Помощ ЗМИЯ

  • 24 766
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 28
По какъв начин змията е убила първите две зайчета?

Не искам да плаша, но може би са няколко вида. Аз живея до парк, периодично срещаме змии като се разходождаме, изчакваме да си преминат пътя и това е, важното е да не ги настъпвате и да ги виждате от по-далеч. Окосете тревата, сложете мрежи на прозорците. Намерете таралеж и котките, между другото също ловят змии (по-тъпичките явно). И се посъветвайте със специалист. наистина не е лошо да се обадите в Гражданска защита.

# 46
  • Мнения: 6 301
Котката е нож с две остриета. Скоро видях една съседска котка, която грабна едно змийче от улицата и си я занесе в двора, явно на спокойствие да я убие, ама ако я изпусне Thinking

# 47
  • Мнения: 4 405
С две думи дай да унищожим всичко за да ни е удобно на нас.
Както вече написах/пост 38/ обработката според мен е наложителна за дворовете на училища,детски градини и детски площадки.Но ти май или четеш както дявола евангелието или имаш особени разбирания за фауната в детските заведения.Има ли още някой ,който да намира за нормално в детските градини да има опасни представители на дивата природа /змии,кърлежи.../Ако си реши някой да ходи по гората е друго.
Уважавам природата ,но не оправдавам общините че не полагат нужните усилия за подръжка на ДЕТСКИТЕ ЗАВЕДЕНИЯ.

# 48
  • Мнения: 6 886
Въпросът е принципен. Както и да е, няма да ме разбереш, не ми се спори, няма и смисъл. Един ден нещата ще си дойдат на мястото.

# 49
  • София
  • Мнения: 8 932
Оказала се смок - кафявеникав на цвят с петна, диаметър около 40 см, и дълъг 1м и половина.
Това си е направо анаконда, сигурно имаш предвид 4 см. Simple Smile Иначе смоците са много полезни животинки, едно време дядо ми не даваше да ги убиваме, че ловели мишките. Но сега явно има голям бум на развъждането им.

# 50
  • Мнения: 6 886
Дядо ти е бил умен човек.

# 51
  • Мнения: 60
Здравейте момичета!
Малко е късно,ама като се знам,май няма да спя тази нощ!
Преди около половин час бях в шок!
Та на кратко:Седя си аз на терасата и пафкам.Гледам долу(аз съм на първия етаж в панелен блок)малки котенца с майка им.Решавам аз да им занеса суха храна.ШОК!Под моята тераса седи неподвижно змия!!УЖАС!Изтръпнах!!Стоях неподвижно и аз незнам колко време!!!За първи път виждам такова нещо!Беше шарена,дълга около 60-70см поне.Сега съм си затворила терасата към кухнята ама все гледам към пода...
Утре дали да не извикам Гражданска защита?Всеки ден има деца пред блока и смятам да предупредя майките!!!Аз съм от Пловдив,кв.Смирненски.

# 52
  • Мнения: 6 886
Трябваше да и щракнеш една снимка.

Общи условия

Активация на акаунт