подсъзнанието може всичко 12

  • 117 848
  • 493
  •   1
Отговори
# 120
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Elizabeth , подкрепям те.
Аз също не бих писала листчета с желания. Стремя се да не се обвързвам с желанията си,а  да съм един генератор на желания, чийто ход не се затормозва от това, че веднага не съм получила.
Започнах  да откривам хубавото и интересното навсякъде, благодарение на момичетата тук  Hug

# 121
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Явно наистина само си открила темата,без да прочетеш нищо от нея или предишните... Hug Не се обиждай,не искам да те засегна..разбира се,че вярваме,прочети малко поне и съм сигурна,че дори да се съмняваш, бързо ще повярваш и ти!  Попаднала си на страхотно място,което може да промени живота ти...намери време и прочети темите,и книжки страхотни има ...чака те едно ново начало!
Ами... newsm78
Напротив, прочетох достатъчно - в общи линии считам темата за невероятна!
Бързам да уточня обаче, че за  мене пътя не минава през грижливо изписани листчета с желания, които непременно започват с "искам" - това, което всъщност искам е дзен -оксиморон  - искам да не искам  bouquet
Искам да контролирам вездесъщото ми его, а не то мене. Искам да изчистя от себе си негативни емоции, таени с години. Не ми трябват 25 желания, простете, ама Господ (или подсъзнанието, Шунята, Пустотата, или както там се нарича), просто не е келнер.
За мене е важно да има хармония, чиято отправна точка не е в Новолунието, а в работата върху себе си.
Поздрави на всички, които се развивате Hug

В Русия има специални семинари ОКСЮМОРОНСКИЕ СКАЗКИ

Тук  плагиатствувам за ОКСИМОРОНСКИТЕ приказки от семинара:
1. описание на героя и ситуациата
2. формулировка на претенцията (неудовлетвореност на героя), живописни страдания
3. формулировка на НАМЕРЕНИЯТА
4. подготовка на "бойното поле"
5. "бой с чудовищата" и анекдотен, АБСУРДЕН способ за победата им (самият РИТУАЛ - определена последовательност на действията)
6. Победа - изпълняване на  желанието
7. "Определяне" - послание към бъдещето

И един бонус - приказката трябва да бъде  смешна, с хепи енд , а  ако я публикуваш /в нета или на хартиен носител/ тя ще се зарежда  с положителната енергия на всички,който я прочетат

Основни грешки: трябва да се преименувате, дори да смените пола си, описанието на съществуващата ситуацията и проблемът, не бива да бъдат  прекалено дълги (и в идеалния случай не повече от 1/5-1/3 от приказката), ритуалът не трябва да бъде прекалено сложен и дълъг, но за сметка на това можете да се впуснете в описание на празника и радостта след получаване на желаното.



# 122
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Elizabeth_

всеки си има свой си начин да открие пътя т.е. да е по-осъзнат  Wink не мислиш ли  Hug


Иначе примерно аз не искам вече имам всичко само трябва да се протегна и да си го взема   Wink


# 123
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Продължавам с преводите  Peace
Предлагам Ви 100% -ов вариант за получаване на допълнителни суми пари, който аз и много мои познати използваме успешно вече 5 год. /и никога не ни подведе/
Технологията е проста – като всичко велико.
В деня и часа на новолунието /снабдете се с календар/, необходимо е да се вземат произволни  купюри   и да се поставят  на места, където нямат достъп неупълномощени лица /любопитните деца, съпрузи, свекърви / или на открито.
След 3 дни, в часа на поставянето им, е необходимо  да приберете събралите силата на растящата Луна купюри и бързо да отидете  да ги похарчите / за покупки, заплащане на услуги, връщане на кредити – въобще  вкарайте вашите купюри  в руслото на паричния поток/
След завършване на ритуала, спокойно чакайте кога посетите от Вас зърна ще дадат урожай.  Обикновено се появява под формата на неочаквано пари (премия, откриването на дълго забравени неприкосновени запаси, връщане на отписани  заеми  и т.н.).
Ето няколко правила:
Задължителни:
1.Парите не трябва да забравяте несъбрани, с това ще им покажем своето безразличие, а те не обичат това,
2. Парите не трябва да се „притесняват” по време на тридневният им растеж.
3. Парите трябва да бъдат похарчени в пълен размер. По-добре добавете още малко от Вас
Не особено задължителни:
1. Практиката показва, че резултатът не се променя, ако промените часът. Например, вместо в 2 часа през нощта,  ги поставите на определените места след събуждането си
Желая Ви добри зърна и богат урожай!!!Този метод работи  всеки месец, така че ще имате целогодишен асистент по паричната ведомост


