На море в Турция - all inclusive, тема 7

  • 66 006
  • 436
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 120
Има ли някой завърнал се от Мармарис? Интересуват ме цените на допълнителните екскурзии - Клеопатра, Родос, Далян, Памукале ...такива ли са цените, които се предлагат на място там http://turkey.partner-travel.eu/view_text.php?tid=136
И още един въпрос -как стои въпроса с пушенето в хотел  Pasa beach? Разрешено ли е вътре, около басейна, в стаите? Изобщо как стои забраната с пушенето в курорта?

# 361
  • Мнения: 674
Ще Ви помоля за малко мнения и впечатления.
С мъжо решихме да починем 6-7 дни в Турция през септември.
Искам да ми препоръчате там курортно селище за настаняване - примерно Анталия Кушадасъ и  туристическа агенция от която сте доволни. Ще Ви бъда много благодарна и признателна.
Само да вметна че ние сме привърженици на цивилизацията и местата с нощен живот затова ако може курорта да е по-шумен и населен.
Ако се сещате и за други съвети и може да ги напишете ще съм много благодарна че за първи път ще ходим в Турция.
Благодаря Ви страшно много предварително!  bouquet  bouquet  bouquet

# 362
  • Мнения: 222
Има ли някой завърнал се от Мармарис? Интересуват ме цените на допълнителните екскурзии - Клеопатра, Родос, Далян, Памукале ...такива ли са цените, които се предлагат на място там http://turkey.partner-travel.eu/view_text.php?tid=136
И още един въпрос -как стои въпроса с пушенето в хотел  Pasa beach? Разрешено ли е вътре, около басейна, в стаите? Изобщо как стои забраната с пушенето в курорта?


това са цените на екскурзиите, които ще ви предложи представителя на посрещащата фирма... като тръгнеш из града в местните агенции ще ти предложат същите дестинации, но на половин цена, при това в лири. моят съвет е да се пазарите и да обиколите няколко места преди да се запишете. за пример мога да дам цените, които ние си договорихме - за джип сафарито 25 лири + безплатна нощна разходка с корабче,а за далян- каунас 30 лири + отново корабче, като можете и по-евтино да ги спазарим ама.. шанс. също така ни предлагаха и турска баня за 10 лири.. като цяло цените на всички екскурзии подлежат на коментар, без тази до родос тъй като се плаща виза Simple Smile
за хотела нямам идея,но той е градски,а на открито няма проблем да се пуши, на плажа има пепелници... едва ли ще е проблем

# 363
  • Мнения: 2 922
Само да вметна че ние сме привърженици на цивилизацията и местата с нощен живот затова ако може курорта да е по-шумен и населен.

Бодрум, ако търсите вълнуващ нощен живот.
Хотел не мога да препоръчам, но може някой друг да се включи с мнения  Peace

# 364
  • Мнения: 198
За нощен живот-Мармарис определено.
Бяхме  в Паша Бийч .След вечеря тръгвахме към 23 ч по крайбрежната алея  пеша. Осеяно е със заведения, даже са залепени едно до друго.Препоръчвам Караокето на ъгъла и Бийч клуб мисля че беше/момчетата танцуват страхотно и става голямо шоу с бенгалския огън/. Изборът на заведение зависи от музикалните предпочитания ,разбира се.
Като се стигне в стария град си има цяла улица със заведения-Бар стрийт.Жестоко е.Бяхме в Текила бар и един друг бар с маси и наргилета отвън.Горе на крепостта също е готино,най-вече заради гледката, но там купон не става.Една вечер бяхме в Р-т Фелини .Пред всяко заведение стои полицай, не видях проблем, но дори за респект, е добре.
Екскурзии
Що се отнася до екскурзиите-родос-55Евро-заслужава си.
Ние ходихме на рафтинг по река Далян-невероятно преживяване-35 Евро.
Турска баня посетихме още първия ден /заради тена е добре пилинга да е в началото на престоя/в хотела-15 Евро.
До Ичмелер ходихме един ден да разгледаме с корабче-цената беше ниска.
Дневния криуз е много традиционен за Турция и спокойно го пропуснахме.
Ходихме и вечерта на разходка с уж яхта по залива-организирано от посрещащата фирма/Сабри се казва момчето,Айлин момичето/, но беше адски тъпо.

