Клуб "Без грим, без токчета, по цветни рокли" 16

  • 39 355
  • 368
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 547
Лято е. Casual лято при това, което ще рече: Цигански поли. Цветни рокли. Бели потници. Мъжки дънки. Римски сандали. Бразилски джапанки. Френски маникюр.  Mr. Green


Линк към старата тема, в която се прокрадва ноу-хау относно лятната поддръжка на casual кожа, коса и крайници в квалитетен вид, вероятно имащо живот и тук.


Аз лично не издържам и пльосвам част от Escada 2009, look book с Кристи Търлингтън - класа, вдъхновение и мечтание, туй то. Остава ми да наваксам и с милионерието, та да не ги гледам само на снимки нещата  tooth




Наздраве, дами, заповядайте! Най-искрено се надявам на добър трафик в темата, на бременни, сватбени, ежедневни, официални и плажни красоти и прелести, и на завърнали се кежуълки  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 08:23 от crazy chick

# 1
  • Мнения: 11 747
Ах, момичета, да се оплача тук, пък и съвет ако може да ми дадете....    Утре съм на сватба. Роклята - лятна, на свежи флорални мотиви. Обувките - сандали. Всичко щеше да е наред, ако времето беше такова, каквото беше през последните 2 седмици, но нещеш ли - студ!   Twisted Evil  И сега, какво да правя...  Да си обувам ли чорапогащник или да мръзна. Хич не ми се обува, а пък и не съм на мнение, че изобщо ще подхожда на тая рокля и сандали....  Confused Confused  Хайде, едно сако, което поне е в тон, ще си взема....  Confused Tired

# 2
  • Мнения: 1 547
pina, колко е дълга роклята и от каква материя е? Ако сложиш един черен клин до под коляното или пък тесни дънки?

# 3
  • Мнения: 11 747
Един сантиметър над коляното е, вискоза. Стила е Блага Благоева (ако това може да ви подскаже), но не е нейна. С клин няма да стане, с дънки, като едното нищо.... 
Сега се опитва да пекне слънце! Прегледах 100 сайта за прогнози на времето, днес ще прекарам деня взирайки се в облаците и в термометъра на терасата  ooooh!

# 4
  • Мнения: 22 496
Здравейте и от мен в новата тема. )))

pina, защо не пробваш с един чоропогащник в телесен цвят? Така няма да се забелязва изобщо. )) и без ограничител долу на пръстите, за да не стои грозно със сандалите. )

аз да се оплача.....не успях да спечеля и двете рокли....страшно ме е яд за едната, измъкнаха ми я под носа....за 50цента повече. ((((

# 5
  • Мнения: 995
Минавам за един бърз "привет"!

Крейзи, нямаш милост!

Пина, освен чорапогащник, не знам какъв друг избор имаш. Няма ли през повечето време да сте на закрито?
 Освен да смениш обувките...

# 6
  • София
  • Мнения: 2 062
Поздрав и от мен.
Записвам се в новата тема, че без вас не мога. Подобрявате ми настроението в този мрачен ден.

# 7
  • Мнения: 718
Pina, аз лично ако някоя рокля е прекалено къса за случая или е студено, слагам отдолу тесен панталон 3/4 бял или черен и заменям сандалите със затворени обувки, както са те посъветвали момичетата. Успех!

# 8
  • Мнения: 149
И аз се разписвам в новата темичка с две-три предложения

# 9
  • Мнения: 4 202
Zapis  Flutter
Niama da pisha nishto, che niamam kirilica v momenta i kredora ne go vijdam Sad

# 10
  • Мнения: 824
И аз да се запиша,много ви се радвам и много хубави предложения давате.Напълно в мой стил,много се харесвам в рокли ,дълги поли ,но обичам и високи обувки Crazy

# 11
  • Мнения: 11 747
Момичета, благодаря за успокоителните съвети!  Simple Smile
Сега тук изпече слънце, вече е 25 градуса. Сега бях навън, ако и утре е така, ще е ОК! Ще сме навън по обяд, тогава трябва да е най- топло, вечерта ще сме в ресторант, на закрито...  Ох, цялата работа е да си помърморя......  Аз и чорапогащник нямам, утре най- много да хукна да търся да купувам. Дори не знам откъде, защото по принцип не нося, нито зная какъв размер ми е необходим, но в последния момент ще реагирам, ако се наложи  Blush

# 12
  • Мнения: 5 710
и от мен запис с нещо, което снимах с мисли за вас от списанието, което четох сутринта ...

# 13
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Хоп-троп, ето ме и мен  Flutter

Летен поздрав!

# 14
  • Мнения: 1 547
Страхотно, 10cent's!  Heart Eyes

Днес видях едно прилично изобилие от красиви дълги рокли и поли в New Yorker, обаче свидливата ми душица се сгърчи при цената от 70 лева... не знам защо, но за това качество там /висящи конци и криви шевове/, парите ми се видяха множко. В Esprit пък имаше останали само 1 пола и 2 рокли, в някакви невъзможни размери. В Benetton нямаше пукната рокльопола. Vero Moda или каквото е там също не ме зарадва. Kenvelo ептен. Ще свърши лятото, докато се нацедя в желаните парцали  Crossing Arms

Ако още седмица не си намеря това, което искам, отивам в NY... няколко конченца, голяма работа  Mr. Green


PS. Лу, това Victoria's ли е?

Общи условия

Активация на акаунт