форумско откритие, но властва с пълна сила. На моменти, е направо трогателно.  Simple Smile

Малка пишка.. розов анцуг.. звучи любопитно, дай втори жокер.
Иначе .. егати и тъпата (скучна) тема  Mr. Green

# 107
  • Мнения: 7 837
Минзухар, не визирам никого персонално и без това чета не повече от 10-тина човека. Мислех си, да погледна темата назад, за да ти дам пример, но техни представители са се разписали точно след мен.  Simple Smile
Дуфалака с рецепта ли е вече?

# 108
  • Мнения: 25 756
Ау, Кейси, малка пишка ли ме нарече?  Shocked
(Щото нямам розов анцуг...  Embarassed)

# 109
  • Мнения: 428
Гледам 8 страница сте навъртели и никой не е споменал култовата xenia!  Mr. Green
И NikiFin ме дразни мен. Чакам сега да ме атакуват.  Mr. Green

# 110
  • Мнения: 183
Интересно толкова страници и всеки се ослушва и не казва нищо  конкретно(с малки изключения)защо ли  Peace
Само колко народ знам, че ги дразни това Laughing
           А колко народ се дразнят на това  Peace
                                                                                  А някой дами пък ги дразни и това   Party 
Ама си мълчат в момента и се скътават  Peace

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 19:32 от ГИЛ ГРИСЪМ

# 111
  • Мнения: 2 448
Е, Гил, ама нали темата е кой, а не какво ви дразни във форума?  Simple Smile
Това го приемам ,че някой е цялостен дразнител и където и да се появи, каквото и да каже, дразни.  Laughing

# 112
  • Мнения: 7 837
Защо, обектът на подигравки, обикновено се вижда в ролята на дразнител? Екзистенциален въпрос за нова тема...

# 113
  • Мнения: 431
Ех, отидоха си истинските дразнители и истинските кавги. smile3540

# 114
  • Мнения: 5 370
Защо, обектът на подигравки, обикновено се вижда в ролята на дразнител? Екзистенциален въпрос за нова тема...
Защото може би смята, че да си дразнител е показател за популярност?
Кой знае, кой знае..... Whistling

# 115
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
 Laughing Видяхте ли, не си простихте както ви подканих  и ви тресна земетръс?   Настъпи паника сред неуредилите сметките си с Бога и праведните люде. Обичайте се и си прощавайте, какво делите, джанъм ?  Езикът ви само добро до казва . Амин . bishop

# 116
  • Мнения: 183
Е, Гил, ама нали темата е кой, а не какво ви дразни във форума?  Simple Smile
Това го приемам ,че някой е цялостен дразнител и където и да се появи, каквото и да каже, дразни.  Laughing

Да де така е ,ама точно определени хора пишат по тоя начин   Wink

# 117
  • Мнения: 2 386
Не знам, но знам кого дразня и се наслаждавам на тези моменти.  Flutter След толкова години Сийка е казала к'вото има да се каже, аз се ..ъъ.. записвам.

# 118
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
......... но знам кого дразня и се наслаждавам на тези моменти.  Flutter ..............
И аз,и аз Flutter Party

# 119
  • Мнения: 677
Дразнят ме спамърите, които не си седят в клетката, а излизат и минират.
Вълка, понеже се изказва във всяка тема, сякаш е въпрос зададен точно към него, същински проф. Вучков. Свекървенски дребнав е и пън в гората да види, веднага си представя женски задник.
Катюнгелчева, понеже е дебилно досадна.
ЛС-тата, маскирани като постове, демонстриращи близост с некой.
И тва че скандалите не са като преди, нивото е много ниско, чак не ми се занимава.

# 120
  • Мнения: 516
Дразни ме новачката, която си е цопнала аватара на Лиска, защото ме подвежда да я чета, а нивото е в пъти надолу.

# 121
  • Мнения: 2 386
Те са две даже.  Laughing

Искам да направя разсяснение, че предишният ми пост не е насочен към Сийка! Чакам следващата тема от цикъла (не харесвам-харесвам), за да я спомена там.

# 122
  • Мнения: 225
 Тези, за които имам предчувствието, че ако не е форума да се разтоварят психически на чужд гръб,  ще гълтат диазепама във високите му дозировки и пак ефекта ще е съмнителен.
 Тези, които само възклицават, здрависват, спамят, емотиконстват  (респ. тъпеят).
 Тези, които много, ама наистина много държат да се изкажат последни... един вид... "затапих ли те, а?"
 Тези, за които "правопис" е нещо екзотично.
 И много други породи. Само че трябва и да им благодаря всъщност...     голям смях пада понякога.

