Ти какво сготви? Снимай, покажи!? - 40-та тема

  • 89 596
  • 676
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 679
Благодаря ти!  Hug В линка, който си пуснала, видях още интересни неща.   bouquet

# 631
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
За съжаление още не е довършена темичката...има много за писане, а времето ми е малко, пък и големият сега като е ваканция никак не се разбираме за компютъра Crossing Arms...

# 632
  • Мнения: 22 867

Ей, само седмица ме нямаше, а какво сте наготвили и напоказалиииии............от часове разглеждам. Много красоти, много вкусотии, браво на всички момичета!  bouquet  chef Гледам и тиквената салатка набира преднина, само не разбрах пеп-4о дали набра смелост да я пробва newsm78

Аз с бухтичките на Джемма - много лесни и вкусни, а дечицата как скоростно ги унищожават само. Нарекохме ги копчета, защото ги режа с по малка чаша. Grinning


И млечно-сметановото парфе на Ванчето - с ягоди.

# 633
  • Мнения: 92
отдавна не съм надниквала тук а то имало големи вкусотии

# 634
  • Мнения: 804
Мъфини със сладко от ягоди,малко се деформираха,но са страхотни на вкус. Благодарности на ЧервеноВинце,по нейната рецепта са.Както и на Мамето,че направи такава вкусна тема за мъфините,а всички я дообогатяват!!!   bouquet

# 635
  • Мнения: 769
От вкусно по-вкусно Hug Hug Hug
Скумрия на скара/млечна марината/


# 636
  • Мнения: 2 375
Мариета, тортата изглежда страхотно!   bouquet  Може ли рецептата?
Може и да сте я пускали назад, вече нямам спомен...

Натиа, теб май те пропуснах.  Embarassed Тортата и еклерите изглеждат супер.   bouquet Може ли рецепта за тортата? И честит празник на детенце!
Торатата си е моя импровизация, но децата страшно я харесаха.  Ето рецептата:
5 яйца, 5 сл захар, 5 с.л. какао. Белтъците на сняг. Жълтъците и захарта се разбиват добре и се добавя какаото. Смесва се с белтъците. Пекат се 4 блата, съвсем тънички като за "гараш".
Отвътре е бита сметана и банани. Полята е с разтопен шоколад, масло и малко мляко.
Няма брашно. Пекох върху фолио, намазнено и поръсено с мъничко брашно.

# 637
  • Мнения: 3 410
От днес - пълнени домати с кайма и ориз



и бисквитена торта

# 638
  • Мнения: 610
natia- Да ти е жива и здрава рожденничката ! еклерчетата са супер  Heart Eyes
dixi- много обичам и пълнени чушки, и пълнени гъбки  Simple Smile а твоите изглеждат много апетитни .. newsm22
vesi nn- прекрасна питка. Браво !
labrex - парфето ти е   newsm74
nordinaHug ама наистина и мен ме хвана мъфиноманията  Laughing сутринта пак правих - царевични мъфини с тиквички , от твоите  Wink



Фен съм на всичките ти рецепти за мъфини nordina  newsm51

За вечеря готвих тиквички на фурна , по рецепта на didibu  -   bouquet

# 639
  • Мнения: 7 418
  А,ОК!Благодаря ти! Hug Мисля,че имам тази рецепта,но още не съм я пробвала.....
  На теб хареса ли ти вкусът на  тортата?

# 640
  • Мнения: 398
Лабрекс къде мога да намеря рецептата за парфето

# 641
  • Мнения: 22 867
Лабрекс къде мога да намеря рецептата за парфето

tsvetkova_elica,заповядай! Млечно-сметаново парфе с банан и шоколад. Само че аз, понеже го правя във форма с диам.26 см, на 200 мл сметана слагам цяла кофичка кисело мляко - 400 гр. и два банана за бялата смес (а в последното сложих и ягоди) и още 200мл сметана+кофичка кис.мляко+течен шоколад. Може и блат да му направиш, става и без блат. Вкъщи го харесаха и няколко пъти вече го правя.

# 642
  • Мнения: 2 726
Привет и от мен невероятни кулинарки Hug
Не съм ви изпуснала нито за миг от поглед,но пусти мързел да качвам снимките на компа,и не съм показвала нищо от цяла вечност Blush

Ето малко снимки от последната седмица
 
Пилешки филенца с гарнитура                                                                                                         Крилца с картофи-рошковци
 

Свинско с домати и чесън на Пеп-4о,мнооого го харесхме с мъжо  bouquet                        Кюфтенца с доматен сос
 


Това е от мен за сега,скромно  chef

# 643
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Привет на всички кулинарки.Поздравления за чудесата ,които творите   bouquet

Ние вчера имахме патладжанен ден,

Спагети с патладжан



Патладжани „Болонезе“




Ще съм благодарна ако ми пуснете линк към рецептата за салата от тиквички.Чета само хубави отзиви,но не можах да я открия.

# 644
  • Мнения: 679
Ще съм благодарна ако ми пуснете линк към рецептата за салата от тиквички.Чета само хубави отзиви,но не можах да я открия.

Заповядай!

Общи условия

Активация на акаунт