Обред за получаване на пари -Алексей Фад - сребърeн финалист от „Битка на екстрасенсите” –
 «Препоръчвам Ви да се запознаете със обреда за привличане на пари в живота си, като за целла е  необходимо да се включите/ свържете/ към света на финансовите потоци.
Като начало, не забравяйте, че цветът на парите е зелен, стихията на парите е метал, докато числото на парите – пет.
И така – нужно Ви е да се снабдите със зелен метален съд. Вярвате, или не, но много от клиентите ми  успешно използват за обреда металния кен от бира« Карлсберг »! Той е зелен и на него е изобразен прекрасният символ за привличане на парите – златната корона.
Сутринта в деня на новолунието, или в първата седмица след него, в тази касичка /банка/ пускаме 55 монети – по 5 или 50 стотинки. По този начин ние вливаме в съда енергията на числото 555, затваряме отверстието с восък и капанът за пари е готов.
Вземаме касичката /банката/ в дясната  ръка и започваме да обикаляме апартамента или стаята в посока на часовниковата стрелка говорейки??? „Вед Ваяна мани горы!” и подрусваме касичката като дрънкалка. Приключвайки /например след 5 мин./ си представяме, че над нас се изсипва дъжд от монети.
Обредът може да се повтаря 3 поредни дни: много скоро парите започват да се появяват в портмонето.
Ако Ви е нужна конкретна сума – представете си, че е в ръцете Ви, но с една уговорка – поискайте от Висшите сили два пъти повече – защото обикновено дават  половината от исканото. Този обред води до получаването на парични суми в много кратко време, неговата сила и ефективност са тествани от хиляди мои клиенти. »

# 124
  • Мнения: 10 687
lenny_pld , благодаря за преводите  Hug

Може ли линк към сайта, от който превеждаш?  Praynig

# 125
  • Universe
  • Мнения: 1 556
lenny_pld , благодаря за преводите  Hug

Може ли линк към сайта, от който превеждаш?  Praynig
mijjjka,  Hug  заповядай - http://www.forum.rostovmama.ru/index.php?topic=16003.0

Мир любящих мам > Общие разделы > Беседка > Полезные советы (Модераторы: Ulita, Настюшка) > Тема: Wish-List или материализация желаний

Повечето споделят освен книги, линкове и др. материали и личните си впечатления от посещавани семинари Peace

# 126
  • Мнения: 10 687
Мерси много   bouquet

Излежда интересен и полезен. Отивам да чета  Flutter

# 127
  • Мнения: 2 474
Elizabeth_

всеки си има свой си начин да открие пътя т.е. да е по-осъзнат  Wink не мислиш ли  Hug
Иначе примерно аз не искам вече имам всичко само трябва да се протегна и да си го взема   Wink
Да, осъзнаване е най - точната дума.
Срази ме с усещането за "имането на всичко". Какво всъщност имаш?
И аз имам всичко - неосъзнати, закостенели импринти, придобити нейде из детството, гибелен параклис, от който нямам сили още да изляза; вътрешен диалог, цветущ и архетипен, от който ме е срам Rolling Eyes Имам също страхове - да нахраня половин Китай.
Така или иначе, за себе си знам, че пътят при мене е навътре и нагоре. Ще се радвам много, ако тук открия съмишленици.
Един приятел казва: "Не повдигай шахтата, защото ще се покаже земята и ще трябва и да я орем." Е, съвсем откровено - до телесна симптоматика стигнах(виене на свят, ниско кръвно, недостиг на въздух), сякаш тялото ми се противи на изхвърлянето на такива ненужни морални устои като чувството за вина, агресията, обидата и пр.
Работа върху себе си ли? Ако не сте с двата крака вътре и все още пътя ви назад не е необратимо отрязан, ви съветвам да помислите.

# 128
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


"Нито един човек не е по-напреднал или по-развит от някой друг. Хората могат да бъдат единствено по-осъзнати."


