Отговори
  • Мнения: 1 485
Мили дами и господин АРГХТ,
Добре дошли в новата 14 тема!!!
Нека я изпълним с много и хубави новини и емоции!!!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Ден преди раждането си дете попитало Бог:
Незнам защо ще се появя на този свят?Какво трябва да правя?Бог отговорил:
Ще ти подаря ангел,който винаги ще е с теб.Той всичко ще ти обясни.
Но как ще го разбирам,аз не знам езика на ангелите?
Ангелът ще те научи на своя език.Той ще те пази.
А как е името натози мой ангел?
Не е важно как се казва той има много имена.Ти ще го наричаш МАМО!


Старите теми:

# 1
  • Мнения: 419
ЧЕСТИТА ни нова тема!  Laughing
Пу, първа! Flutter
 Дано е на късмет! За всички!
Благодаря Фиорче за прекрасното оформление!   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 045
Fior  благодаря ти за страхотното оформление на новата тема. Този път пловдивчани забиваме първите места в темата, дано са ни на късмет и от тук в тази тема да гръмне бомбичката  fingerscrossed  Е, няма да се сърдим и ако някоя мацка от друг град ни изпревари, но...

И  да споделя, че днес ми правиха изследвания за прогестерон и утре ще са готови.

Mileto подкрепям те в решението да тръгнеш по изследвания. И аз направих така и не съжалявам. Сега горе-долу съм към края на този цикъл и ще видим утре как ще продължаваме през следващия на база на всички изследвания до сега.

И един съвет от мен, ако искате го приемайте, ако искате не, не е хубаво да се пие Аулин. Много вреди на черния дроб. Ако може го заменете с друго.

papolino  spoko ще се случи, ще видиш.

Късмет и  EFP на всички кандидат-мами от темичката!

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 12:44 от roslem

# 3
  • Мнения: 13 809
Добро утро!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Бързам да се разпиша, трета съм - ухааааааааааааа

дано вече този път темичката ни се радвижи глобално и от някъде да изтрещи така че да ни стане едно хубаво на душата....
Късмет на всички
 Hug

# 4
  • Мнения: 1 622
Аз пък съм четвърта, защото съм родена на 4-ти юни!

# 5
  • Мнения: 355
Пета пу! Хи-хи ако така ставаше и със забременяването Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 305
Добро утро и от мен! Браво FIOR! Много хубав е текста за Бог и детето...Много ме разчувства.....Margaritka аз може би трябва да чакам да се включа осма, защото съм на 8 юни, ама може би няма да успея да чакям.... smile3507 Ааааа, ще има веселби и празници във темичката Hug
Аз ви поизпуснах вчера и бързо по прегледах. Много ме досмеша на факта че виждате много бременни - странното е че когато разбрах че съм бременна, а дори и няколки дни преди това само на бременни се натъквах. Един ден ги броих дори - бяха към десетина. Как да си го обясним това, а????? Каквато ти е в главата - това виждаш може би.......Не знам,но напоследък не съм срещала нито една newsm78

Хайде късмет на всички в новата темичка! Аз утре ще отида да видя лекарката ми и тя мен. Да видим какво ще каже, ще правим ли изследвания нещо или просто си чакаме. Аз толкова се надявам да ми кажа - няма нужда да чакаш повече - действайте, ама ще видим........Аз съм в чужбина - в Атина и се боря с тукашните лекари и клиники, но на моята имам доверие - тя е следила и изродила две мои познати и те са във възторг от нея както и аз виждам, че е сериозен специалист. Никога не ми е дала антибиотик. Работи изцяло с хомеопатични лекарства и най-вече много успокоително ми действа. Мисля, че това да имаш доверие в лекаря си е най-важното.

Хубав ден сега от мен и много  Hug на всички

# 7
  • София
  • Мнения: 5 566
Записвам се в прекрасната темичка!  Grinning

Фиорче, благодаря, миличка!   bouquet   Страхотно си се справила!  Hug

Дано ни донесе много късмет!  Praynig Praynig Praynig

Стискам палци на всички, които чакат резултати от изследвания и ходят по прегледи!  Hug

Стискам палци на всички, които НЕчакат М!  Praynig

Стискам палци на всички, които са в активно бебеправене в момента!  Praynig

Стискам палци и на тези, които гонят М сега и после ще почват с пълна сила!  Praynig

Изпреварването е абсолютно разрешено! Действайте, само да има хубави новини!  Hug

# 8
  • Мнения: 1 622
Такааааа, вече мога да пиша, след като се заплюх! ХАХАХАХААААААА! Joy

Миле, извинявай, че не ти се обадих вчера, но прочетох съобщението ти да ти се явя  Mr. Green преди Мюзик Айдъл едва тази сутрин! Както вече сте разбрали от Зазито, ние снощи яко си покуфяхме. Хубаво беше и тримата си казахме, че с този концерт слагаме началото на нашето коцертно лято 2009!  Sunglasses Смятам така да си поживеем, приятели, че чак сама си завиждам!   hahaha

Сега смятам след смешките да ви напиша един сериооооозен и дълъг пост по нашата тема.

След като преди 3 години ме оперираха от извънматочна не исках да приема, че може би имам проблем. Самонавивах се с мисълта, че щом имам едно дете, заченато, износено и родено без всякакъв проблем и след като отново съм забременяла без усилия, значи това отново ще се случи в най-скоро време. Мисълта да тръгна по доктори ме ужасяваше! След половин година отидох при един лекар в Шейново – човекът беше сигурен, че всичко е ОК и ме убеждаваше, че няма смисъл от някакви изследвания. След още половин година (т.е. година след операцията) аз бях откачила от ежемесечното разочарование, при положение, че правехме ВСИЧКО необходимо… Повярвайте ми, ВСИЧКО!!! Бях готова за лудницата… Тръгнахме при друга лекарка, в 1-ва АГ Св. София. Поуспокоих се, защото ми направи цветна снимка на останалата тръба и се оказа, че е ОК. След това направихме 2 инсета абсолютно на сляпо, без изследване на хормони, потвърждаване на пукане на фоликули след Прегнил и т.н. Есента на 2008 бях в потресаващо психическо състояние, до което стигнах според мен благодарение И на това, че не признавах, че може би имаме сериозен проблем. Искаше ми се да съм от онези, дето нямат такива проблеми някак си… Тогава мъжът ми каза: „Искаш ли да сменим лекаря?” И аз казах ДА. От ноември сме в клиниката на Щерев. От ноември започнах да се връщам към моята истинска същност, да живея и да вярвам!

Избрах клиниката на Щерев заради това, че там цари пълен ред и дисциплина, няма чакане часове наред, уважението към пациента е на най-високо ниво, всички лекари са взимозаменяеми и всички са прекрасни специалисти! Аз лично имах възможността да се уверя в това при инсето ми през април – тъй като моята лекарка Юнакова замина на коференция, всеки ден ходех на преглед при дежурния лекар (Александров, Ганева) и дори реинсето ми беше извършено от Ганева. Там не си просто пациент на някой лекар, там си пациент на клиниката и те обгрижват по най-добрия начин! Ние със Зазито сме пациентки на Юнакова – лично аз съм много доволна. Но искам да ви кажа, че досега не съм чула лоша дума за някой от лекарите в тази клиника! Така че ако търсите лекар – просто идете на сайта, разгледайте биографичната информация и снимките на лекарите и си изберете. Искам да обърна внимание и на още нещо: едва сега в неделя, 31.05, на АРТ училището разбрах, че клиниката има психолог и тя води половината от лекцията, както ви беше писала Зазито. Жената е много на място, абсолютно в час и препоръчвам горещо консултация с нея, ако или когато имате нужда!

