Частни детски клубове и занимални - ВАРНА

  • 22 803
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 821
...Забранено е недоговореното провеждане на проучвания (социологически, маркетингови и др.). При желание за провеждане на некомерсиални проучвания, моля, свържете се с нас. За провеждане на комерсиални, маркетингови, рекламни проучвания - обръщайте се към рекламния ни отдел...

# 31
  • Мнения: 8
 Г-н Йорданов, къде се изгубихте? Обяснете по-подробно за Вашата Детска градина и ясла.

# 32
  • Мнения: 924
Г-н Йорданов, къде се изгубихте? Обяснете по-подробно за Вашата Детска градина и ясла.
Доколкото виждам постовете му за изтрити от модератор. Вероятно не може да пише вече.

# 33
  • Мнения: 1 290
Съгласете се, че постовете му си бяха чиста реклама..., макар че нещата за които говореше никак не звучаха зле.
Все пак обаче трябва да се спазват правилата на форума, нали?

Темата продължава да бъде място за споделени мнения от посетени детски клубове.
Надявам се скоро да прочетем и мнения на мами посетили детския център на въпросният господин Simple Smile

# 34
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 864
моето лично мнение е, че дет център на този господин беше една прекалено хубав, за да е истина

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Някой да е чувал за частна ДГ / клуб / във Възраждане или поне някъде по- наблизо / примерно Младост или Трошево / , където да вземат деца от 3 годишни ?

Майка ми отказва вече да гледа малката, в нашата районна ДГ приеха само 2 деца по списъка , защото местата са заети от ясленската група. Пък не искам да я пращам при свекърва ми за постоянно, защото живее на 100- тина км. от Варна / в момента е там , но положението не ми се нрави /. Направо съм в чуденка какво да правя.
Ако някой знае за такъв клуб в района , нека  да сподели , моля .

# 36
  • Мнения: 1 290
prysila,


Поразчисти си пощата за ЛС моля.
Имам предложение за теб

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Gvendolin , разчистих малко  Peace

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Сина ми беше две седмици в детски клуб Мелита. Много съм доволна, а на него още му липсват децата и лелките. Препоръчвам го  Peace

# 39
  • Мнения: 8
 А този клуб легитимен ли е? В смисъл има ли лиценз за работа с деца? Защото много от тях са незаконни - стига им да имат собствен имот и откриват Детски центрове и клубове. А то не е толкова просто. За да е законн, трябва да има лиценз за работа с деца и персоналът да е какъвто трябва, а не някой измислен.

# 40
  • Мнения: 17
Анелиз, моля те разкажи още нещо за Мелита, че съм се насочила натам...

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Да, доколкото съм запозната е легитимен.

Ами какво да разкажа, сина ми спеше на абяд с памперс като го заведох, лелята там ме пита дали имам нещо против да го остави без. Естествено се съгласих. Няколко дни им подмокря чаршафите, но после всичко се оправи. На тях дължа махането на памперса по време на сън. Друго какво- имат деца от различни възрастови групи, разбира се в различни стаи и с различни учители. Не съм много сигурна, но мисля, че има вариант да вземат детето от вас. Рисуват, учат стихчета, изкарват ги преди обяд в градинката отсреща. Нямат претенции за облеклото като по яслите да са с анцузи и без копчета. Друго не се сещам сега. Ако нещо конкретно те интересува- питай.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Къде се намира този клуб " Мелита " ?

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 179
До пазара на цветята, на Чаталджа. От цветята тръгваш в посока морската градина. От лявата страна преди светофара има едно заведение -Шрек. Завиваш в ляво преди него и около 80-100 м. нагоре е клубчето. До него има магазинче за кафе, пералня, дрехи някакви и фото студио.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт