Лунна диета 29.06.09 (понеделник) 14:28 - Първа четвърт

  • 3 611
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Банкя
  • Мнения: 823
Здравейте момичета Simple Smile

Аз не знам как се изчислява точно колко си свалил с диетата.
Вчера към 11 на обяд се премерих (63,5кг), после обядвах, от 14:28 започнах диетата с много течности и вечерта бях 64кг.
Днес сутринта към 6:30 бях 63,5. И сега след края на диетата съм 62,8.
В най-лошия случай съм минус 700г, в най-добрия минус 1,2кг.

Както и да е, важното е, че имаше успех Simple Smile
Мина изключително лесно, но сигурно, защото през цялото време имах много неща за правене и не остана време да се замисля, че ми се похапва  Embarassed Пих минерална вода, чай с подсладител, както и Cola Light и Sprite Zero. Интересното е, че сега не съм супер гладна. Правя си риба на фурна и продължавам да се боря с килограмите Simple Smile

Надявам се, че и при вас има минусчета, а за тези, които още се чудят, както самата аз до скоро, да пробват или не - давайте, има резултат  Peace

Аз обикновено се меря винаги по едно и също време, след като мина през банята сутрин. Така преценявам най-добре колко съм свалила. В сегашния случай може да се премериш утре сутрин и така ще разбереш, не само колко си свалила, ами колко си задържала след като си приключила с диетата и се храниш нормално.

И личният ми съвет е да не консумираш Coca Cola Light и Sprite Zero, защото дори и да нямат калории Rolling Eyes те са газирани напитки, които не се препоръчват при повечето диети, а още повече тук. Peace

# 46
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Здравейте момичета аз малко се обърках имам едно питане може да е глупаво но да си питам.От 3 седмици правя диетата като се водя от това което пишете тук.Спазвам до колкото мога режима ,но питането ми е относно часовете.Понеже живея в Англия трябва ли да спазвам същият час като в Бг или да започвам диетата с 2 часа по рано английско време.Например в бг започва в 14;28 а аз да започна 12:28 и съответно да свършвам по рано
 

# 47
  • Мнения: 1 825
Успях и този път,макар че бях командировка.Аз обикновено смъквам по 1кг. всеки път,но после си го връщам Rolling EyesОстава ми това,че поне си пречиствам организма всяка седмица,пък и не ми е толкова трудно да издържа.

# 48
  • Мнения: 854
и аз успях резултата е -1  bowuu обаче почти не съм пила течностти  newsm78

# 49
  • София-Варна
  • Мнения: 119
И аз устисках!Предния път -2кг,сега -1.5кг. Доволна съм,(като за сефте),само дано не си ги върна много бързо!

# 50
  • Мнения: 0
Здравейте момичета аз малко се обърках имам едно питане може да е глупаво но да си питам.От 3 седмици правя диетата като се водя от това което пишете тук.Спазвам до колкото мога режима ,но питането ми е относно часовете.Понеже живея в Англия трябва ли да спазвам същият час като в Бг или да започвам диетата с 2 часа по рано английско време.Например в бг започва в 14;28 а аз да започна 12:28 и съответно да свършвам по рано
 

Аз живея в Германия и също много се чудех в колко точно започва диетата тук. За всеки случай проверих и в действителност фазите на луната започват по едно и също време навсякъде по света, което в твоя случай значи, че трябва да вадиш два часа от споменатия тук и да започваш едновременно с всички лунуващи девойки от форума Simple Smile

# 51
  • Мнения: 0
Здравейте момичета Simple Smile

Аз не знам как се изчислява точно колко си свалил с диетата.
Вчера към 11 на обяд се премерих (63,5кг), после обядвах, от 14:28 започнах диетата с много течности и вечерта бях 64кг.
Днес сутринта към 6:30 бях 63,5. И сега след края на диетата съм 62,8.
В най-лошия случай съм минус 700г, в най-добрия минус 1,2кг.

