подсъзнанието може всичко 13

  • 77 234
  • 456
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 674
nikolexa ...благодаря за филма, сега вече и аз си го букнах  Hug

Jorito...преди да почнеш книгата Разговор с Бог, ако искаш изгледай филма...невероятен е!  Heart Eyes

fata-morgana ...  Hug  права си,че пътищата до Рим са много! Важното е да стигнем до Рим  Hug

# 106
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 Hug
mijjjka ,Благодаря ти за закона за зваимопомощта  bouquet .Много интересно...  Странно,така като го прочетеш,наистина по друг начин стоят нещата Thinking Мда
 Благодаря ви за линка към филма.  bouquet  bouquet  bouquet
Днес си бях решила че ще гледам Пророчеството,но първо ще гледам този Peace

А,и исках да ви споделя нещо.Нали със списание Жената днес,имаше няколко книжки на Кехоу.Исках да си купя точно тази за Децата от 3 до 12години,но никъде не можех да я намеря.Много ме доядя.и в книжарниците които  обиколих я нямаше.Днес моят син,ме задърпа към един РЕП,ей така искал нещо Laughing.В края на крайщата,нищо не искаше,а аз намерих новата книга за Майкъл и о чудо....точно това списание с тази книжка.Много съм щастлива,детето ми показа,къде да намеря това което търся.   Party


Оставих го за седмица при баба му,и вече много ми липсва.Странно,и преди съм го оставяла,но чак такава липса не съм изпитвала,направо ме боли...

  bouquet  bouquet  bouquet

# 107
  • Мнения: 10 687
Винце, за  съжаление вече не може да се редактира първата страница  Confused
Мисля, че сайтът позволява редактиране на постове максимум до 24 часа след публикуване.
Следващия път ще добавим "Разговори с Бога" на всяка цена. И аз ги букмаркнах  Peace
И мен много ме беше впечатлил този филм, изключително въздействащ е...
Книгата не съм я чела.

nikolexa, благодаря за информацията за пречистването и за заземяването.
Като прочетох поста ти си припомних, че пречистване на махала, пирамиди, бижута и т.н. може да стане и с морска сол  Peace

Аз днес се заземявах стоейки боса в тревата  Blush Усещането беше невероятно  Heart Eyes
Ако ви кажа, че сигурно от години не съм стояла боса върху трева, сигурно няма да ми повярвате, но е факт  Embarassed

jorjito, виж как детето си е знаело, че в този РЕП има нещо за него  Wink



Последна редакция: нд, 09 авг 2009, 18:48 от mijjjka

# 108
  • Мнения: 364
Важно е кристалите се пречистват 4 часа на слънце преди използване.

Момичета, не се хвърляйте през глава към кристалите!!!  Горното я вярно само донякъде:

Слънцето и Луната НЕ ПРЕЧИСТВАТ, а ЗАРЕЖДАТ кристалите.  И по-важното в случая е, че едни кристали са "слънчеви", а други - "лунни". Напр. аметист, цитрин, изложени на слънце се повреждат  newsm45    и избледняват. 

И за морската сол - не всеки кристал преживява заравянето му във сол или солена "вана".

Напълно достатъчно е (ако нямате намерение да се задълбочавате)  да пречиствате кристалите под течаща вода, и докато тече, правите над тях 3 паса с ръка (през водата) с мисълта, че водата изчиства негативната енергия, която се е натрупала в тях.


Лиска, книгата на Дайан Стейн е много, много ... слаба. Не знам дали може все още да се намери "Кристалът Лечител. Пътеводител за кристалите и за техните лечебни свойства" на Марианна Шелдрейк, която е най-добрата книга, излизала на бг. пазар.

# 109
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Amitola, това означава ли, че ако ще прекараме целия летен ден навън не е желателно да носим бижута с лунни камъни?

# 110
  • Мнения: 364
Amitola, това означава ли, че ако ще прекараме целия летен ден навън не е желателно да носим бижута с лунни камъни?

Ако през целия ден лежа неподвижно на плажа, и камъкът се пече заедно с мен - бих го свалила.  Simple Smile

Но носенето на каквото и да било бижу с камък през деня не го излага през цялото време на слънчеви лъчи, така че - няма проблем.

Камъни, които се зареждат на лунна светлина са: аметист, ангелит, гранат, оранжев калцит, лабрадорит, карнеол и др.

Вела, нали не питаш конкретно за подобен  лунен камък:    , а за "лунен" камък?


Друго приложение на кристалите е пиене на "кристална" вода, но там пък има камъни, които не е препоръчитерно да се държат във водата за пиене.

Или пък масаж с кристали ...

# 111
  • Мнения: 287

Лиска, книгата на Дайан Стейн е много, много ... слаба.


Не знам защо мислиш ,че е слаба.На мен не ми е направила такова впечатление.Ето още две книги:

ЛЕЧЕНИЕ КРИСТАЛЛАМИ
Енциклопедия на лечебните минерали

# 112
  • Мнения: 565
Amitola, благодаря ти! Аз четох това за слънцето в една от книгите на Дорийн, но беше споменато доста бегло. Ще имам в предвид това което каза и ще потърся книгата за кристалите.  Hug
nikolexa, много благодаря за информацията и линковете!  Heart Eyes   Heart Eyes  Heart Eyes
mijjjka, аз ги държах на слънце в една чинийка без вода, но сега си мисля че това може да не е съвсем правилно.  newsm78 Ще разуча и ще докладвам.
А тази медитация на Дорийн в линка е точно медитацията която правя от месеци. Имам я и не мога да живея без нея. Simple Smile Невероятна е и благодарение на нея почувствах моите ангели за пръв път. Горещо я препоръчвам, аз имам и книгата към нея.  Hug
Вела, с удоволствие ще ти пиша още. Ще изровя медитацията за която говоря и тези дни ще ти напиша точно как се прави.  Hug
Червено Винце, и от мен честито за новият дом! Аз каквато съм блейка чак сега разбрах. Прекрасно е че е станало точно така както искаш.  Hug

# 113
  • Мнения: 364

Не знам защо мислиш ,че е слаба.На мен не ми е направила такова впечатление.


nikolexa,

имам богата база за сравнение - интересувам се от тамата има-няма 15-тина години;  и ако намериш книгата на Шелдрейк, ще разбереш защо така мисля ...

Книгата на Митев  - събирана оттук - оттам - върши работа, донякъде. По моя преценка и тя е по-добра тази от Даян.

"Лечение кристаллами" сега ще я видя.  Благодаря ти за нея!     bouquet


Писка Лиска    Hug

а имаш ли   Doreen Virtue - Karma Releasing  ?  Wink

Последна редакция: нд, 09 авг 2009, 22:16 от Amitola

# 114
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Amitola, благодаря ти за отговора. Имам колие и гривна от малахит, гердани от кехлибар и от оникс и различни камъчета, които могат да се окачват на верижки - малахит, ахат, тигрово око, планински кристал и аметист. А тази седмица си купих две слънчеви камъчета. Винаги съм харесвала колиета, гердани и гривни. Нося непрекъснато и си помислих, че може да не е добре да ги излагам на лятното слънце.

# 115
  • Мнения: 565
Amitola, да имам Karma Releasing. Simple Smile Но я имам от скоро и май съм прекалила с медитирането (медитирам отделно и с чакрите 2 пъти на ден) защото не се чувствах много добре след като пробвах Karma Releasing. Мисля че става така защото искам всичко сега, а дори не бях се заземявала. Затова сега работя в тази насока. А ти какво мислиш за диска? Много се радвам че си падаме по едни и същи медитации.  Heart Eyes Осъзнах че при мен тялото беше много напрегнато докато освобождавах минали животи, много странно и неудобно се чувствах някак. При теб как е? Ще се върна към тази медитация след като се заземя, но ще подходя малко по-внимателно и бавно този път. 

# 116
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
Здравейте, прекрасни!  Hug
Бях в почивка малко и имам да наваксвам новата тема.
Само искам да честитя придобивката на Червено винце, утре повече!

# 117
  • Мнения: 10 687
Моля кажете от къде мога да намеря "Karma Releasing" ?  Praynig
Заглавието ме привлече и би ми било интересно да я чуя, а щом е на Дорийн Върчу със сигурност ще ми хареса  Heart Eyes

# 118
  • Мнения: 287
Писка Лиска щом харесваш Дорийн препоръчвам ти тази аудиопрограма http://www.amazon.co.uk/Messages-Your-Angels-Doreen-Virtue/dp/14 … 849276&sr=8-7
 Има  няколко много интересни техники - за отваряне на третото око,за прекъсване на етерната нишка,също и за кристалите.

И тази http://www.learnoutloud.com/Sale-Section/Self-Development/Spirit … -the-Angels/20033 - разходка в бъдещето с вашите ангели.

# 119
  • Мнения: 364
Вела,

малахитът е особено чувствителен на сол - направо се появяват дупки, и се зарежда на  лунна светлина.


***
Писка Лиска,  

всички медитации на Дорийн са чудесни.  Няма някоя, от която да ми е станало някакси зле.  Thinking
Е, наистина не ги слушам ежедневно ... нещо все повече ми куца таймингът.  Sad


***
mijjjka,  заповядай:

Karma Releasing   и   Manifesting With Angels

Общи условия

Активация на акаунт