''Парфюмни размисли и страсти'' 33

  • 18 036
  • 428
  •   1
Отговори
# 315
  • Sofia
  • Мнения: 7 068
Ковет е приятен аромат, но на моята кожа е много слабичък. До 1 час остава една неопределена  бледа следа. Трайността му е като на дезодорант, но и цената е такава.  Laughing

# 316
  • Мнения: 0
А при мен е траен, случвало се е дори на следващия ден да го усетя. При това аз не обичам да се къпя с парфюмите.

# 317
  • Мнения: 4 236
Здравейте мадами Simple Smile

Вчера преди да излезем се събрахме в къщи и две мои приятелки седнаха от двете ми страни на дивана в хола - абе мирише ми разкошно, ще припадна, знам, че едната има Шанс и го надушвам - свят ми се вие! А те и двенките се напръскали със Шанс - егати стерео облъчването ми заформиха Laughing! Страхотен е този аромат, не знам защо не ми е бил фаворит и все съм си взимала я Алюр, я КМ, Кристал...и тях обичам, обаче Шанс е просто изключителен - тоооолкова ми е летен и свеж, искам гоооооооооооооо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 318
  • Мнения: 13 627
На мене Шанс ми прилича супер много на Коко М....просто ми е по-свеж
Aз пак в най-голямата жега излизам Blush напръскала съм се яко с L  Grinning ще го видиме как се държи!

Последна редакция: сб, 01 авг 2009, 14:39 от Jaquie

# 319
  • Мнения: 214
Tess точно преди 1-2 дни се бях сетила за този аромат.За кой от двата обаче казваш,че те привлича свежеста или Eau Fraiche?

# 320
  • Мнения: 2 677
Tess точно преди 1-2 дни се бях сетила за този аромат.За кой от двата обаче казваш,че те привлича свежеста или Eau Fraiche?

Имам първия и го ползвам зимата, но сега ме подсещате да го тествам и в топло време  Hug

# 321
  • София
  • Мнения: 1 311
Аз пък имам втория и е идеален за лятото.  Mr. Green  Heart Eyes

# 322
  • Враца
  • Мнения: 2 735
Аз имам първият, не ми е летен  Rolling Eyes
Тежичък идва и я няма онази мекота на мадмоазела.
Мислила съм и за размяна ама някак трудно се разделям с шанелите... Simple Smile

# 323
  • Мнения: 4 236
Имам предвид класическия Шанс, не о фреш Simple Smile, за мен е идеален за лято Crazy

тежичък звучи само в началото - после се носи мноого свежо Peace

# 324
  • Мнения: 112
Момичета, хубав ли е парфюма на Lanvin Geanne?

# 325
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Момичета, хубав ли е парфюма на Lanvin Geanne?
За мен е лек  и незапомня6т се, но вси4ко е въпрос на ли4но усе6тане. Фаворитът  ми  от този бранд е арпеж.

# 326
  • Мнения: 514
Здравейте и аз съм с въпрос? Търся си нещо подобно на Sport на Jil Sander? Ако не го познавате, той е подобен за моя нос на Light blue или на Еclat D`aprege, или на бялата Омниа... Тоест лека, спортна, лятна, може би цитрусова миризма ( за това не съм сигурна, не съм им чела съставките Embarassed)
Всъщност ако някой е виждал Sport някъде, онлайн например, моля да сподели...
Ами това е, мерси предварително...

# 327
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
в евау има, но ми се вижда скъпичко
http://health-beauty.shop.ebay.co.uk/items/Womens-Fragrances__Ji … fcid=34&gbr=1
пробвай Moshino Funny - летен, цитрусов

# 328
  • Мнения: 514
Мерси за бързия отговор Рапунцел  bouquet. Искаше ми се нещо по BG. Ама нейсе...Иначе ще отида да подуша Moshino Funny. Не го познавам.

# 329
  • Мнения: 214
От днес явно няма сън да ме лови!!! SunglassesБях в БЗ и направо луднах по няколко аромата.Така wish listata ми придобива нови измерения за мен.
Noir ти ме зариби по Изключителен аромат!Изключително топъл и за мен определено парфюм с характер.Свързвам го с някакво много тежко събитие.Незнам защо но в главата ми изникват филмите в които дамите обличат кринолините и отиват на опера.Любов от първо помирисване!Сега вече и аз го ИСКАМ!Много ми прилича и на Samsara,една идея само.
Tess и ти мила си много права!Тествах и 2-та Chance. И 2-та ми харесват много,дори на моменти ми се струват почти еднакви. този идва малко по-цитрусов,на лимончета мирише.Иначе е разкош!Наистина с времето става много свеж!
Другото,което адски ми хареса и искам да имам са тези 2-та Style Stylessence.Пак намирам голяма прилика в ароматите,но определено черничкото е трепач!Видях,че в БЗ има и това Style Soft,но го оставих за следващ път,съвсем щях да се объркам.Иначе като композиция изглежда много добре:freesia, mandarin, black currant, violet, magnolia, jasmine,vanilla, soft wood, vetiver and white musk.

Общи условия

Активация на акаунт