Боя за коса blond 9

  • 73 854
  • 536
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 37
Крис супер е станало
А за изгорялата ти коса (даже изглежда по добре от мойта)
Моята коса доста се поизтощи  Confused и се чудя кво да я правя, вече само корените ще мацам

# 526
  • Мнения: 121
Теди, ти не оправили вече краищата? Аз вече 2, 3 мажа само корените, защото я скъсих и вече дължината ми една и съща.

# 527
  • Мнения: 22 432
Крис хубав е цвета, на мен ми харесва. ))))

Аз бях пускала преди 2страници снимка....а сега вижте какъв е ефекта при залез слънце...)))))
цък

# 528
  • Мнения: 37
Теди, ти не оправили вече краищата? Аз вече 2, 3 мажа само корените, защото я скъсих и вече дължината ми една и съща.
А оправих ги аз, стригах стригах и накрая се получи Laughing ама нали се експерементирам с косата сиии Embarassed искам да си намеря моята боя и се мацам ли мацам и тя поизгоря от последното боядисване

# 529
  • Мнения: 93
Много ви благорадя!
Косата ми сега изглежда горе-долу добре сигурно заради маските с тривитаминола. Ама пък и аз не я оставям никога да изсъхне сама - задължително я опъвам със сешоар. Не е постригвана от миналия декември, ама като я изпека хубаво със сешоара и добива вид горе долу.

# 530
  • Мнения: 3
Много ви благорадя!
Косата ми сега изглежда горе-долу добре сигурно заради маските с тривитаминола. Ама пък и аз не я оставям никога да изсъхне сама - задължително я опъвам със сешоар. Не е постригвана от миналия декември, ама като я изпека хубаво със сешоара и добива вид горе долу.

Защо не си я подстригвала толкова много време?

# 531
  • Мнения: 93
Ами защото една фризьорка ме окепази жестоко с опита си за френско каре и честно казано от тогава все не мога да се престраша да я подстрижа!
Чаках доста време да порастне за да се заличат дупките по главата ми... и сега не се давам на ножица!
Ама то е ясно де, че съвсем скоро ще трябва и това да стане.

# 532
  • Мнения: 126
Veniss ot kade da si kupia  блондора на SERI / зелен прах/ za kolko pari4ki ....i ot tamno kesteniava bieshta na oranje kosa dali shte stane hubavo bialo ruso bez da mi opada kosata...mnogo blagodaria , sori za latinoto

# 533
  • Мнения: 121
Купих го от най-обикновенна парфюмерия за 2.60лв. От първия път няма да стане, но стечение на времето постепенно ще се получи. Трябва много търпение и нерви.

# 534
  • Мнения: 126
leleee e zna4i ne dostata4no silen  tozi blondor  Rolling Eyes to mai dokato stane shte mi ostanat 2 kosama na glavata a  Grinning az imam malko mesh ta ne sam savsem tamna

Последна редакция: сб, 17 окт 2009, 22:39 от MASHKA-4IBURASHKA

# 535
  • Мнения: 121
С който и да е блондор при тъмна основа, не може да се получи бяло. Аз започнах с кичури и постепенно в продължение на година се получи този цвят с който съм сега.

# 536
  • Мнения: 3 413
Заповядайте в новата тема  welcome
Щрак

Общи условия

Активация на акаунт