Мамита от гр. НОВИ ИСКЪР

  • 16 447
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 609
Здравейте,

Скоро си купихме къща в Нови Искър и търся майчета от тук. Аз съм Ети, на 28 години и имам дъщеричка на 3 годинки, която тръггва от септември на детска градина в ОДЗ - то на Курило.

Надявам се да намеря приятелки и да си имаме наша тема, в която да обсъждаме новостите и проблемите на града.

Поздрави от мен.

# 1
  • Мнения: 283
Здравей, от Септемри и нашето семейство ще се мести в Нови Искър. Надявам се до тогава къщата ни да е готова за живеене.
Дъщеря ми е на 7, а синът ми на 4.
Коя е Курилската детска градина,в която ще ходите?
Ние ще сме в 57 Одз Детска стряха.

# 2
  • Мнения: 609
Здравей Алекс,
 и ние сме в 57
кук в Нови Искър му казват ОДз - то - ние сме тук от 20 тина дни и още разучавам. Иначе е страхотно - много ще ти хареса, хората са приветливи, спокойно е и го няма  стреса на София. А за децата е прекрасно - по - цист въздух, повечесвобода.

Ще се радвам да се запознаем септември.

Вие къде се местите в Курило или Кумарица?

# 3
  • sofia
  • Мнения: 73
О мамчета аз май съм за тук.Живея в Кумарица от 7 години имам давама сина Влади на 3 години и Виктор на 5 месеца.
Имайте предвид ,че ОДЗ-то е на много неудобно място и ако сте без коли зимата е някакъв кошмар с качването до горе.Влади беше там до края на юни а сега от септември е в 179 ЦДГ в Кумарица.което е точно на нашата улица.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 609
Здравей Сребърна!

Радвам се, че групичката ни нараства.

Като гледам колко много мамита си пишат по другите градове, се надявам и ние да сформираме сериозен колектив след време и обсъждаме всички локални проблеми, събития и клюки.

Поздрави от мен,

Ети

# 5
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Момичета и аз да се присъединя!
Синчето ми е Алекс на 3г и половина!

Детството ми премина в Курило, а от 4години съм омъжена в Кумарица - така и не свикнах в Софията!
Синът ми от 1септември е записан в 179ОДЗ - sreburna май ще сме в една група! Радвам се! Може да запознаем малчовците предварително!
 
Много се радвам, че има активност и от нашият район!

# 6
  • в гората
  • Мнения: 25
 Хоп-троп и аз да се паркирам в тази темичка  Mr. Green.Със sreburna се познаваме, но да се представя на останалите - живея на 6-7км. от Нови Искър (с. Владо Тричков), но с моя дребосък (5 месеца и половина) всеки ден се разхождаме в Курило .

# 7
  • sofia
  • Мнения: 73
А Видe мернах те аз един ден в Курило ама бяхме в колата и бързахме.Звънни като идваш да се видим.Влади вече е на градина и мога спокойно да излизам.
mama dai с теб може и да се знаем ако излизаш в Кумарица

# 8
  • Мнения: 609
леле  какво раздвижване в нашата темичка
много се радвам.

мамита, по поринцип, има ли място където се събирате с децата?

ние когато живеехме в София имаше такива, но сега предполагам, като всеки си има двор, може да си сиди в него и не е нужно да обикаля по разни градинки.

Радвам се, че се увелечаваме

# 9
  • в гората
  • Мнения: 25
мамита, по поринцип, има ли място където се събирате с децата?

 В Курило мамите се събират или в градинката с фонтана в центъра, или в едно кафе близо до гарата - кафето е със собствен двор, пясъчник, пързалка и катерушки.Много е подходящо за мами с проходили деца, защото децата си тичат и мамите си пият кафетата без опасност малчовците да изскочат на улицата.

 
А Видe мернах те аз един ден в Курило ама бяхме в колата и бързахме.Звънни като идваш да се видим.Влади вече е на градина и мога спокойно да излизам.
mama dai с теб може и да се знаем ако излизаш в Кумарица
Ще се обадя непременно, само ми кажи в колко излизате на разходка  Party.

# 10
  • Мнения: 283
Ехо, ние утре ще правим първо почистване след строително-ремонтни работи и за две седмици трябва да се пренесм окончателно. Ще направим и едно пробно спане. Ние сме повече хомо панелис и ще ние по-трудно.
Ето един прблем. Много често спират водата. Не можем без нея. Как е при вас?

# 11
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Привет!

sreburna - може и да се знаем или поне да сме се засичали по улиците, но аз от пустата работа нямам много време за щъкане ... а колко беше хубаво като беше малък Алекс и обикаляхме на воля! Сега ходим често в Курило на градинката при фонтана и на пързалката в Кумарица под гарат! Аз всъщност съм Аги!

Александра - успешно първо спане и приятно почестване, макар че не винаги е леко но пък резултата е страхотен особено след ремонт! При нас имаше преди години пролем с водата - в момента нямаме!

Хубава събота и неделя! Ние сме в провинцията по младоженски  Heart Eyes

  bouquet

# 12
  • Мнения: 609
Здравейте,

Ние от време имаме проблем с водата, но е за малко - имаче и ние сме по рождение хомо панелис, но се свиква много бързо с хубавото, със свободата, със спокойствието.

Даже вчера докато се разхождахме си намерихме едно малко кученце на около 2 месеца и си го прибрахме, та така семейството се увеличи с още един член - голям купон е!

И ние сме в ремонтни дейности, тъй като нямахме търпение да се пренесем и сега отвънкопаят, но вътре е готово.

Целувки от мен

# 13
  • Мнения: 20
Здравейте, мога ли да се присъединя към вас. От 1 година живеем в Кумарица. Имам син на 4г и половина и сега чакаме второто ни детенце Grinning
Много се радвам, че има такава тема и я открих Wink

# 14
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Каква темичка открих без да искам.
Мислех, че съм единствената от Нови Искър.
От две години живеем тук, но общо взето май никой не познавам.
Ще се радвам да има с кой да пия по кафе.

Общи условия

Активация на акаунт