VICHY

  • 88 350
  • 447
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравейте,

Взех мостра от новата серия, за суха кожа- ще я пробвам и ще пиша, но има парабени и течен парафин  Crazy Не знам дали евтиното няма да излезе скъпо  Rolling Eyes
Вярно ли? ShockedС огромни букви пише че няма  Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 3 157
Аз съм доволна от ролките на Виши.Oligo-то също ми понесе доста добре.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 047
Ето какво има, че май съм се объркала с друг:

ESSENTIELLES Creme Visage (peau seche):

AQUA, GLYCERIN, DIMETHICONE, PRUNUS  ARMENIACA  KERNEL OIL, PARAFINUM LIQUIDUM, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, ELAEIS GUINEENSIS OIL, GLYCERYL STEARATE  SE, POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE, STEARYL ALCOHOL, STEARIC ACID, ALLANTOIN, ROSA GALLICA EXTRACT, SODIUM BENZOATE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, PHENOXYETHANOL, AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE, TOCOPHERYL ACETATE, CITRIC ACID, XANTHAN GUM, PARFUM

Ако някой може да каже съставките нови и добре комбинирани ли са ще бъде чудесно  Hug Кремчето е на добра цена и ще се купува предполагам: кое го прави евтино ми е интересно (само факта, че е нов продукт ли?)   newsm78

Ако имате кремове на Виши под ръка може да сравните съставките и да споделите  Peace

# 78
  • Мнения: 1 416
А да попитам OLIGO 25 за каква кожа е подходящ и какво се очаква от него?
Има два вида Олиго 25 розовият е за суха кожа,а зеленият за нормална към комбинирана,те са по- скоро хидратиращи,за свеж тен, няма действие срещу бръчки,възвръща блясъка на тена.
Мерси Hug Трябва да го пробвам този, който е за нормална към комбинирана кожа, но пък моята е мазна и почти всички кремове ми лъщят Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 2
незнам напоследак нещо или аз не подбирам правилната серия или просто са ги развалили чувала сам 4е са среден клас от мед.козметика денс си купих на "nuxe" тоник уж била по висок клас незнам Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 24
Някой има ли впечатления от серията на ВИШИ- LIFTACTIV C х P?

# 81
  • Мнения: 776
А някой пробвал новия им фдт с лифтинг ефект? Wink

# 82
  • Мнения: 170
Някой има ли впечатления от серията на ВИШИ- LIFTACTIV C х P?


Да аз имам много лоши впечатления от нощния ВИШИ- LIFTACTIV C х P - ужасен кир ефект. 10 минути след като съм се намазала почва да пада на фитили.  А по-нагоре, четох, че момичета ненавършили 30 години питат дали е подходящ за тях. Мисля, че кремовете с лифтинг ефект са за жени над 40 години.

# 83
  • Мнения: 337
Да има я вече аз си я взех FlutterДоволна съм,взех си дневен за суха кожа и гел за измиване -http://www.essentielles.com.ua/site.htmlИ са много евтини

И аз тъкмо щях да питам за суха кожа нещо да ми препоръчате.
Колко евтин е този крем за който си писала  Thinking
Аз от доста време ползвам сухия дезедорант със синята капачка - без аромат и е много икономичен.
Като намеря снимка ще пусна, струваше около  15-16 лв

# 84
  • Мнения: 24
Някой има ли впечатления от серията на ВИШИ- LIFTACTIV C х P?


Да аз имам много лоши впечатления от нощния ВИШИ- LIFTACTIV C х P - ужасен кир ефект. 10 минути след като съм се намазала почва да пада на фитили.  А по-нагоре, четох, че момичета ненавършили 30 години питат дали е подходящ за тях. Мисля, че кремовете с лифтинг ефект са за жени над 40 години.

Благодаря за отговора.
Аз спадам към тази категория - над 40 год. Взех си тестер на дневния крем и за 3 пъти мазане съм доволна, но от варианта за смесена кожа. Видях, че го има и в тубичка на цена 29,90 лв.

# 85
  • Мнения: 337
Впрочем в този рол-он със зелената капачка, от който толкова много хора са доволни има съдържание на АЛУМИНИЙ.
В този 

Което го прави доста неприятен Sick

# 86
  • Мнения: 170
Някой има ли впечатления от серията на ВИШИ- LIFTACTIV C х P?


Да аз имам много лоши впечатления от нощния ВИШИ- LIFTACTIV C х P - ужасен кир ефект. 10 минути след като съм се намазала почва да пада на фитили.  А по-нагоре, четох, че момичета ненавършили 30 години питат дали е подходящ за тях. Мисля, че кремовете с лифтинг ефект са за жени над 40 години.

Благодаря за отговора.
Аз спадам към тази категория - над 40 год. Взех си тестер на дневния крем и за 3 пъти мазане съм доволна, но от варианта за смесена кожа. Видях, че го има и в тубичка на цена 29,90 лв.

Сигурна ли си, че става въпрос за ВИШИ- LIFTACTIV C х P? В аптека Ремедиум откъдето го купих продуктите от тази серия бяха над 50 лв.

# 87
  • Мнения: 24
Да, сигурна съм. Има някаква лимитирана серия, като кремът е в тубичка от 40 мл, а не в бурканче от 50 мл.

# 88
  • Мнения: 170
Да, сигурна съм. Има някаква лимитирана серия, като кремът е в тубичка от 40 мл, а не в бурканче от 50 мл.
Това си е добро попадение. Сигурно и кремчето е добро, защото и аз съм доволна от други продукти на Виши. Явно става дума само за нощния от тази серия, макар, че този "кир ефект" ми се е получавал и от друга по-висш клас козметика. Затова винаги трябва да вземаме тестери.

# 89
  • Мнения: 63
Впрочем в този рол-он със зелената капачка, от който толкова много хора са доволни има съдържание на АЛУМИНИЙ.
В този 

Което го прави доста неприятен Sick
Как точно пречи този алуминий... аз не съм забелязала проблеми  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт