Кой ви дразни във форума?

  • 6 861
  • 190
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 10
дразнят ме потребители,които както казах вече в една друга тема ми говорят с тона на раздразнена учителка...само защото са по отдавна във форума и защото според тях съм сгрешила в нещо и едва ли не вече трябва да ме линчуват smile3511,а  уж форума е бгмама....не трябва ли да са малко по-мили Peace радвам се все пак,че тези са малко и по-голямата част от вас са мили и добри преди всичко Hug Peace
Че то с такъв профил и ник като твоите как да не си добър с някого, особено с младо гадже като теб.   Mr. Green   bouquet   
еми като гледам и ти не си от най-възрастните  Grinning
Еми ужким не съм, ама и аз натам съм тръгнал.  Laughing  Опразни си входящите съобщения, че не мога да ти пращам лични.

# 166
  • Мнения: 4 892
Ставате досадни с тоя чат и тия чаршафи и ще ме раздразните, да видите тогава кон боб яде ли........

# 167
  • Мнения: 298
дразнят ме потребители,които както казах вече в една друга тема ми говорят с тона на раздразнена учителка...само защото са по отдавна във форума и защото според тях съм сгрешила в нещо и едва ли не вече трябва да ме линчуват smile3511,а  уж форума е бгмама....не трябва ли да са малко по-мили Peace радвам се все пак,че тези са малко и по-голямата част от вас са мили и добри преди всичко Hug Peace
Че то с такъв профил и ник като твоите как да не си добър с някого, особено с младо гадже като теб.   Mr. Green   bouquet   
еми като гледам и ти не си от най-възрастните  Grinning

Ооооооо,надушвам сватба  Joy

# 168
  • Мнения: 2 401
Я вие двамата бегайте в гепиме, не ни занимавайте с проблемите си. Аааа..

# 169
  • Мнения: 10
Я вие двамата бегайте в гепиме, не ни занимавайте с проблемите си. Аааа..
Еми аз за т'ва й казвам да си опразни входящата кутия за да й пиша там и да не спамим тук.  Rolling Eyes

# 170
  • Мнения: 93
минзухарчо недей така бе...не се ядосвайй  Mr. Green

# 171
  • Мнения: 619
Пльос!...За сега темичката върви мегатъпо, ще дам компетентно мнение като набере скорост!

# 172
  • Мнения: 298
Я вие двамата бегайте в гепиме, не ни занимавайте с проблемите си. Аааа..

Минзухар,не така мойто дете. Ако на това му викаш проблеми - здраве да е. Не виждаш ли че се залюбиха и тук ще се реши съдбата им.  Grinning

# 173
  • Мнения: 10
Я вие двамата бегайте в гепиме, не ни занимавайте с проблемите си. Аааа..

Минзухар,не така мойто дете. Ако на това му викаш проблеми - здраве да е. Не виждаш ли че се залюбиха и тук ще се реши съдбата им.  Grinning
Ехе, ти се отнесе в няк'ви сапунки вече.  Laughing  Laughing

# 174
  • Мнения: 298
Я вие двамата бегайте в гепиме, не ни занимавайте с проблемите си. Аааа..

Минзухар,не така мойто дете. Ако на това му викаш проблеми - здраве да е. Не виждаш ли че се залюбиха и тук ще се реши съдбата им.  Grinning
Ехе, ти се отнесе в няк'ви сапунки вече.  Laughing  Laughing

Спряха ми кабеларката и се преместих тук  Joy. Ама Stallion,признай си,че не е лоша идеята за младо гадже до теб?  Wink

# 175
  • Мнения: 93
Я вие двамата бегайте в гепиме, не ни занимавайте с проблемите си. Аааа..

Минзухар,не така мойто дете. Ако на това му викаш проблеми - здраве да е. Не виждаш ли че се залюбиха и тук ще се реши съдбата им.  Grinning
Ехе, ти се отнесе в няк'ви сапунки вече.  Laughing  Laughing

Спряха ми кабеларката и се преместих тук  Joy. Ама Stallion,признай си,че не е лоша идеята за младо гадже до теб?  Wink
десии моето мнение не се ли изисква в случая  newsm78 Laughing

# 176
  • Мнения: 10
десии моето мнение не се ли изисква в случая  newsm78 Laughing
Естествено, че първо теб ще питаме. Поне аз първо теб бих питал.  Grinning 
Деси, идеята ми допада, но и гаджето има право на глас, не мислиш ли? Wink

# 177
  • Мнения: 7 723
Ей тия двамата вече наистина взеха да ме дразнят Crossing Arms

# 178
  • Мнения: 1 217
Тони Сопрано не ме дразни,  ама е пълен глупак.
Тоя верно е много прост. Само лае като озлобен дезориентиран помияр навсякъде и непрекъснато бълва изисквания , като че е гуру на форума.

# 179
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Аааааа,ей , чшъъъъъъ алооооо !  Sneaky К`во стана сега ?  А ? Сега к`во ще правим ? Stallion, аз жадна ли ще си лягам ? Нали ... едно-друго..., а ?  Drunk   Или ти тройка организираш ?  lalalala

Общи условия

Активация на акаунт