Китайски капсули - 4 /за отслабване и още нещо /

  • 95 622
  • 750
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • Мнения: 2
2 седмици пия лида и свалих 3 килца ама сега нещо немърдам? нормално е нали? smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514

# 287
  • Мнения: 2
Аз ги спрях, - 6 кг съм си.. Все още се ограничавам откъм храната, но апетита ми се връща. Незнам какъв режим да си наложа, за да запазя теглото си. Успях да се харесам и не искам пак да пълнея. Ям предимно супи, но ми липсва месото, алкохолът, сладоледа... колата. Simple Smile Няма значение, доказах на себе си, че имам силна воля, само че незнам как да продължа от тук нататък с хранителния режим Simple Smile Ако има някой, който си е изградил някакви хран. навици след Лидата може да пише и за резултатите след това..

# 288
  • Sofia
  • Мнения: 270
Здравейте. Дали някой от вас е чувал нещо за едни китайски капсули за отслабване Beauty... slim мисля , че бяха. В инструкцийте пише че се пие по една таблетка, свекъра ми ги пие и искам да разбера повече за отзивите за тях и страничните ефекти. За мен всякакви такива китайски хапчета са пълен боклук и бих искала да я убедя да ги спре...Ще съм благодарна , ако някой се сети кои са въпреки оскъдната информация  Simple Smile

Опаковката прилича на тази : http://www.naturalypure.com/SlimBeautyFormula.htm , даже мога да кажа ,че е същата.

# 289
  • Мнения: 9
Момичета, от къде може да се вземе Янг Шенг в София??Писах на сайта им,но никакъв отговор.Благодаря предварително

# 290
  • Мнения: 2
16 ден ми е с лида и вече съм -4 килца.много съм щастлива!

# 291
  • Мнения: 0
  bouquet  Успех на всички с отслабването  Simple Smile

# 292
  • Мнения: 366
Информативно-
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=389131

Последна редакция: пт, 21 авг 2009, 23:03 от ASSAMARIS

# 293
  • София
  • Мнения: 231
Здравейте момичета, знаете ли къде на "Пиротска" се намира китайският магазин?

# 294
  • Мнения: 366
Входът е откъм "Самуил".

# 295
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Четвърти ден пия Янг Шенг и съм вече минус 2 килограма. Нямам апатит цял ден.Вечер се появява зверски такъв, но се старая да го заситя само с няколко хапки храна,колкото да мога да заспя.За разлика от ЛиДата с Янг шенг нямам странични ефекти и се чуствам много добре.

# 296
  • Мнения: 1
Здравейте,и аз се включвам към този форум.
Прочетох всичко относно лида и съм доста заинтригувана от това лекарство,въпреки че е вредно. Разбрах и че на тези които пише на руски са изчистени от вредното вещество което е в пъти по-повече, а на другите които са на английски и китайски не./за съжаление вторите повече помагат./Та мисълта ми е ,знае ли някой от къде да го поръчам/

# 297
  • Мнения: 366
Здравейте,и аз се включвам към този форум.
Прочетох всичко относно лида и съм доста заинтригувана от това лекарство,въпреки че е вредно. Разбрах и че на тези които пише на руски са изчистени от вредното вещество което е в пъти по-повече, а на другите които са на английски и китайски не./за съжаление вторите повече помагат./Та мисълта ми е ,знае ли някой от къде да го поръчам/


Нещо не си разбрала.Първо Лида не е лекарство, а хранителна добавка.Второ - съставката ,за която пишеш се казва сибутрамин и не е вредна , а просто не е обявена  в състава и в различно количество в различните капсули.А относно надписа на руски - пълна заблуда.Пазя си няколко капсули от тези ,които продавахме в аптеките и на които направиха анализ от ИАЛ.Надписите са на руски.Мога да кача и снимка , но едва ли има смисъл.
Кой да ти каже кое какво съдържа ,след като и самите китайци не знаят.Вече съм качвала официалната декларация ,че Лида не съдържа сибутрамин.
Извинявам се ,че се повтарям, но без сибутрамин ,капсулите не действат.
Придържайки се към обявеното билково съдържание ,веществото ,на което трябва да се дължи подтискането на глада и термогенезата , е синефрин.Под това име има и хранителна добавка на фирмата Биогейм. По действие няма нищо общо с Лидата.

# 298
  • Мнения: 1
Тона ви е меко казано доста арогатен.Всичко което сте написала го зная , поради причината че баба ми е лекар.
А това че аз съм си дебела глава и искам да пия Лида е друга работа.С това което написах единственото което целях е , ако някой има информация просто да ми каже от къде мога да поръчам лида която да има действие.Килограмите които имам да свалям са 5 и не мога да ги смъкна с диети поради това че имам анемия.....

# 299
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Госпожице или госпожо  zlatikim
Вашият тон е арогантен, защото Ви писа фармацевт. Не е важно баба Ви каква е, на мен майка ми е лекар и ЗНАМ, че лекарите от лекарства НЕ разбират
Един човек има, когото го е грижа за другите и Вие се на..ахте!
Аз имам да свалям 20 кг и какво?
Като имате анемия, не пазете диета, ами се стегнете и спортувайте! Няма да Ви влоши състоянието!
За две седмици ще ги свалите с кардио във фитнеса в комбинация с ЛКарнитин.

Аз ако имах само 5 кила за сваляне, щях да си хвърлям шапката.

Общи условия

Активация на акаунт