Методът Гейбриъл !!!

  • 111 458
  • 396
  •   1
Отговори
# 90
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Все още не съм прочела цялата книга, но няма да мога да следвам всичко така, както е написано. Още от есента правя утвърждения и визуализации общо за 6 неща. Само отслабването не се повлия от тях.   Изчетох различни книги и предполагам къде ми е психологическата предпоставка за невероятния апетит, който имам в последните месеци. Лошото е, че не мога да я елиминирам от живота си. Единствено мога да се опитам да променя вътрешната си нагласата спрямо нея, но няма да стане лесно.

От месеци избягвам тестените и сладки храни. От 10 години ям само черен хляб /1 хляб за около седмица/. Но апетита ми в момента е невероятен. Непрекъснато ям ядки, овесени ядки, пресни и сушени плодове, мюсли, салата. Киселото мляко си го квася сама.  Месо консумирам много рядко, предпочитам зеленчуци. Така поддържам килограмите, на които съм.
 Като прочетох , че не бива да се ограничаваме в храната пробвах. Без сладко и тестено, само с изброените от мен храни качих 2 кг., за два дена и реших, че не мога да следвам този режим, защото докато започне да действа теглото ми ще е .... Никога не съм била преди пълна. Преди около 2 год. напълнях към 5 кг. и ги подържах. Сега от февруари качих още толкова. Зимата и пролетта околните не забелязаха, но сега всички си мислят, че съм бременна, защото само по време на бременността съм тежала толкова.

Днес реших, че ще опитам, да приложа каквото мога от методът на Гейбриъл, но ще се ограничавам в яденето, защото иначе ще му изтърва края.

# 91
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
В книгата пише, да приемаме всеки ден по 10 г. омега 3 мастникиселини,но вижте на какво попаднах:
Цитат
Какви са оптималните дози на омега 3 киселините?

Според повечето източници допустимата дневна доза за прием на омега 3 ЕМК е около 3 грама (3000 мг.), а приемливата дневна доза е 1,6 гр. за мъже и 1,1 гр. за жени. (Food and Drug Administration, USA; )
От тук

Последна редакция: пн, 06 юли 2009, 16:16 от Вела

# 92
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Какво става, момичета? Хайде, похвалете се!

А пропо, някой установи ли какви храносмилателни ензими съществуват във вид на добавка? Освен Мезим форте, има ли друг продукт?

# 93
  • Мнения: 1
 Здравейте! Чета ви от самото начало и ми е много интересно. По повод добавките аз си купих лактофлор - пробиотици, ензим комплекс  капсули и омега 3-6-9. Много ми е трудно с визуализациите, бихте ли споделили как е при вас?

# 94
  • Мнения: 287
В книгата пише, да приемаме всеки ден по 10 г. омега 3 мастникиселини,но вижте на какво попаднах:
Цитат
Какви са оптималните дози на омега 3 киселините?

Според повечето източници допустимата дневна доза за прием на омега 3 ЕМК е около 3 грама (3000 мг.), а приемливата дневна доза е 1,6 гр. за мъже и 1,1 гр. за жени. (Food and Drug Administration, USA; )
От тук




Toва е препоръчителната доза за здрави хора.За занимаващи се с усилена физическа и умствена дейност или за хората с депресия дозата може да бъде няколко пъти по-голяма.Защо не и за тези страдащи от наднормено тегло?

# 95
  • Мнения: 0
"Освен Мезим форте, има ли друг продукт?"
Освен Мезим Форте има и храносмилателни ензими за вегетарианци. Мезимфортето е свински панкреатин, а тези за вегетарианци са от ралични плодове и растения. Цената е по-добра. Продават се в магазин за добавки до Турското посолство. Опаковката е от 100 таблетки. Вземат три пъти по една по време  на хранене. Успех!

