Кой ви дразни във форума?

  • 6 864
  • 190
  •   1
Отговори
# 60
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ъф, слаба ракия са туй младите-на наше време досега щеше пот да капе от клавиатурата и кръв да пръска от екрана, женски нокти, токчета... А аз прочетох само един списък и някакъв тийн-метъл, дето се опитва да привлече внимание в женски форум

Сериозно, оказа се, че ме издразни Десивл, но, слава богу, темата отлетя,а тя е от другата страна на земята, а тя, както е известно, е плоска.

Мю е станала човек, най-после, да споделя  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 78
и някакъв тийн-метъл, дето се опитва да привлече внимание в женски форум

Колега Stallion, правим ли обзалагания аз ли съм тийн-метъла или ти? Кой ще изтегли късата сламка този път?

# 62
  • Мнения: 5 370
 Mr. Green
За мене е чест да съм в една група  с ТС и Селчо. Mr. Green

Сталион - 'га се дразните, барем го правете качествено. Казват, че след това настъпвало облекчение....и пост фактум-успокоение. Flutter
Пък ако е имАло някакви вътрешни междуособици спамочатови-случАва се и в най-добрите и изискани английски семейства.

# 63
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
ама тук не само напоследък, ами винаги са се разменяли обиди.

дразнят ме много хора, които си мислят, че мнението им е меродавно и не приемат различно такова.
или такива, които във всичко съзират дългата ръка на световната конспирация, което за мен си има чисто нАучни (по-точно медицински) обяснения и термини.
Лиска пък къде я видяхте, че все още ви дразни  newsm78

# 64
  • London, baby
  • Мнения: 800
Дразни ме изкуственото лансиране и помпене с въздух на изключително скучни, и безлични люде, които се пускат да се реят из форумския ефир, дорде не се спукат.  Joy

Ето малко басни на такава тематика, белким някой се светне.

# 65
  • Мнения: 516
Дразни ме Василиса, че не я дразня! Амаха, пък!  Crossing Arms

# 66
  • Мнения: 12 691
Дразнят ме хора, които се мислят за идеални и говорят някак си изотгоре. И са толково високо, високо, че нищо не може да ги подразни.  Не е човешко някак си.

# 67
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Дразнят ме хора, които се мислят за идеални и говорят някак си изотгоре. И са толково високо, високо, че нищо не може да ги подразни.  Не е човешко някак си.
Е, въпрос на лично възприемане/усещане   Sunglasses Wink



Айди .... многая лета ..... bishop

# 68
  • Мнения: 7 474
Руска и Цомба ме дразнят, ама мноооого. Mr. Green
Едната щот си е купила ботуши-джапанки, а другата щот не влиза.

# 69
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
L e o, дразни с нейните торти  Crossing Arms

# 70
  • Мнения: 12 691
Така си и знаех.  Че темата ще се превърне в любовна.

# 71
  • Мнения: 660
да и на който от модовете не му отърва с метлата минава,баси дискриминацията,доказаха малодушието си.... Mr. Green

# 72
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Май се дразните нещо ам  Wink

# 73
  • Мнения: 25 889
Така си и знаех.  Че темата ще се превърне в любовна.

Че това е Първият Закон на ФорОма - винаги след темата "Кой ви дразни..." да следва темата "Кой ви кефи...", освен ако някой не смени реда им за разнообразие.
Накрая следва колективен оргазъм и страстите утихват до следващия цикъл.

# 74
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
Така си и знаех.  Че темата ще се превърне в любовна.

Че това е Първият Закон на ФорОма - винаги след темата "Кой ви дразни..." да следва темата "Кой ви кефи...", освен ако някой не смени реда им за разнообразие.
Накрая следва колективен оргазъм и страстите утихват до следващия цикъл.
Joy браво!

Общи условия

Активация на акаунт