# 123
  • Мнения: 194
Дразни ме новачката, която си е цопнала аватара на Лиска, защото ме подвежда да я чета, а нивото е в пъти надолу.

Ех тая Лиска бе...

Митове и легенди Crazy

Подозирам , че новачката случайно си е пернала аватара  Thinking

# 124
  • Мнения: 516
КАМ, аватарът ти е мега инфантилен.

# 125
  • София
  • Мнения: 2 438
запис  Joy

дразня се на опитите на някои да бъдат забелязани и коментирани. За жалост не мога да си спомня имена ... ха ха

Забелязвам, че хората се дразнят на Ксения, направо й се чудя как успява да е толкова последователно скандална

Иначе мен никой не ме дразни, предполагам и аз не дразня, защото гледам да си мълча и да не се изказвам където не ми е работа. Но пък чета напоително

Всъщност форумът за мен е нещо като огромна библиотека, пълна с всякакви жени, които пият кафе и ядат току що изпечени кифлички. Ако си общителен е супер място !

# 126
  • Мнения: 194

Завиждаш за кончето, знам.

Лелка!

# 127
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Всъщност форумът за мен е нещо като огромна библиотека, пълна с всякакви жени, които пият кафе и ядат току що изпечени кифлички. Ако си общителен е супер място !
  Ха, много образно го описа  Grinning ......

Споделям  Simple Smile

# 128
  • Мнения: 10
Всъщност форумът за мен е нещо като огромна библиотека
Не си далеч от истината, да ти кажа. Wink Само дето да влезеш в такава библиотека става само по филмите.  Laughing

# 129
  • Мнения: 4 586

КАМ, подписът ти нарушава правилата на форума. Сложи си тая снимка.
Stallion, и твоя подпис нарушава правилата на форума. Публикуваш кървища и насилие във форум на бременни и майки.

# 130
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Stallion Wink

тук ако занаеш колко са се филмирали  Sunglasses

# 131
  • Мнения: 10

КАМ, подписът ти нарушава правилата на форума. Сложи си тая снимка.
Stallion, и твоя подпис нарушава правилата на форума. Публикуваш кървища и насилие във форум на бременни и майки.
Като гледам няма пометнали, така че к'ъв ти е проблемът? А и дядка-педофил за аватар едва ли е много по правилата.  Joy 

# 132
  • Мнения: 298
Дразни ме новачката, която си е цопнала аватара на Лиска, защото ме подвежда да я чета, а нивото е в пъти надолу.

 smile3508 smile3532 Има да ме гониш мила  smile3532

Дразни ме новачката, която си е цопнала аватара на Лиска, защото ме подвежда да я чета, а нивото е в пъти надолу.

Ех тая Лиска бе...

Митове и легенди Crazy

Подозирам , че новачката случайно си е пернала аватара  Thinking

 smile3521 Ммммммм да,май си на прав път

# 133
  • Мнения: 660
Взе да става интересно,боят настана на на на  Joy
Това за дядката много ме развесели хи хи,няма да казвам повече мръсни думички,че пак ще дойде модката да ме измете Crazy
Пак за Лиска,голяма легенда станала,Тя не беше ли Той Rolling Eyes Wink Може потребителките със  същия аватар пак да е тя в анонимност,виж ти как някой бъркат класата на постовете от лицемерие Mr. Green

# 134
  • Мнения: 4 586
Това е третата Лиска, по зле и от втората. Втората беше някаква морска.

9. Забранява се пускането на теми с явни зверства и жестокости (изображения, текст), както и теми и мнения с линкове към сайтове, съдържащи подобни елементи. Забраната се отнася и за подписи и аватари.

От ПРАВИЛА и ПОЛИТИКА на форумите

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 21:47 от Вълкът с дълъг ник

# 135
  • Мнения: 194
Ааааа, не е Лиска, със сигурност Peace

Без кристално кълбо, гарантирам.


# 136
  • Мнения: 298
Брех таз Лиска бе,мира ви не дава.  Само вълчо да внимава,лиска да не му отхапе топките,че става зле после  Mr. Green

Ааааа, не е Лиска, със сигурност Peace

Без кристално кълбо, гарантирам.