# 96
  • Мнения: 1 095
"Освен Мезим форте, има ли друг продукт?"
Освен Мезим Форте има и храносмилателни ензими за вегетарианци. Мезимфортето е свински панкреатин, а тези за вегетарианци са от ралични плодове и растения. Цената е по-добра. Продават се в магазин за добавки до Турското посолство. Опаковката е от 100 таблетки. Вземат три пъти по една по време  на хранене. Успех!

А и Гейбриъл препоръчва ензими от растителен произход  Peace

# 97
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
... Много ми е трудно с визуализациите, бихте ли споделили как е при вас?

От есента правя визуализации. Споменах,че никога преди не съм имала проблеми с теглото. Представям си себе си в някоя рокля или пола, които сега не ми стават. Също облечена в тесни дънки или джинси. Естествено правя подходящо за облеклото ми действие - разходка на плажа, посещение на заведение или нещо друго.  Не ми е трудно въобще, но аз винаги съм имала богато въображение  и преди да прочета за ползата от визуализациите съм си представяла и фантазирала със зрителни образи.

# 98
  • Мнения: 366
http://www.aspirinbg.com/index.php?topic=238.0


Ето ви друг подобен метод.Тук е по-лесно с визуализацията.
Малко е връткаво с тези лампи,но после човек се чувства като нов.
За мезима-от него може да ви се отвори такъв апетит,че....

# 99
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
ASSAMARIS, методът е много интересен. Обаче за мен е неприложим, тъй като не оставам без дъщеря си у дома през почивните дни. А с нея е явно, че няма как да стане. Ако някой се навие да го пробва се надявам да сподели резултата. И преди съм чела, че на пълните хора им липсва червената светлина.  Това обяснявало и защо толкова много пълни хора се обличат в червено, розово или оранжево, макар, че тези цветове правят тялото да изглежда оптически още по-пълно.

# 100
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
МНОГО благодаря за всичката информация, направо съм утрепана!  Hug Heart Eyes Heart Eyes
ASSAMARIS, коя е тази книга, знаеш ли точно? На края на изложението се споменава и за храни от синьо-зеления спектър
mile.petkova, знаеш ли името на този продукт? Може да го има и на друго място, живея в Люлин Sad Някаква приблизителна цена?

# 101
  • Мнения: 0
Името на продукта е Храносмилателни ензими за строги вегетарианци - Vegan digestive enzymes. Цената е около 20лв. Объркала съм, броят на таблетките е 50, а не 100. Освен в този магазин могат да се поръчат и по интернет. Това е фирмен магазин и не се предлагат в аптеките. Няма други ензими за вегетарианци на пазара. Има една комбинация храносмилателни ензими с папаин ,но в тях има говежда жлъчка и свински панкреатин. Успех!

# 102
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Ето доста изчерпателна информация за ПОЛОЛИНЕНАСНЕНАСИТЕНИ ОМЕГА-3 МАСТНИ КИСЕЛИНИ

# 103
  • Мнения: 2
Здравейте,момичета!
Чета редовно сайта,но сега набирам смелост да се включа. Embarassed чета книгата в момента.Според мен това,което в нея се говори като за " суроватъчен протеин" съответства на нашата обезмаслена извара. Омега 3 ги намерих в магазин на "лечител", представляват капсулки масло от сьомга + витамин Е, 72бр за 16лв. Незнам дали всички неща,които препоръчва автора ще изпълня (да ям кълнове, да меля семена и т.н), а и дали изобщо има смисъл точно от тях,но досега каквото съм прочела се убедих,че съм виждала приложението на метода "на живо" без да подозирам.Вярно е,има ефект-имам колежка,която не е и чувала за книгата,но се уплаши,че не й е добре жлъчката ( законът на Джеси,един вид) и премина точно на ограничение откъм хляб, захарни изделия,яде повече извара и зеленчуци (не,че яде само това) и за 1 година свали 100 кг пред очите ни.Е,аз се боря за 10,но ще видим... Blushкъсмет на всички!

# 104
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Мисля да пробвам и лампите. По принцип двата метода не си противоречат. Поне мога да следвам и двата в пресечните им точки

Общи условия

Активация на акаунт