С всичко написано дотук обаче исках да кажа моето мнение на тези момичета, които сега тръгват по пътя на бебеправенето – не стане ли няколко месеца, тревожите ли се, побърква ли ви въпросът „Защо не става?” – не чакайте повече! Започнете с изследванията – това ще ви донесе известно успокоение, че вече правите нещо. Но отидете направо в специализирана клиника – ако резултатите ви излязат ОК, значи действително всичко ви е наред и лекарят ще прецени какво да „донастрои”, за да се случат нещата. Ако има нещо, което трябва да се лекува – то може да сте сигурни, че там наистина ще ви бъде приложено адекватно лечение.

И последно – гинеколозите в поликлиниките, в частните кабинети, дори и в т.нар. специализирани АГ болници са просто гинеколози. Дори и да са патолози, те не могат да решат проблемите на зачеването, а само на бременността. Така че единствените специалисти, които могат да ви помогнат в „сътворението” са именно тези в специализираните клиники по репродуктивно здраве.

Целувам ви  Heart Eyes, прегръщам ви  Hug и искам да помогна на всяка една жена да избегне моите грешки!   bouquet

# 9
  • Мнения: 94
Здравейте! wavey
Хайде и аз да се запиша в новата тема- осма по ред!(Брей вече съм ветеран,пиша във втора тема)Включвам се с надежда за добри новини за всички нас!!! Praynig
Желая на всички късмет и добро настроение! Hug Hug Hug

# 10
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Ето ме и мен пак, отново и агейн!  Mr. Green Фиор, грациас за темата!

Маргатирка, ценя съветите ти!   bouquet Благодаря ти за споделеното. Толкова си права, че няма накъде. Значи съм тръгнала по правилния път. Ако мога и малко разум да влея и в главицата на моето момче, но да видим. За сегата темата "спермограма" у нас е табу.
Иначе за обаждането, не притесняйся, то вчера на този дъжд ... мани ... мани... съвсем щяхте да се измокрите!

 Hug ви всички

# 11
  • Мнения: 32
Ехаааааа нова темичка, Фиор, много благодаря! Момичета, днес е малък празник за мен - това е първото ми записване в нова темичка  Laughing Laughing Laughing Hug
Маргаритка много благодаря за съветите, ще ги последвам, веднага след като се приберем. Тук хубавата новина - още само две седмици newsm44 newsm44 newsm44 и сме на българска земя, чакам с много голямо нетърпение

# 12
  • Мнения: 355
Ама съм голям заплес, къде ми отиде доброто възпитание People Angel Fior, благодаря за новата тема и оформлението - приятно е да влизаш така  bouquet
Рея, Zvetak радвам се, че се обадихте - липсвахте ми! Рея, радвам се, че е излязло по-малкото зло. Надявам се скоро да се върнеш в редиците с нови сили   bouquet
Марги, съжалявам, че е трябвало да минеш през всичко това Hug Дай Боже скоро да се появи смисъла на усилията ти Praynig
Възхищавам ти се каква си бойна мацка, но сигурно само ти си знаеш какво стои зад това  Hug
Прасковче, от твоите уста - право в Божиите уши Praynig Хайде, дано скоро ни зарадва някое покълнало семенце  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Хубав ден на всички  bye

# 13
  • Мнения: 599
Хванах ли 1-ва страница?  newsm03

Успях. Фиорче, благодарско за темичката.Много е хубава.

С пожелания само за добри вести в тази тема на всички.Гуш.

# 14
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Малеее, аз последна  ooooh!  Mr. Green
Фиорче, страхотна тема  Hug  дано ни е на късмет  Praynig Hug

Гушкам ви всички  Hug Hug Hug Много се радвам за Рея  Hug че излезе малкото зло, просто някак ми тежеше тези дни, и така често си мислех за тебе  Hug

Маргарике  Hug цвете ненагледно, страшна мацка си  Hug спор няма  Heart Eyes Хубаво е човек да сподели личния си опит ,  дето се казва "Не питай старило, питай патило.. Wink" Благодаря че сподели, и така добре написано  Hug

После пак ще ви пиша, малко задачки да отметна   Heart Eyes че имам още неща да кажа  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт