МАГИЧЕСКАТА ЗЕЛЕВА СУПА - ІІI

  • 45 450
  • 775
  •   1
Отговори
  • Мнения: 564
 newsm51   newsm51   newsm51   newsm51   newsm51

Диета с магическата зелева супа
“ Колкото повече ядеш, толкова повече, тегло губиш.”
Започнете ли я в понеделник, до уикенда ще бъдете по-леки с около 2,5кг.
Рецепта за зелева супа
Продукти:
1 зелка
6 стръка праз
2 месести пиперки
доматен сок / буркан /
магданоз
черен пипер 
къри по желание
1 ампула витамин С, добавена след сваряването.

Начин на приготвяне:
Нарежете продуктите на дребно, залейте ги с вода, варете 10 минути на силен огън, а после до сваряването им – на слаб.


В различни източници се обещават и различни постижения .
Но ние сме се събрали разумни хора , 7 кг за седмица звучат прекрасно , но много по вероятно е да са 3 кг , дори 2 кг , ако имате малко за сваляне .
Друг е въпроса , ако сте  от "тежката " категория , но и тук всичко си зависи от отделния организъм .

Супата няма калории и колкото повече ядете от нея, толкова повече мазнини стопявате.
Диетата продължава 7 дни, яжте от супата колкото искате и колкото пъти желаете. Но за да не се получи хранителен недостиг, следвайте препоръките.

Първи ден
Освен от супата може да ядете и колкото искате плодове (без банани).
Втори ден
Освен от супата хапвайте и зеленчуци (без зрял боб, грах и царевица). Можете да изядете и един печен картоф с масло. Този ден без плодове.
Трети ден
Яжте супа, както и плодове (без банани) и зеленчуци (без картофи).
Четвърти ден
Супа, 3 банан и неограничено количество обезмаслено мляко.
Пети ден
Супа, 500г сварено или печено телешко месо и до 6 домата.
Шести ден
Супа, варено телешко, пиле без кожата и зеленчуци (с изключение на картофите).
Седми ден
Супа, ориз плодов сок и зеленчуци (без картофи).

Защо диета е толкова популярна?

Защото килограмите се губят много бързо. Защото ядеш колкото си искаш от супата, като можеш да я комбинираш с плодове, печени картофи и т.н. И само наблюдаваш как се топят килограмите. Защото благодарение на това, че в основата и лежат зеленчуци, тази диета има и пречистващ ефект върху организма.

Как действа?

Загубата на тегло е радикална, защото супата е нискокалорична.
А благодарение на многото витамини, които съдържа, тя има и здравословно въздействие.

Приемете зеленчуци, течности, целулоза, като добавяте в различните дни плодове, месо, ориз, картофи, мляко.
За една седмица покривате всички хранителни групи.

За какви случай е подходяща?

Както за начало на дългосрочна диета, така и за бързо сваляне на теглото.

newsm51   newsm51   newsm51   newsm51   newsm51

А ето и старите теми:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=334128.new#new
МАГИЧЕСКАТА ЗЕЛЕВА СУПА - ІІ

# 1
  • Мнения: 564
Нека новата ни темичка да е изпълнена с много минусчета, добро настроение и доволни усмивки от нашите постижения! newsm10

# 2
  • Мнения: 57
ей, веднъж да се запиша и аз от първите  Grinning! здравейте!
моят кантар днес много ме зарадва, продължавам упорито и ще издържа поне една седмица. планът е да са две, но да видим. тази седмица имам много работа и се надявам диетата да мине неусетно покрай всичко друго.
много минусчета на всички и слънчев и усмихнат ден!   bouquet  bouquet

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Успех на всички  !

И впечатлена  от Гала- най-стриктната и сериозна "зелчица" от темата ви пращам един стимулиращ поздрав :

# 4
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
Записче,че от сума време мисля да я пробвам тази диета и все отлагам.Има за сваляне 3-4кг. и се чудя дали ще успея със нея,че вече се отчаях от това,че не мога да ги сваля.Пробвах какви ли не хапчета ,но без резултат и сега ще видя какво ще направя със супата.
Успех на всички!!!  bouquet

# 5
  • Мнения: 144
Здравейте мацки, поздрави и от мен Grinning, Bobeto  поздравления за страхотното оформление  bouquet,Fresh Gale невероятна както винаги newsm10, cecko05  радвам се да те видя сред нас. Аз за сега почивам ,пооправих се , но ще почина още няколко дни и пак се включвам активно.

