Кой ви дразни във форума?

  • 6 843
  • 190
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде
  • Мнения: 979
Много потребители ме дразнят. Обаче постигнах хармония, като се научих дане ги чета Simple Smile
Йовета, дай един- два примера Mr. Green


те си знаят кои  да не ги изреждам Mr. Green
Ааааааааа,ние трябва да изреждаме имена,а ти ще гледаш сеир,тъй ли Naughty

# 31
  • София
  • Мнения: 8 348
чак пък дразни.....
ще рече човек, че е нещо много важно, случващото се тук
на някой хора мението ме дразни, ама пък по други въпроси съм съгласна с тях
поспорим, поразменяме мнения, кажем си по нещо навъпреки и толкоз
до следващият път, със същият или с някой друг

явно някои хора твърде навътре вземат нещата

# 32
  • Мнения: 194
Отдавна не се дразня.

Почнах да се възхищавам на тъпотията на някои.

Други просто ги подминавам.

Не споменавам имена, защото са нищожни и не заслужават вниманието ми bowuu Mr. Green

# 33
  • Мнения: 27 524
Любими са ми:"Не давай вода!", "Не давай захар", "Не давай сок" и т.н.Но не ме дразнят, а се забавлявам с какъв ентусиазъм защитават тезите си.Напомнят ми младите ми години, когато смятах, че е много важно да защитавам тезата си до дупка.

А когато става дума за едномесечно бебе? Много правилно са давани тези съвети  Simple Smile
И да, когато темата е за малко бебе всички майки, на които им пука за друго човешко същество, дават и защитават яростно тезата си  Peace

# 34
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Това си е един вид родителски форум и някои често забравят, че всички тук са възрастни и назиданията като за деца са неуместни. Много лъха и на аз съм стар тук - ти да мълчиш. Няма смисъл да се вживяваме толкова  Peace истинският ни живот е извън този форум и той е важният. За съжаление форума се явява първа луда младост за много хора и енергията им се проявява всячески. Аз съм в чатове и форуми от 97-ма и отдавна съм осъзнала, че благата дума от бан спасява. То иначе друга опасност няма за форумците  Joy Свят широк - хора всякакви. Толерантността тук обаче, според мен има значение и дали ще си толерантен навън.

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 12:58 от kloi

# 35
  • Мнения: 4 965
Влизам във форума, за да се разтоварвам и да се забавлявам или да потърся някаква информация. Не създавам лични отношения /имам и реални познати тук, но това няма нищо общо/. Не ме интересува особено и какво си мислят за мен, заради което съм до болка откровена. Чуждо мнение или отношение не може да ме засегне. Не само във форума...
Понякога се дразня единствено на откровената наивност или липсата на опит /във всякакво отношение/ у уж зрели хора.
Иначе, не плащам данък обществено мнение и никой не ме дразни.
Във форума съм от 6 г. и трудно нещо или някой може да ме изненада.
Пък и е истина - живейте реално, за да не обръщате внимание прекалено много на виртуалното. Peace

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 4 160
А когато става дума за едномесечно бебе? Много правилно са давани тези съвети  Smile
И да, когато темата е за малко бебе всички майки, на които им пука за друго човешко същество, дават и защитават яростно тезата си  PeaceПочна се.Забавлявайте се бе хора.С 10 страници подобни коментарии, потребителят престрашил се да попита нещо, остава с впечатление, че го обвиняват в предумишлено убийство.Аз не се връзвам, ама има момичета, които сериозно могат да се стреснат.Всяко нещо с мярка.Отровата е в дозата. newsm51П.П.Както казах и аз бях като вас, дори и по-зле.Ама след 10 години си намерих други радости в живота.

# 37
  • Мнения: 431
Дразнят ме неграмотните, особено Й-то, "ходих ме", "незнам".

# 38
  • Мнения: 78
Айде да видим кой първи ще се престраши да каже "Фил ме дразни"  Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 10
Пускам тази тема понеже напоследък се разменят много обиди.Явно някои потребители действат на други като бик на червено.
Няколко са. Ама гледам до колкото мога да ги игнорирам. Иначе ето го черният списък:
1. Марадона.
2. Тони Сопрано.
3. Каталина69.
4. Жозефина.
и имаше още една, но сега не мога да се сетя какъв й беше никът. Нещо с D започваше.  Rolling Eyes 

# 40
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Много лъха и на аз съм стар тук - ти да мълчиш. Няма смисъл да се вживяваме толкова  Peace истинският ни живот е извън този форум и той е важният.
Много добре казано Peace

# 41
  • Мнения: 1 533
Айде да видим кой първи ще се престраши да каже "Фил ме дразни"  Twisted Evil

Дразнят ме онези, които си въобразяват, че светът и форумът се въртят около тях и обичат да говорят за себе си в трето лице.

# 42
  • Мнения: 78
Ахахаха, нищо такова не си мисля  Mr. Green

Заради аватара и подписа ми ми беше заявено, че съм кръвожаден сатанист и чакам следващото си определение

# 43
  • Мнения: 10
Ахахаха, нищо такова не си мисля  Mr. Green

Заради аватара и подписа ми ми беше заявено, че съм кръвожаден сатанист и чакам следващото си определение
   
Значи и мен трябва да ме сложат в тази категория, в която са сложили теб, защото аз с тая джанта-пентаграм едва ли мога да мина за свещеник.  hahaha 

# 44
  • Мнения: 9 908
Йовета ме дразни - постоянно плямпа по темите, а нищо не казва всъщност.
Такава тема е пускана поне три пъти.
Сливница и тя точкотрупка, че и се отваря.

Общи условия

Активация на акаунт