® E-bay - тема 33

  • 34 199
  • 802
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 5 790
Първа!  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 497
Aйде втора
телИфонче
Някой се интересуваше за отзиви. Питайте  Hug

# 3
# 4
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
и аз тук,изтървах едни сандалки....ще се пукна от яд

# 5
  • Мнения: 89
5-та Peace Чакам фактура вече седмица-писах и ми отговаря момъка,че ей сега щял да ми пусне... е да,ама не.Има ли начин да се откажа от покупката си  или трябва да го чакам?

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 01:24 от to4ica123

# 6
# 7
  • Мнения: 4 435
Ох, и аз с питанка.  Mr. Green Пак.  Mr. Green

Значи ей сега се прибирам, и виждам че съм спечелила една чантичка, за която бях заложила снайперчето. Laughing Зарадвах се, и веднага платих, аз така процедирам, не бавя плащанията. След което обаче видях че имам 1 съобщение, и 1 alert. Mr. Green

В съобщението продавача е писал: hi sorry i am going to have to send you a request to cancel this transaction because it clearly states on my listing that i only post to the UK. I will send the request now, thanks

Ясно, не пращал извън Англия и т.н. , ама аз това го знам. Mr. Green Но аз ще дам адрес там, чрез Е. Т.е. аз вече го дадох, още като платих. Писах му, че аз съм дала потвърден от ПейПал адрес там, и че не искам шипинг до Бг, така че не би трябвало да има проблем.

Сега какво да правя?  И тоя alert?  Пише: thehippieinme has sent you a request to cancel the transaction for ...... Reason for request: The seller did not provide a specific reason.

Please click the Take action button to accept or decline this request.
 



И ако някой ми беше казал, че като се прибера в 5.30 сутринта ще влизам в И-бей, никога нямаше да му повярвам. ooooh! Половинката е бясен вече. Crazy

# 8
  • Мнения: 255

и аз да си платя таксата....  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
# 10
  • Мнения: 337
Авче, натискаш decline  и по този начин заявяваш , че не искаш да разваляш сделката Peace

# 11
  • Перник
  • Мнения: 396

Как мога да се откажа от спечелен търг. На 22 спечелих едни обувки и от тогава няма и помен от продавачката. Все още не съм платила. Искам си обувките, ама няма да я чакам още дълго. Ако не може да ми ги прати, да ми беше казала. Щях да си избера други. И не знам какво да правя.

А ти какво чакаш от продавача ? Нали трябва първо да платиш и после да ти ги пратят .

Ами вече чакам фактура с доставка до бг. Преди да свърши търгът ми писа, че може да ги прати до тук. И от тогава пиша мейли, ама няма никой Confused

# 12
  • Мнения: 131


Запис и от мен.

# 13
  • into the blue
  • Мнения: 771
Една нетипична оценка в ибей  Joy

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
дами, бихте ли ми дали линк за магазин или продавач на прафюми - читави и на добра цена, по възможност с шипинг до бг

Общи условия

Активация на акаунт