Опс,и гледачки ли се навъдиха - ало,тук да не ви е студиото на Пентаграм  Joy

# 137
  • Мнения: 2 401
Опааа, тука най-после почна да става интересно. Пу пу, да не ви  е уроки  Grinning

# 138
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Българската ни простотия граници няма. Twisted Evil Tired

# 139
  • Мнения: 298
Опааа, тука най-после почна да става интересно. Пу пу, да не ви  е уроки  Grinning

Време беше,нали  Grinning

# 140
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
desi1509 Wink
ако почнеш да диплиш хайку може и да се доближиш до първообраза  Sunglasses

# 141
  • Мнения: 194
desi1509 Wink
ако почнеш да диплиш хайку може и да се доближиш до първообраза  Sunglasses

Не го прави.

Бъди О'ргинална!

# 142
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18
Аз тук отстрани ще забавлявам публиката. Вие си продължавайте, не се притеснявайте   !
fight fight

# 143
  • Мнения: 4 586
Не хайку, а бял стих по-скоро.
И като сравнявате форума с библиотека, и представа си нямате колко то съфорумките са действащи библиотекарки.
Лиска има амнайсет годишни форумски награди, вие нови лиски, още не сте номинирани.

# 144
  • Мнения: 298
desi1509 Wink
ако почнеш да диплиш хайку може и да се доближиш до първообраза  Sunglasses

Аре,нема нужда  Mr. Green


desi1509 Wink
ако почнеш да диплиш хайку може и да се доближиш до първообраза  Sunglasses

Не го прави.

Бъди О'ргинална!

Разбира се,говорим на един език  hahaha

# 145
  • Мнения: 10
newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18
Аз тук отстрани ще забавлявам публиката. Вие си продължавайте, не се притеснявайте   !
fight fight
Предлагам докато те нападат профила ми аз да те водя да пием по нещо, а публиката сама да се забавлява?  Mr. Green  Laughing  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue 

# 146
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18
Аз тук отстрани ще забавлявам публиката. Вие си продължавайте, не се притеснявайте   !
fight fight
Предлагам докато те нападат профила ми аз да те водя да пием по нещо, а публиката сама да се забавлява?  Mr. Green  Laughing  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue 

Не думай, аз съм много меркантилен човек. Организирала съм и късането на билетчетата. Ей сега се пускам в навалицата. Кога друг път ще ми се падне сгода  Money  Joy

# 147
  • Мнения: 298
newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18
Аз тук отстрани ще забавлявам публиката. Вие си продължавайте, не се притеснявайте   !
fight fight
Предлагам докато те нападат профила ми аз да те водя да пием по нещо, а публиката сама да се забавлява?  Mr. Green  Laughing  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue 

В кварталната  кръчма
двамина герои,
прегърнали бъчва
си правят запоя.
Другари по чашка
от много години,
Евлоги и Рашко
(по баба роднини).
Стартират към седем
със водка голяма,
а туй ,че е денем
значение няма.
Един подир други
гаврътват стакани,
кръчмарят дочу ги
да сипят закани.
Евлоги след n-та
поредна мастика,
разчупил цимента
към Рашко извика:
– Аз те’е ,брато
мно’о те тача –
процежда, като
видимо влачи –
ти ня’аш цена,
прекрасен човек,
а мойта жена
е мазен тюфлек.
Ко’ато се върна
почерпен във къши
и искам да зърна
усмивка, се мръши.

# 148
  • Мнения: 10
newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18
Аз тук отстрани ще забавлявам публиката. Вие си продължавайте, не се притеснявайте   !
fight fight
Предлагам докато те нападат профила ми аз да те водя да пием по нещо, а публиката сама да се забавлява?  Mr. Green  Laughing  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue 

Не думай, аз съм много меркантилен човек. Организирала съм и късането на билетчетата. Ей сега се пускам в навалицата. Кога друг път ще ми се падне сгода  Money  Joy
Тогава в брейктайма ще пием.  Mr. Green   Hug 
Деси1509, не е задължително да е алкохол, пък и аз точно таковата го отказах преди 2 години.  Mr. Green

# 149
  • Мнения: 298
newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18
Аз тук отстрани ще забавлявам публиката. Вие си продължавайте, не се притеснявайте   !
fight fight
Предлагам докато те нападат профила ми аз да те водя да пием по нещо, а публиката сама да се забавлява?  Mr. Green  Laughing  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue 

