Среща в ДОБРИЧ се гласи, хайде вдигай се, ела и ти!!!

  • 14 238
  • 293
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
                                       ДОБРЕ ДОШЛИ В ДОБРИЧ                                                

      



Благотворителността в Добрич: ДОБРИЧки майки - ЗАЕДНО ЗА ДЕЦАТА
Първият Благотворителен Коледен Базар
Вторият Благотворителен Мартенско-Великденски базар


Добричлии – тук сме ние, писали и пишещи



Снимки от нашите срещи
 photo05.01.2006  photo20.11.2006 photo19.06.2007
Албумче User:dobrich, PSW:dobrich

 book   Нашият E-mail: dobrichbebeta@abv.bg  парола: dobrich



МБАЛ гр. Добрич - "отворени врати" за желаещите да ги посетят!
ул. "Панайот Хитов" 24
За записване - ст. акушерка Гинка Петкова - 0888235328
Дати на Отворени врати - 28.08.2009г
                                            11.09.2009г
                                            02.10.2009г.



Изписани теми:
Добричките мами бутат господа и дами-Добрич 9
ДОБРИЧ-ки деца греят кат' слънца!(10)
Добричките мами се събират,срещички сформират!(11)
От близо и далече те се връщат вече(12)
Добрич симпатичен град на деца богат(13)
Добрич- ден на града празнуват, учениците школуват(14)
Добрич-ние го красим и често срещички гласим(15)
В Добрич срещичка гласим,дано да я осъществим(16)
В ДОБРИЧ скоро през комина Дядо Коледа пристига(17)
ДОБРИЧ в Коледно настроение, чака Дядо Коледа с нетърпение (18)
В ДОБРИЧ цъфнали кокичета и грейнали момчета и момичета (19)
Добрич в радостни игри, чака сняг да завали (20)
Идва в ДОБРИЧ празникът на Любовта, на която плод са нашите деца (21)
ДОБРИЧ с ново "форумско" дете, чака Баба Марта мартени … те да донесе (22)
Добрички дечица цветенца подаряват, за 8-ми март те мама поздравяват (23)
Първа пролет чука на вратата - в Добрич я посрещаме с усмивки на лицата (24)
С върбова клонка - за здраве е тя, нека окичим всяка Добричка вр … ОБРИЧко дете (25)
С детски смях и весели игри, неусетно в ДОБРИЧ времето лети (26)
Сред цъфнали дървета и цветя, играят ДОБРИЧките ни деца (27)
Гевреци и боза, хапват ДОБРИЧки деца (28)
В Добрич милички деца, пълнят с радост мамини сърца! (29)
ДОБРИЧки дечица малки, вече тропкат по сандалки (30)
ДобрИчки ДОБРИЧки деца и мами търсете вече край морето! (31)
Мимиту от ДОБРИЧката тема се изнесе. Накъде без нея вече? (32)
В Добрич жега е от сутринта-иде срещичка-Ура(33)
ДОБРИЧ - ти наш си земен рай...(34)
25.09 - Празникът на ДОБРИЧ (35)
В ДОБРИЧ стягаме базара, че Коледа наближава (36)
ДОБРИЧките мами пак не спят, за базара неуморно те творят (37)
ДОБРИЧки деца, пишат на Дядо Коледа писма (38)
Зима бяла е дошла, ДОБРИЧ дреме под снега (39)
И мало и голямо знае Добричката мама не скучае(40)
Ново бебе се зачена в Добричката мила тема!(41)
Добрич чака пролетта да сгрее всички сърчица!(42)
Добрич чака Възкресение Христово с благоmворителен базар отново!(43)
Mari^ с добри новини се върна в ДОБРИЧ!(44)
ДОБРИЧ - 45
25 септември - Празник на нашия град ДОБРИЧ! (46)
Какво от туй,че вън вали,в Добрич среща се гласи (47)
Имаме си ново бебе в Добричката тема (48)
С вяра в себеси творим,ний в ДОБРИЧ Коледен базар да сътворим(49)
В Добрич Коледа наближава и благотворителността ни сближава (50)
В Добрич чакаме сняг и Дядо Коледа - приятел драг(51)
И Бабинден, и Св.Валентин - празнуваме в ДОБРИЧ и се веселим (52)
ДОБРИЧката ни компания, събра конци за Мартенска кампания!(53)
С Пролетно-Великденско настроение е ДОБРИЧкото население (54)
ДОБРИЧ пълен е с места красиви и това ни прави най-щастливи/ В Д … ука голяма!!!(55)
ДОБРИЧки мами щастливи с дечица засмяни игриви!(56)
Лято иде вече, за море се стяга ДОБРИЧко човече!(57)
В ДОБРИЧ лято е! Търсете ни на море! (58)
Жънат с комбайни ДОБРИЧки мъже, а на слънце се пече мама с нейното дете!(59)


Иви  05.06.1975 - 15.03.2006  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Почивай в мир !!! Бог да бди над дечицата ти !!!

