Среща октомвриики 2009 - Пловдив

  • 774
  • 9
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Момичета, хайде отново на по салата и още нещо  lalalala
Предлагаме (с Миркам) дата 26.06.2009г., някъде към 18,30-19,00, за заведения предлагаме няколко варианта:

1. Ресторант Райя (мисля, че вчера ви хареса) - цените мисля са нормални, яденето е добре приготвено, менюто е богато
2. Ресторант Централ Парк (в градската градина) - големи салати и прилични цени
3. Пицария Верди (до градската градина) - има хубава и закътана градина, която май много малко хора знаят.

Казвайте и вашите предложения!

# 1
  • Мнения: 0
 Аз съм съгласна, където решите, ще дойда, две от момичетата миналия път споменаха за някакъв ресторант на "Отец Паисий", кога ще отидем там?

# 2
  • Мнения: 8
Оооо, "Одеон"-а. Мдаааа, може да отидем там! Иначе за датата аз съм ОК  Simple Smile

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Супер, може и Одеона. Не го знам точно къде е, но това не е проблем - ще го намеря. Важното е ако няма градина да има климатик и добро проветрение.

# 4
  • Мнения: 8
Има градина, но е доста мъничка. Според мен вътре е по-приятно, но изборът е наш - където решим, там ще резервирам  Peace

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Момичета, хайде отново на по салата и още нещо  lalalala
Предлагаме (с Миркам) дата 26.06.2009г., някъде към 18,30-19,00, за заведения предлагаме няколко варианта:

1. Ресторант Райя (мисля, че вчера ви хареса) - цените мисля са нормални, яденето е добре приготвено, менюто е богато
2. Ресторант Централ Парк (в градската градина) - големи салати и прилични цени
3. Пицария Верди (до градската градина) - има хубава и закътана градина, която май много малко хора знаят.

Казвайте и вашите предложения!
На мен лично този ресторант Райя много ми хареса ако и другите са съгласни остава само да уточним часа Sunglasses

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Вижте, все пак ще ги редуваме - трябва да имаме избор, че каквито сме приказливи, ще ни научат бързичко сервитьорите ако сме само на едно място.

# 7
  • Мнения: 8
Аз съм стара фенка и на двете места, така че съм ОК във всички случаи. Одеон е малко по-претенциозно, но мисля, че е добро място да отпразнуваме влизането ни в 7-ми месец  Crazy

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Супер, до тук 3 гласа за Одеона - Нели, Марта и аз. Тоест сме 50/50, давайте, трябва да постигнем ако не единодушно решение, то поне мнозинство.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Бройте ме и мен за Одеон и без това отдавна не съм ходила там.

Общи условия

Активация на акаунт