Както и да е, важното е, че имаше успех Simple Smile
Мина изключително лесно, но сигурно, защото през цялото време имах много неща за правене и не остана време да се замисля, че ми се похапва  Embarassed Пих минерална вода, чай с подсладител, както и Cola Light и Sprite Zero. Интересното е, че сега не съм супер гладна. Правя си риба на фурна и продължавам да се боря с килограмите Simple Smile

Надявам се, че и при вас има минусчета, а за тези, които още се чудят, както самата аз до скоро, да пробват или не - давайте, има резултат  Peace

Аз обикновено се меря винаги по едно и също време, след като мина през банята сутрин. Така преценявам най-добре колко съм свалила. В сегашния случай може да се премериш утре сутрин и така ще разбереш, не само колко си свалила, ами колко си задържала след като си приключила с диетата и се храниш нормално.

И личният ми съвет е да не консумираш Coca Cola Light и Sprite Zero, защото дори и да нямат калории Rolling Eyes те са газирани напитки, които не се препоръчват при повечето диети, а още повече тук. Peace

Малко се отклонявам, но само да коментирам за Колата и Спрайта като се придържам към темата за диети и здраве Simple Smile
Напълно съм съгласна, че тези напитки не са здравословни. Само че по-скоро причината е подсладителят в тях, който от една страна е канцерогенен, а от друга залъгва организма, че приемаме сладко и когато се спре консумацията му, ние започваме да изпитваме неистов глад за сладко. Ако се поддадем на глада, напълняваме, а ако отново притъпим този глад с подсладените напитки, се пристрастяваме  Confused

Колкото за вредата от газираните напитки върху диетите - тук съм готова да споря  Blush Преди време поради здравословни причини напълнях наистина много. Само аз си знам как се смъкват 25 кг и каква мъка е да надвиеш такъв огромен апетит, какъвто имах аз, в името на здравето и доброто самочувствие. Именно Колата Лайт ми помогна да се преборя с желанието да си хапна нещо сладко, когато не трябва, и никога не е имало негативни последствия върху диетата ми. Да не говорим, че кофеинът има прочистващ ефект.

Все пак искам да повторя, че подобни напитки в действителност са вредни за здравето и е по-добре без тях. Кофеинът все пак има и отрицателно действие, а рискът за рак говори сам за себе си. Аз лично отказах колата и си взимам само в "екстремни" ситуации каквато си мислех, че ще е вчерашната Simple Smile

Успех с диетите и със здравословния начин на живот Wink

# 52
  • Банкя
  • Мнения: 823
Lalet0 Благодаря за споделения опит. Hug
И аз доскоро пиех Coca Cola Light, но заради споменатия подсладител и прочетена информация за него, я спрях тотално. Споменах, че не е препоръчително употребата на такива течности при лунната диета, за да не се заблуди някой. На теб колата ти е помогнала или поне не ти е попречила да отслабнеш, което потвърждава мнението ми, че всеки организъм е индивидуален и реагира по различен начин на различни режими на хранене. Аз лично за себе си съм сигурна, че ако пия споменатите напитки, няма да отслабна повече, а напротив - по-малко. А и няма да пречистя организма си, което е и една от идеите на диетата.
Поздравления за успешно свалените килограми! Peace

# 53
  • Мнения: 5 647
Направих я. Резултат - 1,5 кг надолу! Преди започването на диетата бях 61 кг, тази сутрин като се измерих - 59.5 кг.
Сега чакам пълнолунието другата седмица.

# 54
  • Мнения: 564
Аз съм -2кг този път, предполагам, че 1 от тях са само течности.. Съчетавам лунуването с друга диета и съм много доволна, много ми намалява глада лунната диета  Peace

Хайде чакам с нетърпение да се видим по пълнолуние  Hug

# 55
  • Мнения: 5 647
Аз ходя и на фитнес редовно, така че се надявам с луната резултатите да са още по-добри.

# 56
  • Мнения: 1 380
Направих я. Резултат - 1,5 кг надолу! Преди започването на диетата бях 61 кг, тази сутрин като се измерих - 59.5 кг.
Сега чакам пълнолунието другата седмица.
Браво за резултата. Peace

# 57
  • Банкя
  • Мнения: 823
Тъй като за Пълнолунието обикновено има по-голям интерес, пускам новата темичка по-рано.

Заповядайте! Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=410322.new#new

# 58
  • Мнения: 393
Без да искам пуснах лично съобщение и при опит да го изтрия, се оказа, че временно не може. Моля да ме извините.

Общи условия

Активация на акаунт