Хубава вечер от мен  Hug
че почвам да се повтарям  Wink

# 129
  • Мнения: 565
Момичета, извинете че не писах по-рано. Превеждам малка част от книгата 'Как да чуем нашите ангели'.

"Признаци за истинско преживяване с ангели включващо чувстването им ( има и признаци на чуването и виждането им, които ще пиша отделно):
- чувство на топлина и уют, като любяща прегръдка
- чувство на сигурност, дори и да те предупреждават за опасност
-често ни карат да си спомняме за аромата на починал близки или за определени цветя
-остава следа на канапето/леглото до нас, сякаш някой е седял там
-изменения в температурата и/или налягането на въздуха
-чувството че някой докосва главата, косата или рамото ви
-кара ви да се чувствате сънливи или супер активни след това
-дълбоко усещане че това е истинско
-създаването на повтарящи се постоянни чувства да направите някаква определена промяна, или да предприемете определен стъпка.
-чувството че познат човек е близо до вас, като някой починал близък например
-чувствате как всичко това ви се случва спонтанно и естествено, а не насилено и изкуствено.

Лъжовно усещане (предполагам че се има предвид усещане на други същества, които не са нашите ангели):
-чувство на студ
-чувство на страх
-няма миризма или има неприятна непозната миризма
-стаята става ледено студена
-чувство на самота
-чувство че това не е истинско
-чувство че някой ви обладава сексуално  Shocked (ако това се случи незабавно повикайте Архангел Майкъл)
-нормалните ни чувства и състояние се завръща бързо
-чувство на необходима промяна, но водено от депресивни състояния, а не от божествено ръководство
-няма чувство за нещо познато
-чувство че това ни с случва форсирано, по неестествен път.

Следва продължение.... Hug  Hug  Hug

# 130
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Докато се ровех в руския сайт за 25-те желания попаднах на това - как да се поръчаме мъж / любим, приятел, съпруг/ - прави се на новолуние, но може и по всяко време/ и го преведох:

В благоприятния ден /новолуние/ вземаш лист хартия /най-добре е да бъде в розов цвят, но не е задължително/, делиш го на четири квадранта и започваш да поръчваш любимия. Първи квадрант „Моят мъж /любим, съпруг/  е....”- тук се пишат всички качества, които искаш да видиш у бъдещия си съпруг; втори квадрант – „Готова съм да се примиря с” – изброяваш всички недостатъци, с които си съгласна да се примириш;  трети квадрант – „Категорично отхвърлям”- чертите, които не искаш да притежава; четвърти - „Готова съм да дам " – описваш какво се готова да дадеш за това съкровище, което си поръчала.
Може да се описва всичко, което е важно за теб: ръст, коса, очи, цвят, маниери, възраст, материално и семейно положение, интереси, хобита...
После сгъваш листа и го поставяш в специален плик за сбъдване на мечти /от магазините за фън шуй/ или в кутийка – сребрист или червен цвят , което също не е задължително /може да го сложиш в обикновен бял плик – аз така го направих и работи/. След това прибираш плика / кутията на югозапад или в своето благоприятно направление и чакаш срещата с НЕГО.
Някои написаха само 2 колони – искам / не искам  - може и така, но по-добре е по-детайлно да се опише всичко, за да се избегнат сюрпризите.
И най-важното – избягвайте в заявката частичката НЕ./ непиещ се възприема като пиещ – за това пишете трезвеник/
Името на мъжа не се пише – ще се изпълни заявката за получаване на мъже с само с такива имена /но качествата им  остават на заден план/ т.е. някакви леваци



Успех   bouquet
                               П.П.  Wink И да почерпите, като ГО откриете  Hug
Като те чета, се сещам, че съм направила абсолютно същото, преди да намеря сегашния си съпруг - без да съм чела това. Е, не съм прибирала кутии на югозапад и т.н., но направих на компютър много точен списък на качествата, които искам да има бъдещият ми мъж, като списъка променях няколко пъти, само за да го доуточня. Правих го заради себе си, за да мога да се науча да казвам на Вселената какво искам - имах проблем с това в смисъл на взаимоотношения. Като се връщам назад, около месец след като привърших списъка, се появи сегашния ми мъж. Абсолютно всички неща се бяха сбъднали. После си мислех... можех да си поискам още - например да е по-богат  Joy Но като изключим, че не е Рокфелер - наистина е мъжът на мечтите ми. На мен ми трябваше време, обаче, докато успея да убедя себе си, че трябва да поискам точно това, което искам, а не да се примирявам с по-малко, защото може да не получа всичко. Когато казах на себе си убедено - искам точно такъв мъж и нищо по-малко, защото го заслужавам - тогава се получи.