# 365
  • Мнения: 515
И аз съм за нощния живот на Мармарис. Има улица само с дискотеки  Peace

Да попитам От къде в Пловдив мога да купя турски лири?

# 366
  • София
  • Мнения: 5 729
И аз съм за нощния живот на Мармарис. Има улица само с дискотеки  Peace

Да попитам От къде в Пловдив мога да купя турски лири?
Аз имам същия проблем в София Mr. Green. Оказва се, че бюрата работещи с тази валута, са кът.

# 367
  • Мнения: 515
И аз съм за нощния живот на Мармарис. Има улица само с дискотеки  Peace

Да попитам От къде в Пловдив мога да купя турски лири?
Аз имам същия проблем в София Mr. Green. Оказва се, че бюрата работещи с тази валута, са кът.

Някой по напред беше казал, че на Графа срещу пазара имало чейндж бюро .И аз още не съм обменила, но понеже ще ходя в Пловдив се чудих от там от къде мога да си взема  newsm78 Трябва да напишем всички чейндж бюра и на първа страница да ги сложим  Thinking

# 368
  • Мнения: 674
И аз съм за нощния живот на Мармарис. Има улица само с дискотеки  Peace

Да попитам От къде в Пловдив мога да купя турски лири?
Аз имам същия проблем в София Mr. Green. Оказва се, че бюрата работещи с тази валута, са кът.

Някой по напред беше казал, че на Графа срещу пазара имало чейндж бюро .И аз още не съм обменила, но понеже ще ходя в Пловдив се чудих от там от къде мога да си взема  newsm78 Трябва да напишем всички чейндж бюра и на първа страница да ги сложим  Thinking
Във Варна има при Варчев ако имат бюра в Пловдив /а те май имат / опитай там.
Успех!!!  bouquet

# 369
  • София
  • Мнения: 1 832
В София миналата седмица си купих от бюро на Христо Ботев между Цар Симеон и Пиротска от дясната страна, когато се върви към пл. Македония. Взех им визитка, защото нямаха в момента и ми казаха, че ще имат след обяд. Ако не съм изхвърлила визитката, ще ви напиша координати. Когато отидох, ми казаха, че ми ги пазят. Курса беше 0,97лв/1,00 турска лира

# 370
  • Мнения: 515
В София миналата седмица си купих от бюро на Христо Ботев между Цар Симеон и Пиротска от дясната страна, когато се върви към пл. Македония. Взех им визитка, защото нямаха в момента и ми казаха, че ще имат след обяд. Ако не съм изхвърлила визитката, ще ви напиша координати. Когато отидох, ми казаха, че ми ги пазят. Курса беше 0,97лв/1,00 турска лира

Е този курс е стархотен ще гледам  да поубиколя в събота по центъра и ще видя къде продават. Ще пиша  Peace А дали по тези бюра също така и изкупуват?

# 371
  • Мнения: 1 006
Някои знае ли пуши ли се в Кервансарай Лара?

# 372
  • sf
  • Мнения: 10 149
Понеже много често се задава този въпрос, бих искала да питам:
Ако е забранено да се пуши, ще отмените ли почивката си там?

# 373
  • София
  • Мнения: 750
Понеже много често се задава този въпрос, бих искала да питам:
Ако е забранено да се пуши, ще отмените ли почивката си там?
да

# 374
  • София
  • Мнения: 5 729
Понеже много често се задава този въпрос, бих искала да питам:
Ако е забранено да се пуши, ще отмените ли почивката си там?

Няма по-гадно от бившият пушач  Mr. Green

Подкрепям тези забрани и ще ходя на почивка там, където ги има.

Общи условия

Активация на акаунт