Кой ви дразни във форума?

  • 6 878
  • 190
  •   1
Отговори
# 105
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Никой конкретно, само тези, които на всяка тема пишат....ЗАПИС, запис...Ужасно ме дразнят, ами като нямаш какво да пишеш, не пиши....

# 106
  • Мнения: 2 401
Инфантилизмът на малката пишка и розовия анцунг. Не е форумско откритие, но властва с пълна сила. На моменти, е направо трогателно.  Simple Smile

Малка пишка.. розов анцуг.. звучи любопитно, дай втори жокер.
Иначе .. егати и тъпата (скучна) тема  Mr. Green

# 107
  • Мнения: 7 837
Минзухар, не визирам никого персонално и без това чета не повече от 10-тина човека. Мислех си, да погледна темата назад, за да ти дам пример, но техни представители са се разписали точно след мен.  Simple Smile
Дуфалака с рецепта ли е вече?

# 108
  • Мнения: 25 892
Ау, Кейси, малка пишка ли ме нарече?  Shocked
(Щото нямам розов анцуг...  Embarassed)

# 109
  • Мнения: 428
Гледам 8 страница сте навъртели и никой не е споменал култовата xenia!  Mr. Green
И NikiFin ме дразни мен. Чакам сега да ме атакуват.  Mr. Green

# 110
  • Мнения: 183
Интересно толкова страници и всеки се ослушва и не казва нищо  конкретно(с малки изключения)защо ли  Peace
Само колко народ знам, че ги дразни това Laughing
           А колко народ се дразнят на това  Peace
                                                                                  А някой дами пък ги дразни и това   Party 
Ама си мълчат в момента и се скътават  Peace

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 19:32 от ГИЛ ГРИСЪМ

# 111
  • Мнения: 2 448
Е, Гил, ама нали темата е кой, а не какво ви дразни във форума?  Simple Smile
Това го приемам ,че някой е цялостен дразнител и където и да се появи, каквото и да каже, дразни.  Laughing

# 112
  • Мнения: 7 837
Защо, обектът на подигравки, обикновено се вижда в ролята на дразнител? Екзистенциален въпрос за нова тема...

# 113
  • Мнения: 431
Ех, отидоха си истинските дразнители и истинските кавги. smile3540

# 114
  • Мнения: 5 370
Защо, обектът на подигравки, обикновено се вижда в ролята на дразнител? Екзистенциален въпрос за нова тема...
Защото може би смята, че да си дразнител е показател за популярност?
Кой знае, кой знае..... Whistling

# 115
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
 Laughing Видяхте ли, не си простихте както ви подканих  и ви тресна земетръс?   Настъпи паника сред неуредилите сметките си с Бога и праведните люде. Обичайте се и си прощавайте, какво делите, джанъм ?  Езикът ви само добро до казва . Амин . bishop

# 116
  • Мнения: 183
Е, Гил, ама нали темата е кой, а не какво ви дразни във форума?  Simple Smile
Това го приемам ,че някой е цялостен дразнител и където и да се появи, каквото и да каже, дразни.  Laughing

Да де така е ,ама точно определени хора пишат по тоя начин   Wink

# 117
  • Мнения: 2 386
Не знам, но знам кого дразня и се наслаждавам на тези моменти.  Flutter След толкова години Сийка е казала к'вото има да се каже, аз се ..ъъ.. записвам.

# 118
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
......... но знам кого дразня и се наслаждавам на тези моменти.  Flutter ..............
И аз,и аз Flutter Party

# 119
  • Мнения: 677
Дразнят ме спамърите, които не си седят в клетката, а излизат и минират.
Вълка, понеже се изказва във всяка тема, сякаш е въпрос зададен точно към него, същински проф. Вучков. Свекървенски дребнав е и пън в гората да види, веднага си представя женски задник.
Катюнгелчева, понеже е дебилно досадна.
ЛС-тата, маскирани като постове, демонстриращи близост с некой.
И тва че скандалите не са като преди, нивото е много ниско, чак не ми се занимава.

Общи условия

Активация на акаунт