ПЕРЛА-борбата за една споделена любов 5 тема

  • 47 304
  • 441
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0



Страст и разкаяние, любов и гордост ще гледат зрителите на bTV цяло лято в една от най-вълнуващите истории, създавани някога. Животът на главната героиня Инджи се променя изцяло, когато чичо й съобщава по телефона, че богатото и известно семейство Шадоолу я е избрало за своя бъдеща снаха. Инджи е влюбена в сина на Шадоолу - Мехмет, още от дете и с обаждането на чичо й се сбъдва най-голямата й мечта. Тя се премества в Истанбул, изпълнена с очакване да започне нов живот с мъжа, когото обича.

Междувременно в тежка катастрофа Мехмет загубва приятелката си, с която е бил в продължение на 6 години, въпреки неодобрението на родителите си. След трагедията Мехмет затваря сърцето си за любовта и започва да води абсолютно безсмислен живот ден за ден. Една вечер той се забърква в побой и неговият дядо го спасява. От този момент нататък Мехмет започва да изпълнява всичко, което дядо му пожелае, включително това да се ожени за Инджи, въпреки че сърцето му не е готово за нова любов.

След като Инджи най-накрая се омъжва за любовта на живота си, тя научава по трудния начин, че бракът не е толкова прекрасен, колкото си го е представяла. Тя трябва не само да спечели любовта на Мехмет, но и да се справи с интригите на свекърва си и снаха си.

Зрителите ще могат да проследят по два епизода от романтичната драма, наситена и с много други сюжетни линии и криминални случаи, всяка делнична вечер по bTV.

с участието на: Сонгюл Йоден, Къванч Татлътуу, Екрем Бора, Гюнгьор Байрак, Фунда Илхан, Лачин Джейлан, Севинч Гюрсен Акйълдъз, Тарък Юнлюолу, Баръш Хайта, Джунейт Чалъшкур, Алпер Дюзен, Сердар Орчин

Сайтове,където се качват вече излъчените серии: bgshare.com   bananabg.com   vbox7.com   lapache.info

За предстоящо развитие на филма моля използвайте бели букви.Избирате произволен цвят от гамата,изтривате цвета и пишете на негово място white.
Пример:[color=black ]..............[/color],[color=white ]..........[/color]

Последна редакция: чт, 16 юли 2009, 10:11 от castanea

# 1
  • Мнения: 200
Мерси за темата, приятно четене и гледане на филма от мен.
Тази вечер сериите са много тъжни.

# 2
  • Мнения: 3 804
Първаааааааааа  Laughing ,без малко  Wink

# 3
  • into the blue
  • Мнения: 771
Да се запиша и аз.
А какво става с TraYkovA?

castanea  Hug Дано хубаво си изкара!  Sunglasses

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 23:02 от Стихия

# 4
# 5
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
 Cry Доста си поплаках тази вечер,много тъжни серии

# 6
  • Мнения: 933
аз днес не можах да го гледам, бяхме на село и докато се приберем ...... то стана вече късно

# 7
  • Мнения: 4 116
Хубави бяха сериите.
Какво ще стане с Мехмед  Mr. Green няма начин да не оцелее в реката де...
А онази бременната ще роди ли? Или по някое време и тя ще пометне?

# 8
  • Мнения: 5 618
Ай, забелязахте ли ,че като гледаха Инджи на ехографа и и сложиха инжекцията , абоката и беше на дясната ръка, а като влезе Мехмет при нея вече беше на лявата ръка?
Не бяха го доизпипали тези серии. Аз пък забелязах, че на сватбата на Пънар Мехмет беше избръснат, а няколко часа по-късно /уж/ в болницата беше с тридневна брада. ooooh!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 5 530
Аз пък като гледах ми се стори, че като влезе да вика Инджи Шереф беше с други дрехи, а после я дадоха пак с роклята.
Ама как извъртя работата тая лисица. Аз и казах да каже пък тя не ще.

# 10
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
И аз малко си поплаках Embarassed отдавне не ми се беше случвало или просто днес ми по-чувствителен ден newsm78 Mr. Green

А вие момичета гледайте филма бе!Какво сега се заглеждате за подробности? Whistling Crossing Arms Макар че и вкъщи е така Blush майка ми забелязала в няколко епизода, че на Дерин й се виждат мустачките hahaha Joy Представям си я с един засукан мустак като стар турчин. Много ще и ходи Joy

# 11
  • Мнения: 4 306
Ей таз Инджи как ще се разхубави... Ама то в тая пеницилинова среда няма как, мъжа й е абсолютен мухльо! Как пък един път не се стърпя да не я обижда от към произход?! #Cussing out
Дъртата джофра и тя не може да се стърпи да не извърти нещата и да не я натопи.

# 12
  • София
  • Мнения: 30 142
момичета,

снощи гледах сериите напред, до 02:00ч. Голяма краста ама не стигнах до финала, днес продължавам  Wink Мислех си в началото, че е поредната отекчителна сапунка, но се оказа интересен  Wink Гледам и по БТВ де, заради това, че е на български  Wink

# 13
  • Мнения: 0
Запис  Grinning   

Днешните серии ме ядосаха- Мехмет такъв п.тьо се оказа. Права беше майка ми като каза, че той за чуждата жена и бебето й повече се е загрижил, отколкото за своята и детето им.  Twisted Evil Close Close


blaze
не мога да ти пусна ЛС кутията ти е пълна
ако не е късно вече ще се опитам да помогна с какво то мога  Hug

Благодаря ти мила, но аз още вчера се справих- дори си избрах лентичката от сайтовете, които ми даде.
 bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • Мнения: 31 182
Много тежки серии.

Общи условия

Активация на акаунт