Последна редакция: пт, 07 авг 2009, 15:34 от lenka_ilenka

# 1
  • Мнения: 200
Да дам и аз отчет за тоя трус. Сигурна съм напълно, че Хрисито го усети предварително, тъкмо хапвахме и тя не ме оставя на мира все в мене иска, помислих, че е гладна, давам и да яде ама не ще. Тъкмо я взех в мене и труса почна, че и изведнъж, изкара ми акъла ама и двамата с мъжа ми веднага под касалъка (добре че имаме два един до друг). Бързо бързо се изнесохме и отидохме в майкини, поне са в къща.

# 2
  • Мнения: 774
Ленка,благодаря за новата тема   bouquet

Срещата ще се поотложи. Мари, до неделя я няма, а Арчела от понеделник до четвъртък включително. Нека да сме възможно повече хора, така че засега по-добре да я предвидим за седмицата от 17-ти. Ако някой е зает тогава да казва.
За 17 аз съм на линия Laughing,ако искате в неделя също Laughing

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 119
на 17 е концерта на ЛИЛИТО ако я организирате в летния тетър,ще се насладите на песните и безплатно Laughing

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
lenka_ilenka, благодаря за новата тема!

Mari^, радвам се, че бързо са ви изписали.

Жалко, че ще изтърва концерта на Лилито, защото няма да сме в града.

# 5
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
аз няма да се класирам май за среща, но ще се разпиша да следя темата  Peace

# 6
  • Мнения: 2 821
Аз съм на линия също след 17ти. Не държа да слушам Лили - платно или безплатно Mr. Green...много съм я слушала таз жена - няма с какво да ме изненада вече...Принципно няма явно никой да ме изненада и да направи концерт в Добрич
...за Лили Иванова говорите, нали? Thinking

А за среща вече знам - новите не идват...те вече не са и нови, но винаги имат план за деня на срещата ни Mr. Green, макар и да не е ясен точен ден Laughing...Та, тези, които не смятат да се срещат с нас, моля ви, не ни се обяснявайте, че не можете или защо...Ако пък искате - просто елате....днес съм пряма...явно ме тресна Crazy

Жалко, че ще изтърва концерта на Лилито, защото няма да сме в града.
Мен ако питаш, жалко, че ще изтървеш срещата си с нас Joy

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 23:29 от МамиБлю

# 7
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252

А за среща вече знам - новите не идват...те вече не са и нови, но винаги имат план за деня на срещата ни Mr. Green, макар и да не е ясен точен ден Laughing...Та, тези, които не смятат да се срещат с нас, моля ви, не ни се обяснявайте, че не можете или защо...Ако пък искате - просто елате....днес съм пряма...явно ме тресна Crazy



След 17-т съм на лекции във ВТ и няма да съм в града.. И, макар да не знам точната дата, със сигурност няма да съм тук поне 2 седмици. а за две седмици ще се срещнете 100 пъти. А и как да дойдат новите и не толкова "нови" мами, като не са добре дошли????? Дори тук, камо ли другаде? Извинявам се, но и на мен ми дойде в повече. Опитвам се да направя нещо в града, за да спечелят и майки, и деца, и семейства, а получавам само оплюване, пренебрежение и подигравки. Благодаря за които!!! Simple Smile

# 8
  • Мнения: 377
Нели не го приемай така!не става въпрос лично за теб, предполагам.Напротив всички са добре дошли и не си мислете , че нещо лошо ще ви  направим-който не е дошъл на среща с нас той не ни познава и не знае как си изкарваме. Wink 

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 23:50 от gabriel2

# 9
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Според вас трябва ли да се откажа от предплатените семейни нощувки от 14-ти до 16-ти август и планираната семейна екскурзия, за да дойда на срещата?   Shocked