Не думай, аз съм много меркантилен човек. Организирала съм и късането на билетчетата. Ей сега се пускам в навалицата. Кога друг път ще ми се падне сгода  Money  Joy
Тогава в брейктайма ще пием.  Mr. Green   Hug 
Деси1509, не е задължително да е алкохол, пък и аз точно таковата го отказах преди 2 години.  Mr. Green

Браво,герой!  newsm44

# 150
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Деси1509, не е задължително да е алкохол, пък и аз точно таковата го отказах преди 2 години.  Mr. Green
....и с какво го замести ?  Sunglasses Wink

# 151
  • Мнения: 194
Desss ме дразни, от как е пусната темата.

Колкото пъти рефрешна " Нови отговори...." ми излиза тя, тя и пяк тя.

Това не е спама все пак. Не препикавай чужди територии.

Лай в своята!

# 152
  • Мнения: 490
   Дразнят ме потребителите, които вместо ''Ч'', пишат "4", и вместо "Ш" пишат ''6'' и за капак обясняват, че са хора с по две висши образования, и грамотни, и мъдри  Mr. Green

# 153
  • Мнения: 2 891
Мда, поредните напъни за оригиналност  Laughing

# 154
  • Мнения: 10

Деси1509, не е задължително да е алкохол, пък и аз точно таковата го отказах преди 2 години.  Mr. Green
....и с какво го замести ?  Sunglasses Wink
С Пепси.  Mr. Green 

# 155
  • Мнения: 2 401
Мда, поредните напъни за оригиналност  Laughing

Мноу ти и грозен аватаро.. нищо лично.

# 156
  • Мнения: 298

Деси1509, не е задължително да е алкохол, пък и аз точно таковата го отказах преди 2 години.  Mr. Green
....и с какво го замести ?  Sunglasses Wink
С Пепси.  Mr. Green 

С Пепси Лайт ли?  Laughing

# 157
  • Мнения: 93
дразнят ме потребители,които както казах вече в една друга тема ми говорят с тона на раздразнена учителка...само защото са по отдавна във форума и защото според тях съм сгрешила в нещо и едва ли не вече трябва да ме линчуват smile3511,а  уж форума е бгмама....не трябва ли да са малко по-мили Peace радвам се все пак,че тези са малко и по-голямата част от вас са мили и добри преди всичко Hug Peace

# 158
  • Мнения: 10
дразнят ме потребители,които както казах вече в една друга тема ми говорят с тона на раздразнена учителка...само защото са по отдавна във форума и защото според тях съм сгрешила в нещо и едва ли не вече трябва да ме линчуват smile3511,а  уж форума е бгмама....не трябва ли да са малко по-мили Peace радвам се все пак,че тези са малко и по-голямата част от вас са мили и добри преди всичко Hug Peace
Че то с такъв профил и ник като твоите как да не си добър с някого, особено с младо гадже като теб.   Mr. Green   bouquet   

# 159
  • Мнения: 490
  Мда, много "обичам" и такива опити за оригинални коментари
Цитат
Мда, поредните напъни за оригиналност 

# 160
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Desss ме дразни, от как е пусната темата.

Колкото пъти рефрешна " Нови отговори...." ми излиза тя, тя и пяк тя.

Това не е спама все пак. Не препикавай чужди територии.

Лай в своята!

 Laughing
Не правя нищо по-различно от теб  Sunglasses

# 161
  • Мнения: 4 892
Дразни ме, че няма тема "Кой не ви дразни във форума?!" Мога да се напъна да напиша едно име.

Всъщност никой не ме дразни.

Има само досадници понякога.