Поздрави и успехи на всички.

# 6
  • Мнения: 564
slavi111, радвам се че си добре вече!  Peace Само не му отпускай края като си почиваш  Wink

# 7
  • Мнения: 199
 newsm51 newsm51 newsm51  ЧЕСТИТА НОВА ТЕМИЧКА и от мен. 
Много отдавна не съм се включвала в темата, но не смея, защото оплесках  тотално всичко и много ме е срам.
Отпуснах му края във всяко отношение, зарязах лекарства и диети .... и резултатът е че си върнах старите килца.  Всъщност от вчера съм без захар и хляб на супичка /с тиквички/, но снощи пак се изложих - неможах да устоя на мусаката, беше страхотна. Е пак е добре защото тази сутрин бях  71,5 кг.  с 0,700 надолу.
 newsm10  УСПЕХ на всички, да са ви вкусни супичките  и повече свалени килца.

# 8
  • Мнения: 144
slavi111, радвам се че си добре вече!  Peace Само не му отпускай края като си почиваш  Wink

Няма,няма ограничавам се.

Червена роза- 5 добре дошла отново в редиците.Ти как си, оправи ли се вече?

# 9
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен! newsm51 Честита нова темичка и много минусчета!!! newsm03 newsm10
Bobeto браво!
При мен нещата нещо изпаднаха в застой. Не ми се получи със супата от тиквички, вместо да свалям качвам, така че се връщам  на киселото мляко. Успехи на всички!!!  Hands Thumbsup
Червена роза и Slavi111 радвам се, че отново сте сред нас. Успех, милички! Flowers Four Leaf Clover

# 10
  • Мнения: 57
хайде и аз на отчет.
днес нямам минус, но нямам и плюс. е като закова на тези 55 кг и няма мърдане Confused. винаги си е било така- това са ми най-трудните за преодоляване килограми. но съм твърдо решена да стана поне 53! така че смело и смахнато само напред!
от края на тази седмица ще имам малко повече време и наистина няма какво да се ослушвам, ами направо трябва да почвам със спорта. иначе не знам колко време ще си диетувам без да свалям.
много минуси на вас и дано скоро и аз да видя нещо различно от петици на кантара  Praynig.
 Hug

# 11
  • Мнения: 199
 Hug Добро утро!!! [/color] Днес: 71,2 т.е.   -0,300.  Не е много, но е пак нещо напред в свалянето.  Да кажа, че не съм стриктна - освен супичката и снощи хапнах салатка с домати и краставици и малко леща.
Не мога да си позволя строга диета, защото главата ми още се мотае. Но определено не употребявам хляб и захар.    Hug

# 12
  • Мнения: 564
Доброютро и от мен!!  Mr. Green

Червена Роза, добре дошла again!  Hug Дори и с нестрог режим, а само с ограниченията на 'заклеймените' храни, съм сигурна, че резултат ще има... Дори така е по-добре, защото отслабването ще стане по-бавно и по -качествено!  Peace

Арабела, ти постигна чудесни резултати със супката, но наистина като се 'закучат' нещата е добре да се предприеме някаква промяна в режима. Успех с млякото и наминавай от време на време и при нас Wink

myran, като включиш и спорта, много бързо ще тръгне кантарчето надолу. Ще успееш! Иначе и аз съм така точно на тези кг! Ама още не съм ги стигнала... Tired Но интересното е, че май кг които са ми отгоре са най вече от корема. Защото обиколките ми (освен на талията) са същите каквито са ми били навремето при тегло 55 кг. А сега съм 58 (и 300 гр). Пустото му шкембе, ще трябва да се преборя с него!  #Cussing out

И сега за отчета - първите 2 дена абсолютно стриктна. Килограмите ще започна от утре да си ги отчитам, защото за тези 2 дена разкарах последствията от уикендсите прегрешения и от мц-ското подуване  Crazy

Лек и успешен ден на всички!   bouquet

# 13
  • Мнения: 47
малеее.. ама тази супа е много ужасна на вкус Sad опитвах я но това няма ядене  Cry толкова ми е гадна!! иначе съм чувала за прекрасния ефект,но няма как да се прежаля Sad успех на всички започващи  bouquet

# 14
  • Мнения: 199
mucito    не се отчайвай. И на мен не ми харесваше в началото. Сложи и подправки, които ти допадат на вкус. Можеш да правиш различни интерпретации , например можеш да замениш зелето с тиквички или гъби .... и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт