Кой ви дразни във форума?

  • 6 866
  • 190
  •   1
Отговори
# 150
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Деси1509, не е задължително да е алкохол, пък и аз точно таковата го отказах преди 2 години.  Mr. Green
....и с какво го замести ?  Sunglasses Wink

# 151
  • Мнения: 194
Desss ме дразни, от как е пусната темата.

Колкото пъти рефрешна " Нови отговори...." ми излиза тя, тя и пяк тя.

Това не е спама все пак. Не препикавай чужди територии.

Лай в своята!

# 152
  • Мнения: 490
   Дразнят ме потребителите, които вместо ''Ч'', пишат "4", и вместо "Ш" пишат ''6'' и за капак обясняват, че са хора с по две висши образования, и грамотни, и мъдри  Mr. Green

# 153
  • Мнения: 2 891
Мда, поредните напъни за оригиналност  Laughing

# 154
  • Мнения: 10

Деси1509, не е задължително да е алкохол, пък и аз точно таковата го отказах преди 2 години.  Mr. Green
....и с какво го замести ?  Sunglasses Wink
С Пепси.  Mr. Green 

# 155
  • Мнения: 2 401
Мда, поредните напъни за оригиналност  Laughing

Мноу ти и грозен аватаро.. нищо лично.

# 156
  • Мнения: 298

Деси1509, не е задължително да е алкохол, пък и аз точно таковата го отказах преди 2 години.  Mr. Green
....и с какво го замести ?  Sunglasses Wink
С Пепси.  Mr. Green 

С Пепси Лайт ли?  Laughing

# 157
  • Мнения: 93
дразнят ме потребители,които както казах вече в една друга тема ми говорят с тона на раздразнена учителка...само защото са по отдавна във форума и защото според тях съм сгрешила в нещо и едва ли не вече трябва да ме линчуват smile3511,а  уж форума е бгмама....не трябва ли да са малко по-мили Peace радвам се все пак,че тези са малко и по-голямата част от вас са мили и добри преди всичко Hug Peace

# 158
  • Мнения: 10
дразнят ме потребители,които както казах вече в една друга тема ми говорят с тона на раздразнена учителка...само защото са по отдавна във форума и защото според тях съм сгрешила в нещо и едва ли не вече трябва да ме линчуват smile3511,а  уж форума е бгмама....не трябва ли да са малко по-мили Peace радвам се все пак,че тези са малко и по-голямата част от вас са мили и добри преди всичко Hug Peace
Че то с такъв профил и ник като твоите как да не си добър с някого, особено с младо гадже като теб.   Mr. Green   bouquet   

# 159
  • Мнения: 490
  Мда, много "обичам" и такива опити за оригинални коментари
Цитат
Мда, поредните напъни за оригиналност 

# 160
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Desss ме дразни, от как е пусната темата.

Колкото пъти рефрешна " Нови отговори...." ми излиза тя, тя и пяк тя.

Това не е спама все пак. Не препикавай чужди територии.

Лай в своята!

 Laughing
Не правя нищо по-различно от теб  Sunglasses

# 161
  • Мнения: 4 892
Дразни ме, че няма тема "Кой не ви дразни във форума?!" Мога да се напъна да напиша едно име.

Всъщност никой не ме дразни.

Има само досадници понякога.

# 162
  • Мнения: 87
Чак да ме дразнят може би, не, но не са мойта кръвна група:

* Как'Сийка - разбирам чувството й за хумор, но го намирам за прекалено на моменти

* Андариел /бивша Радостина X.../ - доста заядлива

* Минзухар - малко като Андариел

* NikiFin - no comment

# 163
  • Мнения: 93
дразнят ме потребители,които както казах вече в една друга тема ми говорят с тона на раздразнена учителка...само защото са по отдавна във форума и защото според тях съм сгрешила в нещо и едва ли не вече трябва да ме линчуват smile3511,а  уж форума е бгмама....не трябва ли да са малко по-мили Peace радвам се все пак,че тези са малко и по-голямата част от вас са мили и добри преди всичко Hug Peace
Че то с такъв профил и ник като твоите как да не си добър с някого, особено с младо гадже като теб.   Mr. Green   bouquet   
еми като гледам и ти не си от най-възрастните  Grinning

# 164
  • Мнения: 2 401
Чак да ме дразнят може би, не, но не са мойта кръвна група:

* Как'Сийка - разбирам чувството й за хумор, но го намирам за прекалено на моменти

* Андариел /бивша Радостина X.../ - доста заядлива

* Минзухар - малко като Андариел

* NikiFin - no comment

И аз ги харесвам тия мацки.

Общи условия

Активация на акаунт