# 162
  • Мнения: 87
Чак да ме дразнят може би, не, но не са мойта кръвна група:

* Как'Сийка - разбирам чувството й за хумор, но го намирам за прекалено на моменти

* Андариел /бивша Радостина X.../ - доста заядлива

* Минзухар - малко като Андариел

* NikiFin - no comment

# 163
  • Мнения: 93
дразнят ме потребители,които както казах вече в една друга тема ми говорят с тона на раздразнена учителка...само защото са по отдавна във форума и защото според тях съм сгрешила в нещо и едва ли не вече трябва да ме линчуват smile3511,а  уж форума е бгмама....не трябва ли да са малко по-мили Peace радвам се все пак,че тези са малко и по-голямата част от вас са мили и добри преди всичко Hug Peace
Че то с такъв профил и ник като твоите как да не си добър с някого, особено с младо гадже като теб.   Mr. Green   bouquet   
еми като гледам и ти не си от най-възрастните  Grinning

# 164
  • Мнения: 2 401
Чак да ме дразнят може би, не, но не са мойта кръвна група:

* Как'Сийка - разбирам чувството й за хумор, но го намирам за прекалено на моменти

* Андариел /бивша Радостина X.../ - доста заядлива

* Минзухар - малко като Андариел

* NikiFin - no comment

И аз ги харесвам тия мацки.

# 165
  • Мнения: 10
дразнят ме потребители,които както казах вече в една друга тема ми говорят с тона на раздразнена учителка...само защото са по отдавна във форума и защото според тях съм сгрешила в нещо и едва ли не вече трябва да ме линчуват smile3511,а  уж форума е бгмама....не трябва ли да са малко по-мили Peace радвам се все пак,че тези са малко и по-голямата част от вас са мили и добри преди всичко Hug Peace
Че то с такъв профил и ник като твоите как да не си добър с някого, особено с младо гадже като теб.   Mr. Green   bouquet   
еми като гледам и ти не си от най-възрастните  Grinning
Еми ужким не съм, ама и аз натам съм тръгнал.  Laughing  Опразни си входящите съобщения, че не мога да ти пращам лични.

# 166
  • Мнения: 4 892
Ставате досадни с тоя чат и тия чаршафи и ще ме раздразните, да видите тогава кон боб яде ли........

# 167
  • Мнения: 298
дразнят ме потребители,които както казах вече в една друга тема ми говорят с тона на раздразнена учителка...само защото са по отдавна във форума и защото според тях съм сгрешила в нещо и едва ли не вече трябва да ме линчуват smile3511,а  уж форума е бгмама....не трябва ли да са малко по-мили Peace радвам се все пак,че тези са малко и по-голямата част от вас са мили и добри преди всичко Hug Peace
Че то с такъв профил и ник като твоите как да не си добър с някого, особено с младо гадже като теб.   Mr. Green   bouquet   
еми като гледам и ти не си от най-възрастните  Grinning

Ооооооо,надушвам сватба  Joy

# 168
  • Мнения: 2 401
Я вие двамата бегайте в гепиме, не ни занимавайте с проблемите си. Аааа..

# 169
  • Мнения: 10
Я вие двамата бегайте в гепиме, не ни занимавайте с проблемите си. Аааа..
Еми аз за т'ва й казвам да си опразни входящата кутия за да й пиша там и да не спамим тук.  Rolling Eyes

# 170
  • Мнения: 93
минзухарчо недей така бе...не се ядосвайй  Mr. Green

# 171
  • Мнения: 619
Пльос!...За сега темичката върви мегатъпо, ще дам компетентно мнение като набере скорост!

# 172
  • Мнения: 298
Я вие двамата бегайте в гепиме, не ни занимавайте с проблемите си. Аааа..

Минзухар,не така мойто дете. Ако на това му викаш проблеми - здраве да е. Не виждаш ли че се залюбиха и тук ще се реши съдбата им.  Grinning

# 173
  • Мнения: 10
Я вие двамата бегайте в гепиме, не ни занимавайте с проблемите си. Аааа..

Минзухар,не така мойто дете. Ако на това му викаш проблеми - здраве да е. Не виждаш ли че се залюбиха и тук ще се реши съдбата им.  Grinning
Ехе, ти се отнесе в няк'ви сапунки вече.  Laughing  Laughing

# 174
  • Мнения: 298
Я вие двамата бегайте в гепиме, не ни занимавайте с проблемите си. Аааа..

Минзухар,не така мойто дете. Ако на това му викаш проблеми - здраве да е. Не виждаш ли че се залюбиха и тук ще се реши съдбата им.  Grinning
Ехе, ти се отнесе в няк'ви сапунки вече.  Laughing  Laughing

Спряха ми кабеларката и се преместих тук  Joy. Ама Stallion,признай си,че не е лоша идеята за младо гадже до теб?  Wink

