Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 10

  • 24 154
  • 726
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
ИГРАТА - http://www.mondozoo.com/bg/



НИВАТА

Пътеводител на начинаещия зоопаркаджия или как да минем проклетото ниво.

ТАБЛИЦИ С ЦЕНИТЕ НА ЖИВОТНИТЕ от Mondo Forum

Съжителствата между видовете и симбиозните птици от MondoZoo

Нещо интересно за животните от MondoZoo

ПОДАРЪЦИТЕ ОТ РАЗХОДКА С ЛОДКА

Нашите зоо-та: Лентичките в подписа на зоо-то са абсолютно забранени от администратор!!!

ВАЖНО за линковете на Разходка с лодка:

1. Посещенията

Всеки може да направи по едно единствено уникално посещение на ден!

Това значи, че когато посетите първия за деня избран от вас зоопарк вие изразходвате вашето посещение и след това колкото и зоопарка да посетите посещения няма да се отчитат.
Съвет: посещавайте своят собствен зоопарк всеки ден!

Старите теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

# 1
  • София
  • Мнения: 278
Първаааааа  baby_neutral

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 384
И аз да се наредя! Hug

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Момичета, пазете си зоопарците, един наглец ми открадна втория зоопарк, докато се усетя вече беше си сменил града, беше ми похарчил всичките 25 безплатни одита, след 2 дни си смени и паролата със своя, че и пощата, добре че не го е рестартирал, явно е възнамерявал да си играе с него.
Взех си го с чужда помощ, но вече ми беше похарчил всичките мондоз които имах в акаунта, не можах да разбера кой е тъй като той свой собствен зоопарк няма, забележете, а само присвоени, то на готово и баба знае.
Дарка, сега виждам, че си ме питала за търговете, ти си минала нивото, но да кажа, че е възможно и да не те хванат, купувала съм от черния и с директор 78% и не ме хванаха, въпрос на късмет.

# 4
  • София
  • Мнения: 44 115
как си сменил паролата, като по принцип не можеш сам да я сменяш?

# 5
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
О Вал.. ади бе.. наскитори ли е! Mr. Green Hug
Аз така се притесних, за едното зоо.. не можех вчера да вляза, питах в темата и на работа пробвах стана..
Днес сутринта пак не можех от вкъщи... нямам идея какво става, тъй като всички са ми запазени с имената и паролите и така си влизам от сто години!  Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 44 115
кукита?

# 7
  • Мнения: 54
А аз пък направо полудях от 3 дена ми умират по много животни. Вчера и онзи ден по 15 днес 14, а на 350 животни това хич не са малко. Докато бях на море също бях влизала два пъти, ама не си бях покрила всички умрели и така всеки ден си давам всичките пари за животни /дори и сделка с червения направих/, вече 300 000...

# 8
  • София
  • Мнения: 44 115
е нормално и по повече ще ти умират Simple Smile освен ако не ги заменяш с новородени....
но пък като умират ти носят тотеми...не е пълна загуба Simple Smile

# 9
  • Мнения: 54
Заменям ги, оставям си новородените, докато ми станат по 3 двойки. То и друг път са ми умирали даже и по 25, но не са толкова поредни дни и успявам да си ги попълня без особена трудност. 50 умрели на 300 животни ми се вижда много, може би искат да им подобря зоната, обаче нямам пари, че съм пред нивото с подобряване на клетките.  Grinning

# 10
  • Мнения: 1 092
Днес преминах на 22 ниво, но WAF не ми дава да си купя лъв.
Нали наскоро ме хванаха с трафиканта да контактувам..... Rolling Eyes

А много смешно ми беше , че на бабата медарка пишеше"предател" или"доносник" нещо от сорта,явно тя ме е издала на WAF. Crazy

# 11
  • Мнения: 54
За лъв ти трябва 67% репутация, а за следващото ниво 100%, така че работи в тази насока. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 116
И аз тук!  Party

Не ми стигнаха 50 човечета за да мина нивото с 12 000 посетителя.........

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 384
Заменям ги, оставям си новородените, докато ми станат по 3 двойки. То и друг път са ми умирали даже и по 25, но не са толкова поредни дни и успявам да си ги попълня без особена трудност. 50 умрели на 300 животни ми се вижда много, може би искат да им подобря зоната, обаче нямам пари, че съм пред нивото с подобряване на клетките.  Grinning

може би е заради това,че когато си замразила зоо-то и не си могла да ги подменяш,но...като поизмрат и като непрекъснато ги допълваш с нови двойки+следене за подмяна до 50% живот на дадено животинче ще се нормализират нещата!
А гледачите колко са ?ако трябва увеличи ги с 2-3-ма и тях Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 44 115
Ниво
81
Условия :
-   Трябва да имаш 120 новородени за един ден в зоопарка.
(За да бъде предизвикателството истинско, няма да броим новородените в Зоомагазина)

Внимание: Това е последното лесно ниво в MondoZoo
Разбира се нищо не те спира да опиташ да посрещнеш предизвикателствата на следващите нива.
Можеш да избереш да спреш, където си в момента. Няма да те укорим за това твое решение по никакъв начин...
Забавлявай се с играта! Wink


 hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт