Кой ви дразни във форума?

  • 6 858
  • 190
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 516
Дразни ме новачката, която си е цопнала аватара на Лиска, защото ме подвежда да я чета, а нивото е в пъти надолу.

# 121
  • Мнения: 2 386
Те са две даже.  Laughing

Искам да направя разсяснение, че предишният ми пост не е насочен към Сийка! Чакам следващата тема от цикъла (не харесвам-харесвам), за да я спомена там.

# 122
  • Мнения: 225
 Тези, за които имам предчувствието, че ако не е форума да се разтоварят психически на чужд гръб,  ще гълтат диазепама във високите му дозировки и пак ефекта ще е съмнителен.
 Тези, които само възклицават, здрависват, спамят, емотиконстват  (респ. тъпеят).
 Тези, които много, ама наистина много държат да се изкажат последни... един вид... "затапих ли те, а?"
 Тези, за които "правопис" е нещо екзотично.
 И много други породи. Само че трябва и да им благодаря всъщност...     голям смях пада понякога.

# 123
  • Мнения: 194
Дразни ме новачката, която си е цопнала аватара на Лиска, защото ме подвежда да я чета, а нивото е в пъти надолу.

Ех тая Лиска бе...

Митове и легенди Crazy

Подозирам , че новачката случайно си е пернала аватара  Thinking

# 124
  • Мнения: 516
КАМ, аватарът ти е мега инфантилен.

# 125
  • София
  • Мнения: 2 442
запис  Joy

дразня се на опитите на някои да бъдат забелязани и коментирани. За жалост не мога да си спомня имена ... ха ха

Забелязвам, че хората се дразнят на Ксения, направо й се чудя как успява да е толкова последователно скандална

Иначе мен никой не ме дразни, предполагам и аз не дразня, защото гледам да си мълча и да не се изказвам където не ми е работа. Но пък чета напоително

Всъщност форумът за мен е нещо като огромна библиотека, пълна с всякакви жени, които пият кафе и ядат току що изпечени кифлички. Ако си общителен е супер място !

# 126
  • Мнения: 194

Завиждаш за кончето, знам.

Лелка!

# 127
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Всъщност форумът за мен е нещо като огромна библиотека, пълна с всякакви жени, които пият кафе и ядат току що изпечени кифлички. Ако си общителен е супер място !
  Ха, много образно го описа  Grinning ......

Споделям  Simple Smile

# 128
  • Мнения: 10
Всъщност форумът за мен е нещо като огромна библиотека
Не си далеч от истината, да ти кажа. Wink Само дето да влезеш в такава библиотека става само по филмите.  Laughing

# 129
  • Мнения: 4 586

КАМ, подписът ти нарушава правилата на форума. Сложи си тая снимка.
Stallion, и твоя подпис нарушава правилата на форума. Публикуваш кървища и насилие във форум на бременни и майки.

# 130
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Stallion Wink

тук ако занаеш колко са се филмирали  Sunglasses

# 131
  • Мнения: 10

КАМ, подписът ти нарушава правилата на форума. Сложи си тая снимка.
Stallion, и твоя подпис нарушава правилата на форума. Публикуваш кървища и насилие във форум на бременни и майки.
Като гледам няма пометнали, така че к'ъв ти е проблемът? А и дядка-педофил за аватар едва ли е много по правилата.  Joy 

# 132
  • Мнения: 298
Дразни ме новачката, която си е цопнала аватара на Лиска, защото ме подвежда да я чета, а нивото е в пъти надолу.

 smile3508 smile3532 Има да ме гониш мила  smile3532

Дразни ме новачката, която си е цопнала аватара на Лиска, защото ме подвежда да я чета, а нивото е в пъти надолу.

Ех тая Лиска бе...

Митове и легенди Crazy

Подозирам , че новачката случайно си е пернала аватара  Thinking

 smile3521 Ммммммм да,май си на прав път

# 133
  • Мнения: 660
Взе да става интересно,боят настана на на на  Joy
Това за дядката много ме развесели хи хи,няма да казвам повече мръсни думички,че пак ще дойде модката да ме измете Crazy
Пак за Лиска,голяма легенда станала,Тя не беше ли Той Rolling Eyes Wink Може потребителките със  същия аватар пак да е тя в анонимност,виж ти как някой бъркат класата на постовете от лицемерие Mr. Green

# 134
  • Мнения: 4 586
Това е третата Лиска, по зле и от втората. Втората беше някаква морска.

9. Забранява се пускането на теми с явни зверства и жестокости (изображения, текст), както и теми и мнения с линкове към сайтове, съдържащи подобни елементи. Забраната се отнася и за подписи и аватари.

От ПРАВИЛА и ПОЛИТИКА на форумите

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 21:47 от Вълкът с дълъг ник

Общи условия

Активация на акаунт