# 175
  • Мнения: 93
Я вие двамата бегайте в гепиме, не ни занимавайте с проблемите си. Аааа..

Минзухар,не така мойто дете. Ако на това му викаш проблеми - здраве да е. Не виждаш ли че се залюбиха и тук ще се реши съдбата им.  Grinning
Ехе, ти се отнесе в няк'ви сапунки вече.  Laughing  Laughing

Спряха ми кабеларката и се преместих тук  Joy. Ама Stallion,признай си,че не е лоша идеята за младо гадже до теб?  Wink
десии моето мнение не се ли изисква в случая  newsm78 Laughing

# 176
  • Мнения: 10
десии моето мнение не се ли изисква в случая  newsm78 Laughing
Естествено, че първо теб ще питаме. Поне аз първо теб бих питал.  Grinning 
Деси, идеята ми допада, но и гаджето има право на глас, не мислиш ли? Wink

# 177
  • Мнения: 7 723
Ей тия двамата вече наистина взеха да ме дразнят Crossing Arms

# 178
  • Мнения: 1 217
Тони Сопрано не ме дразни,  ама е пълен глупак.
Тоя верно е много прост. Само лае като озлобен дезориентиран помияр навсякъде и непрекъснато бълва изисквания , като че е гуру на форума.

# 179
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Аааааа,ей , чшъъъъъъ алооооо !  Sneaky К`во стана сега ?  А ? Сега к`во ще правим ? Stallion, аз жадна ли ще си лягам ? Нали ... едно-друго..., а ?  Drunk   Или ти тройка организираш ?  lalalala

# 180
  • Мнения: 298
Я вие двамата бегайте в гепиме, не ни занимавайте с проблемите си. Аааа..

Минзухар,не така мойто дете. Ако на това му викаш проблеми - здраве да е. Не виждаш ли че се залюбиха и тук ще се реши съдбата им.  Grinning
Ехе, ти се отнесе в няк'ви сапунки вече.  Laughing  Laughing

Спряха ми кабеларката и се преместих тук  Joy. Ама Stallion,признай си,че не е лоша идеята за младо гадже до теб?  Wink
десии моето мнение не се ли изисква в случая  newsm78 Laughing

Мале миличка,извинявай   bouquet Наистина пропуснах този детайл  Embarassed ама то беше за добро  Grinning

# 181
  • Мнения: 298
Ей тия двамата вече наистина взеха да ме дразнят Crossing Arms

 newsm78 Кои?

# 182
  • Мнения: 10
Аааааа,ей , чшъъъъъъ алооооо !  Sneaky К`во стана сега ?  А ? Сега к`во ще правим ? Stallion, аз жадна ли ще си лягам ? Нали ... едно-друго..., а ?  Drunk   Или ти тройка организираш ?  lalalala
Дойде ли брейктаймът? Аз си мислех за пийване по нещо на лунна светлина на морския бряг, ама щом искаш може и пред вратата да пием за да не си легнеш жадна.  Laughing  Grinning

# 183
  • Мнения: 298
Аааааа,ей , чшъъъъъъ алооооо !  Sneaky К`во стана сега ?  А ? Сега к`во ще правим ? Stallion, аз жадна ли ще си лягам ? Нали ... едно-друго..., а ?  Drunk   Или ти тройка организираш ?  lalalala

Ами ти чакай още. Не се ослушвай ами действай,че ще изпуснеш момчето.

# 184
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Дразни ме Stallion,
че старо-младо - не признава,
на всички обещава
и накрая всяка жадна си остава!   
red

# 185
  • Мнения: 10
Дразни ме Stallion,
че старо-младо - не признава,
на всички обещава
и накрая всяка жадна си остава!   
red
Еми като не предприема нищо ще си остане жадна. Много рядко съм аз този, който прави първата стъпка.  Rolling Eyes 

# 186
  • Мнения: 298
Дразни ме Stallion,
че старо-младо - не признава,
на всички обещава
и накрая всяка жадна си остава!   
red

Виждаш ли  Stallion,какво прави любовта? Вече и стихове ти посветиха  Grinning

# 187
  • Мнения: 8
кака сиика!!!! Heart Eyes

# 188
  • Мнения: 93
хахаха тука съм безсилна да се боря... Laughing оставям ви и лека  Hug

# 189
  • Мнения: 10
хахаха тука съм безсилна да се боря... Laughing оставям ви и лека  Hug
Лека. Simple Smile

# 190
  • Мнения: 6 362
За споделяния и чат си има съответните теми.

Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт