А блузки и потничета за лятото няма ли да има?

  • 47 765
  • 1 458
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 391
Хей Шаманката, да не те е налегнала лятна леност от жегите навън? Няма ли да ни представиш пролетно-лятната кърмаческа колекция. То аз от както съм кърмачка два пъти изпуснах срока да си поръчам  Embarassed, така че ако имаш нещо наум действай.

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 15:59 от Бу

# 1
  • Мнения: 267
И аз точно се чудих дали да не пусня такава темичка  Peace
Та ще има ли?!?  Thinking Rolling Eyes
А дано  Flutter да се накиприм  Whistling

# 2
  • Мнения: 11 004
За това лято бях решила да пропусна кърмаческите одежди, но ако има хубави бели стегнати потници като миналата година, ще се възползвам. Sunglasses

# 3
  • Мнения: 108
Аз до момента не съм имала удоволствието да се "обзаведа" с подобни аксесоари, поради което, ако се открие възможност, с удоволствие ще го направя / само таткото няма да иска да носи кърмачески дрехи, че ще накърнят мъжкото му ЕГО  Mr. Green/.

# 4
  • Мнения: 1 691
Аз толкова пъти вече пропускам да се заредя - уж че все предстои да стана бивша кърмачка hahaha но това постоянно се отлагат във времето. Така че пишете ме и мен сред желаещите.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 073
за какви блузки и потничета става въпрос? Grinning

# 6
  • Мнения: 682
И аз чакам кърмаческата колекция'09  Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 1 391
за какви блузки и потничета става въпрос? Grinning

За такива, чието носене безапелационно несъмнено показват, че си кърмачка при това на целия свят Wink

# 8
  • Мнения: 2 879
И аз се записвам за лятната колекция.  Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 587
И аз си задавах този въпрос от известно време.. Въпреки проблемите с кърменето, които имах още се кърмим успешно и чакам да се разхубавим и ние с малката с по някоя блузка или аксесоар.

От известно време съм се замислила за стикери за коли... Сещате ли се за тези, на които пише - "Дете в колата", много бих се радвала да имам един стикер с "Кърмаче в колата"

# 10
  • Мнения: 763
И аз си задавах този въпрос от известно време.. Въпреки проблемите с кърменето, които имах още се кърмим успешно и чакам да се разхубавим и ние с малката с по някоя блузка или аксесоар.

От известно време съм се замислила за стикери за коли... Сещате ли се за тези, на които пише - "Дете в колата", много бих се радвала да имам един стикер с "Кърмаче в колата"
Сиска, идеятата ти е страхотна,   smile3501,  обаче не очаквай "Кърмаче в колата" да разчувства един расов таксиметров шофьор например, или пък местният тартор с BMW тройка. Виж жените веднага ще схванат, но те не са целта, нали?! Затова си мисля, че надписът трябва да е по-прост, като за такива с Y-хромозома. Нещо от сорта "Внимание!Майка кърми в колата!" .  Ако пък има и снимка съвсем ще проработи - хем ще покаже нагледно какво се има предвид, хем ще ги притесни, каквито са свенливи мъжете.... Embarassed Embarassed
Друг вариант е "Внимание! Мен ме кърмят!", пак със снимка - да има! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 433
и на мен ми се ще да съ барна с някой потник!! ако трябва да помагаме за нещо, аз съм на линия  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 587
..."Внимание! Мен ме кърмят!", пак със снимка - да има! Simple Smile

Нещо такова имам предвид... Мен от сантиментална гледна точка ми се иска да имам такъв стикер, а не за ОНЕЗИ шофьори..., те са непоправими просто...  Аз се цедя денем, защото бебка не иска да суче и ме гледат като сектант когато някой успее да ме види в колата с "агрегата"  Laughing

# 13
# 14
  • Мнения: 3 718
Ах нетърпеливкиии, добре, започвам.
Ще прегледам после мненията до тук, но давайте идеи още.
Ще има потници за майките, тениски за децата и татковците (ако има интерес). Тази година имам идеята да предложа един модел специална подходяща за кърмене блуза с ЛЛЛ лого.
Обсъждаме и други екстри, но още не мога да потвърдя какви, ще почакате.
Чанти също ще има.

Общи условия

Активация на акаунт