Или мислите, че като тръгнем от Белоградчик на 17-ти сутринта до вечерта ще съм се прибрала, ще съм отпочинала и ще тръгна по срещи?  Shocked

А и бях ясна, че изтървам концерта на Лилито, защото останах с впечатление, че вие все още не сте решили кога ще бъде срещата.  Rolling Eyes

Сега обаче се замислям дали се заражда конфликт или така ми се струва.  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 200

 Опитвам се да направя нещо в града, за да спечелят и майки, и деца, и семейства, а получавам само оплюване, пренебрежение и подигравки. Благодаря за които!!! Simple Smile

Нели, срещите ни също са с цел да помогнем на някого  Wink

# 11
  • Мнения: 643
Момичета моля ви не така. Всяка една от новите мами, може да каже, че деня не и е удобен и да предложи удобен за нея ден, за да се запознае с нас. Борито е малко рязка, но истината е, че ние искаме нови хора, просто явно не знаем начина ...Единствения нов човек дошъл на среща е Ленка /само тя си знае на каква среща дойде/ Датата която се предлага е само ориентировъчна, така че Вела, ако не можеш на 17 предложи дата.
 Има и други нови мами. Чувствайте се поканени на срещите, коментирайте деня, самите вие предложете среща. Предполагам, че се чувствате неудобно, но на първата среща нямаше никой който да се познава с друг, всички бяхме нови, и истината е че се организирахме по лесно май.  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 821
Дори не си правите труда да вникнете в тона ми и само се ощипвате... Crazy

И колко пъти трябва да поканим някого...на среща..гаджетата сигурно са ви канили по-малко...Просто нямате желание....някой да каже нещо?


Да, досега имахме поне 100 срещи..тази няма да е първата и последната...

...абе кво съм седнала...направо ми дотегна вече да се обяснявам...може и да не знам начина...ама аман от празни приказки, като си дойдем на думата и...дух под опашката....

А който се откри в думите ми - сори...аз използвам комплексен образ, тъй като много от пишещите тук не познавам....и в това няма нищо лошо, но иначе сме много сладкодумни и когато стигнем до реална среща - "ооо, къде ще се занимавам с тез - те не ме приемат..я така, че по-лесно"...Секта ли не чух, че сме, затворено общество...Глупости...Ама нали е интернет пространство всеки може да се излива...хаха включително и аз сега Joy

Още колко пъти ще се редактирам Crazy

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 09:09 от МамиБлю

# 13
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
 МамиБлю, няма какво да се откриваме в думите ти - двете с Нели споменахме, че сме заети. По- конкретно от  това няма на къде. Естествено ти излагаш собствената си гледна точка. Според теб нещата стоят по- този начин. Изхождайки от собствения си опит разсъждаваш така. Чудесно! Ние също излагаме  нашата гледна точка? Не виждам къде е проблема. Вие не сте длъжни да се съобразявате с някой от нас. Струва ми се посещението на срещите е на доброволен принцип. Ако искам да не дойда просто няма да се изказвам по този въпрос. Тъй като ми се искаше да се запознаем споменах, че на 17-ти съм заета. Все още ми се струва, че правите допитване и не сте уточнили датата. И сега като говорим за ангажименти на 21-ви също съм заета. Естествено никой не е длъжен да се съобразява с моето свободно време. Освен това разбрах, че посещавате срещите неангажирани, а аз навсякъде ходя с дъщеря си. Когато си определите дата, ако ми е удобна, ще дойда. Толкова ли е трудно да се  разбере?

Както сама споменаваш ние не се познаваме. Така, че не виждам смисъл да анализираме мотивите си и да внасяме напрежение в темата.

За сега действително мисля да дойда, ако съм свободна в уречения ден. Само, че чрез обвинения много трудно ще привлечете нови хора. Миналата седмица една мама от Добрич ми сподели защо не пише в тази тема. Напълно я разбирам. Но съм по-упорита от нея и за сега не мисля да се отказвам да пиша тук.

ar4ela, благодаря за разбирането.

# 14
  • Мнения: 11 607
Ей такъв старт на темата ми харесва най-много!

Ленка, отиде хубавото старо заглавие на темата......Само като го видех и усмивката ми веднага се лепваше на лицето.....На кой оставихме комбайните и жетвата, на кой........

Общи условия

Активация на акаунт