МАРТенските мами 2010 цял отбор ще станат!

  • 10 209
  • 296
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 41
Записвам се за да следя. Приятна вечер пожелавам на всички и много палци са ми необходими за утре. Дано всичко е ОК. Hug за всички

# 2
  • Мнения: 12
записвам се и аз Hugмоля се за всички ,за щастлив финал Heart Eyes Praynig  bouquet

# 3
  • Мнения: 521
maminkaZ  стискаме палци!  Hug

Към обед ще разказвам как е минал прегледа... Дано всичко е наред да се успокоя и аз малко...  Praynig

# 4
  • Мнения: 1 313
Как не я забелязах тази тема като влязох преди малко Blush

Аз почвам да имам повече проблеми с гаденето, но никакви хапчета няма да пия до прегледа. Там ще питам какво и как може.

# 5
  • Мнения: 521
Хммм, отидох да почета февруарските мами, че обикновено много ме радват обче тоя път се разревах... Като ги чета как щели да бутат количките заедно, а  пък ние ще се местиме баш като съм (живот и здраве) в 6-тия месец и то не нов квартал, а нова държава и така ми примъчня за вкъщи... Направо се чудя дали да не ходя да си раждам в софия!  ooooh!

# 6
  • Мнения: 466
Привет и от мен   bouquet В предишната тема прочетох , че обсъждате въпроса за първия преглед и дали таткото да влиза с вас и как протича...
При предишната ми бременност , правя си аз да теста и двата положителни беше към 10 Юни 2006 година и планирахме целия Юли да ходим на почивка - река , планина и т.н и аз си викам преди да заминем трябва да отида на преглед - да се види , че бебето си е на мястото Grinning Ние не бяхме в София тогава и след една седмица дойдохме в София и на 19 Юни - понеделник ние ще ходим на преглед .Къде , къде близо до нас е клиниката на Щерев и решаваме там.
Лекарката при ,която исках да ида се оказа ,че е на семинар и единствения наличен лекар , който приемаше този ден беше Александнров-като разбрах ,че е мъж ми се стъжни леко комунизма ама ко да се праи... Laughing Влизаме двамата с мъжа ми и нито той нито аз знаем какво ще става - на мен и през ум не ми минава ,че ще ме гледат с вагинален ехограф  Laughing Вика док.- събличай се  Grinning изтапанчи ме на едно магаре , с вирнати крака Laughing и мъжа ми седнал точно срещу мен  Grinning Embarassed .Направо.... Embarassed ама няма начин.

# 7
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Добро утро,как сте днес,на мен тази сутрин много ми се спи снощи като се събудих към 3 и до 5 неможах да заспя.Успех на всички които днес са на преглед,ще стискам палци.
Сложих линк към новата тема,в старата,за да може всички да ни намерят.
Тинк за прегледа си облечи пола така няма да се наложи да я сваляш,а само ще я повдигнеш.

# 8
  • Мнения: 989
Добро утро и от мен!   bouquet
Сиси, благодаря за темичката!  Hug  Само една молба - би ли сложила линк към старата тема в първия си пост? Може би трябва да започнем да събираме интересни линкове, които да слагаме на първа страница във всяка нова темичка.
Аз се чувствам добре, наспах се, макар че ставам по 3-4 пъти през ноща да ходя до тоалетна. Засега не ми се гади и не съм повръщала. Малко ми е лошо от време на време, но като че ли предната седмица беше повече. Гърдите също не ме болят много.
Успех на всички, които са на преглед днес и чакаме само хубави новини!  Hug

# 9
  • Мнения: 41
Здравейте момичета,
моя прегллед днес прикючи Simple Smile много съм щастлива, видяхме плодно сакче и ембрионче. След две седмици отивам пак видим вече, живот и здраве, сърчице, ръчички и краченца Simple Smile Докторката каза, че съм в началото на 5 г.с., но бебето се развивало дори по - голямо, щом се вижда така ясно Simple Smile  Мъжът ми е супер щастлив... Simple Smile
Tink и аз съм решила проблема с ходенето по гол г... с пола, винаги защото е адски неудобно, а и обикновено докторите не са сами и наистина е кофти.

# 10
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
hiki miki  Hug много хубави новини.

# 11
  • Мнения: 989
hiki_miki, супер новини!  Hug
Тинк, чакаме те да се включиш и ти с такива прекрасни новини!  Hug

# 12
  • Мнения: 67
Здравейте и от мен!
hiki miki страхотни новини,браво!Пиши само моля те как точно те прегледаха-вагинален или през корема.
Tink чакаме и от теб добрите новини!

# 13
  • Мнения: 14
hiki miki браво много се развам за теб !!! newsm10 Two Hearts
Страхотна новина.
На ли си ден два преди мен все едно си като врачка за мен.
Аз съм чак в сряда но се надявам всичко да се покаже както трябва
Каза ли твоя доктор от коя седмица се появява и тупкащото сърчице.
Пожелавам ти да се радваш много и за напред.

# 14
  • Мнения: 521
Ето мееееееееееее  Party

Първо, hiki miki мила толкова се радвам за тебе!!!  Hug

Аз таман се върнах на работа и веднага сядам да ви пиша. Имаме си малко ембрионче цели 1,5 милиметра! Докторката каза че съм 5та седмица + 3 дни и че всичко което се вижда е като по учебник!  Joy Плодното сакче видяхме, дребничкото ембрионче също! Сърчицето не видяхме, но доки каза още преди да ме гледа че преди края на 6та седмица не може да се види освен ако овуто не е било ранно. Както казах тука са си бая стриктни със прегледи и понеже мото е - бременните не са болни не се сканира току така. Викат ме чак след 4 седмици, на 6-ти август.

По повод прегледа... значи влизам аз на рецепция и те ми взеха здравно-осигурителната карта попълниха нещо и ме пратиха да давам урина. Аз както се бях изпишкала та да ми е празен мехура и едвам изцедих нещо. Но пък на скана така ясно се видя, чак аз и мъжа ми веднага разбрахме кое какво е! Доки ни покани после и двамата в кабинета. Зад едно параванче си свалих дънките, но отгоре бях с дълга блуза като рокличка. И цапър цапър на столчето. А то не като тия гадните магарета които съм виждала при докторката ми в БГ а един такъв със стъпенки и не се разкрачваш кат гламав. Мъжа ми стоеше пред монитора който беше закачен и висеше от тавана срещу стола. Доки гледаше на малък монитор отстрани. Всичко се видя, тя ми показа кое какво е, самото ембрионче го увеличи за да го видим хубаво. Каза че е 1,5 мм и това било съвсем нормално. Всичко демек си беше наред! Накара ме да се чувствам супер комфортно. И мъжа ми също, даже и той си говори с нея за какво да ме хранел, хихихихих!

Оххххх така ми олекна!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт