Пазар в Солун ?

  • 86 183
  • 198
  •   1
Отговори
# 150
  • Kyustendil
  • Мнения: 100
Славейче, ще чакам с нетърпение да се включиш с "прясна" информация!!! Аз планирам за събота - 15, първият ден от официалните намаления да съм там.

# 151
  • София
  • Мнения: 283
Планирам и аз ходене до Солун в събота и мисля да съчетая полезното с приятното...та в тази връзка някой знае ли работното време на магазините им в събота. За Космос - не си спомням точно в събота как работеше, а пък сайта им е under construction. И също има ли смисъл от посещение на Megaoutlet - чувала съм, че няма голям избор. Търсих, търсих, ама нещо не видях и неговото раб. време.

# 152
  • Мнения: 62
Космос в събота е до 20 ч. , за другите магазини на Цимиски знам че  H&M е до 18 часа. През седмицата всички са до 21.

# 153
  • Мнения: 301
Моето ходене се отложи, така че ще чакам инфо от другите Simple Smile

# 154
  • Kyustendil
  • Мнения: 100
Без да съм на 100% сигурна, но мисля, че в събота магазините на Цимиски работят до 15.00 ч. Утре ще съм по-конкретна - ще питам една приятелка с туристическа фирма, която е в час с работното време на магазините им.

# 155
  • Мнения: 22 910
Без да съм на 100% сигурна, но мисля, че в събота магазините на Цимиски работят до 15.00 ч. Утре ще съм по-конкретна - ще питам една приятелка с туристическа фирма, която е в час с работното време на магазините им.
Taka е,но не всички затварят.Мисля,че ЗАРА работи цял ден.

# 156
  • Kyustendil
  • Мнения: 100
Да, така е. Питах днес и ми казаха, че щом почнат официалните намаления магазините на големите улици работят с удължено работно време, като всеки магазин си определя раб.време.

# 157
  • София
  • Мнения: 283
Бяхме в събота до Солун. Направихме невероятна разходка, съчетана с невероятен пазар. Естествено улучихме първия ден на намаленията и по магазините и въобще в целия център беше ад. Такива тълпи от хора не бях виждала никога... Цял ден едвам се разминавахме по улиците, а в самите магазини имах чувството, че цяла Гърция се е изсипала там, барабар с българи, македонци и сърби...Бяхме само по магазините на Цимиски, то просто нямаше нужда да ходиш никъде другаде.
Така, по същество - H&M - двата магазина на по 5 етажа на Цимиски - всичко - дамско, мъжко и детско - по 5 и 10 евро. - страхотни попадения, имаше все още номерация, въпреки, че вътре беше такава бутаница..., Зара - всичко на 50, 60 и 70%, Масимо Дути - всичко на 50%, Гап - всичко на 50, 60%, Guess - всичко на 50%, на някои неща номерацията вече беше свършила, но успях да се добера до това, което исках..., Армани - 40, 50%, Еспри - 50%, на някои неща 70%, Томи Хилфигер - 40%, парфюмерия и козметика - различни намаления, но главно - 30%...въобще навсякъде имаше страхотни намаления.  
Естествено в предвид, че бяхме изморени и тълпата допълнително ни довърши, не можахме да обиколим много магазини, но от тези, които влязохме, останахме предоволни. С една дума, въобще не се колебайте да ходите на пазар в Солун. Няма нищо общо с нашите "намаления", нито с нашия асортимент по магазините. Тук просто ни правят на глупаци и това си е...

П.С. Забелязах, че към 17.30 часа магазините им все още работеха. За тези, които ще ходят на пазар - много внимавайте с личните си вещи. На няколко пъти в H&M предупреждаваха по микрофона за това. Вероятно някои пазаруват, други заработват.

Последна редакция: нд, 16 яну 2011, 15:07 от mia.

# 158
  • Kyustendil
  • Мнения: 100
mia, благодаря за изчерпателната информация и аз бях запланувала пътуване до Солун в събота, но за съжаление ми се отложи за тази, която идва. Дано само да е останало нещо интересно, че както казваш какъв наплив е бил още от първия ден, след седмица може доста да са ги пообрали магазините, но ще видим. Аз специално от години си пазарувам от намаленията в Солун и наистина намаленията там и тук, нямат нищо общо!

# 159
  • Мнения: 4 275
Дали има еднодневни екскурзии до Солун през седмицата за шопинг?  newsm78

# 160
  • Мнения: 301
Организират ги само събота  Peace

# 161
  • София
  • Мнения: 283
Ние често ходим до там, но за първи път в първия ден на официалните намаления. Планирам в една от следващите съботи пак да отскочиме, ама този път най-вероятно с преспиване. Защото за един ден е абсолютно невъзможно да се насладиш на хубавия шопинг и да обиколиш повечето им магазини.
Още нещо, което забравих да спомена, ако сте с кола, както сме ние - обикновено като ходим за един ден спираме на Космос и оттам с такси до центъра - излиза към 6-7 евро - чиста работа, не губиш ценно време в търсене на място за паркиране... Сега, последния път решихме да спрем в центъра, ами не го препоръчвам, 30 минути търсихме свободно място, независимо дали платено или не. Навсякъде беше пълно с коли, спрели по най-различен начин. Най-накрая добре, че точно под носа ни един реши да излезе, та се намърдахме там...

# 162
  • Мнения: 22 910
Има два много хубави паркинга на Цимиски,подземни.Ние там спираме.Едниния е малко по-далеч,до кръстовището с крайбрежната,а другия е до магазин Карузо.

# 163
  • Мнения: 4 275
Организират ги само събота  Peace

А да знаеш някоя фирма, която организира такива екскурзии, Славейче?

# 164
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Здравейте момичета, ще пътувам в край на април командировка близо до Солун и исках да сондирам до колко е разумно да влизам в града, ако магазините са същите като в България. Изключвам H&M, чиито магазин все още няма при нас. Има ли някое по-специално място, в което наистина си заслужава да се изхарчат пари  Simple Smile
Все още ли магазини не работят в неделя? А Космос работи ли в неделя?

Общи условия

Активация на акаунт