Деца с очни проблеми 3

  • 44 361
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 54 787
 Здравейте мами Hug!От скоро съм регистрирана , но отдавна ви чета и споделям вашите радости и тревоги. Дъщеря ми , на 11 г. , е с късогледство - 6 . Откриха го на 3 годишна възраст при профилактичен преглед , до тогава не бях забелязала проблем . Не мога да ви опиша какво преживях, когато ми казаха ,че е с - 2 Cry. Баща и също е с късогледство - 3, но нейните  - 2 ми се сториха кошмарно много за тази възраст.От тогава си носи очилцата редовно . След първи клас обаче от - 2 скочиха на -5 Cry Знам ,че при късогледството диоптърът расте успоредно с ръста ,но ми се иска да чуя при вас как е ?
elzaboyadjieva , какъв е ефекта от склеропластиката при твоето дете ? Питам , защото всички лекари , при които съм водила дъщеря ми , категорично отхвърлят този метод ?
Благодаря ви предварително , пожелавам сила и светлина в очичките на всички дечица и по - малко тревоги за нас , майките ! Hug

Последна редакция: пн, 21 май 2018, 21:25 от AnMary

# 736
  • София
  • Мнения: 2 262
Благодаря ви за отговорите.... и така и така съм тука, да не забравите, че сте стигнали 50-а страница, ако не успеете, пишете ми, ще пусна новата тема...  Hug
Утре сме на преглед и после ще ви пиша какво се е случило!

# 737
  • Мнения: 3 634
Аз мога да пусна нова тема по-късно вечерта. Ако искате да направя списък с координати на лекарите, които посещаваме за 1-ва страница ми пишете на ЛС.  Peace

# 738

Общи условия

Активация на акаунт