Не съм писала в "оня списък" (хехе) нищо, от което ще се отказвам. Смятам, че няма нужда да се отказваме от нещо, да правим жертви и т.н. Вижда ми се като търгуване с Вселената или Бог или каквото там го наричате - всеки си има различни названия... Във Вселената има достатъчно от всичко за всички. Обаче пак на практика се получи така, че трябваше да се откажа от доста неща, за да съм с него. Но пък други се изпълниха...  Споделям това само за да кажа на тези, които ще опитват тепърва, че работи.  Peace

Амбър, казват, че писането на желания на листче е не толкова процеса на искане, колкото свикване с идеята да имаш това, което искаш, начин вибрационно да се доближиш до състоянието на "имане", без което това, което искаме, не идва при нас, защото вибрациите ни не са подходящи.

# 131
  • София
  • Мнения: 606
Преди 6 години разочарована от една от връзките ми и навръх Коледа написах на една хартийка качествата, които искам да притежава моят мъж, както и как да изглежда. Също така, какво искам да постигна в живота през следващата година. Бях го скрила и забравила. Една година след като вече бях омъжена се местех и от един тефтер изпадна листчето и моят мъж го прочете и беше много изненадан от написаното. Отговаряше съвсем точно на него. И всичко се беше изпълнило. Оттогава всяка Коледа си пишем листчета и ги слагаме под елхата. После ги скриваме някъде и ги отваряме на другата Коледа преди да напишем новото.

Когато направих за първи път това, бях прочела, че навръх Бъдни вечер и Коледа се отваряла някаква врата и мислите ни се материализират по бързо и лесно.

Писка Лиска   Hug Heart Eyes Чакам с нетърпение още от книгата 'Как да чуем нашите ангели'.

# 132
  • Мнения: 3 674
Момичета, привет!   Hug

Мишенце, благодаря за новата тема! Чудесна е!     bouquet

Мили мои, позитивни момичета....имам молба към вас!

Моя татко е в болница... Cry Моля ви да пратите  малко енергийка или да се помолите за него.... Praynig Казва се Михаил! Много обичам моя татко и ви моля  всички за помощ!  PraynigИма проблеми с левия крак...Тромбофлибит ...съсирване на кръвта в разширените вени на крака му!

В БГ съм  сега и нямам много достъп до интернет/искам да почина от интернета...и да съм сред природата!/но скоро ще пиша подробно...



Последна редакция: вт, 21 юли 2009, 03:14 от ЧервеноВинце

# 133
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
наричате - всеки си има различни названия... Във Вселената има достатъчно от всичко за всички.
Peace Именно , просто трябва де се протегнем и да го вземем  Wink
Не трябва да забравяме че изобилието е свързано с "закона" за даването  Wink


ВСЕЛЕНАТА ФУНКЦИОНИРА ПОСРЕДСТВОМ ДИНАМИЧЕН ОБМЕН … ОТДАВАНЕТО И ПОЛУЧАВАНЕТО СА РАЗЛИЧНИТЕ АСПЕКТИ НА ЕНЕРГИЙНИЯ ПОТОК ВЪВ ВСЕЛЕНАТА

И В СВОЯТА ГОТОВНОСТ ДА ДАДЕМ ОНОВА, КЪМ КОЕТО СЕ СТРЕМИМ, НИ ПОДДЪРЖАМЕ НЕПРЕКЪСНАТАТА ЦИРКУЛАЦИЯ НА ВСЕЛЕНСКОТО ИЗОБИЛИЕ В ЖИВОТА СИ



Винце  Flowers Four Leaf Clover за твоя татко Михаил




Хубав ден  Hug

# 134
  • Мнения: 3 118
тц тц, пак ви изпуснах, а вие сте изписали 9 страници. Залавям се с четене!

Прекрасен ден на всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт