90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №65

  • 17 844
  • 442
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 0
Murka аз мисля , че една лъжичка мед няма да навреди ... дори е полезно ... някъде в нета четох , че една лъжица мед преди лягане и сме щели да отслабнем .. така че спокойно си пий кафето , както ти харесва , но ако слагаш захар гледай да я намалиш ... Привет и от мен  Hug днес цял ден не мога да се добера до компа  Laughing аз малко попрекалих вчера и днес , но няма да се откажа утре ми е 2-ри белтъчен , въпреки че се чудя дали да не почна наново , защ0т0 днеска тотално оплесках нещата - уж ми е плодов , а аз бях на работа с мама и цял ден не мога се добера до хладилник и отидохме да пием кафе и аз вече освирепяла изядах едни солети и една кифла с шоколад cry кажете според вас да почна ли наново или да си продължа ...

Последна редакция: пн, 24 авг 2009, 16:19 от GaBiNcEt0oy

# 436
  • София
  • Мнения: 1 832
GaBiNcEt0oy, не започвай наново помисли, ако изкараш 90 дни и имаш прегрешения и започваш всеки път наново, ще ти стигне ли година, за да я изкараш диетата.
Моят съвет е яж в белтъчните дни освен салата и нещо белтъчно, за да можеш да си изкараш деня и да не чувстваш глад. Носи си плод, ако почувстваш глад, изяж го него.
 Murka, добре дошла, успех с диетата. Стига меда да е чист, може да си го пиеш кафето с него, според мен.
Ели, гадно е на работа, първи ден след отпускааааааааааааа  Mr. Green.
Жани,  Hug

# 437
  • TX
  • Мнения: 593
Благодаря момичета и аз така предположих, че може лъжичка мед в кафето, то е едно за деня и меда е чист собствена продукция. А относно диетката, вече си подготвям календара с дните и менютата Надявам се да успея и на вас желая същото!

# 438
  • Португалия
  • Мнения: 4 436
Здравейте фиданки   Hug На новите попълнения ,добре дошли и много минуси   bouquet
Аз съм вече на последната четворка от първи цикъл-в петък трябва да ми е първият воден,ама от сега  казвам,че ще е плодов  Embarassed
С много прегрешения и забранени  кусвания  Embarassed   Embarassed  ,досега съм - 5.100кг, и цели -17 см.на корема/ бях като бременна в седмия-на нормална бременост,де!-аз с двете бях доста по-едра  Embarassed /,и  -10 см на ханша  Party
След водно-плодовия пак ще се отчета,дано имам още минуси, но отсега ви казвам- мнооого съм доволна- без особена трудност стигнах до тук ,и се надявам да се сдобия с мечтаната фигура и -20кг накрая ! Praynig
Айде едно кафенце ,докато  още никой не ме е изпреварил

# 439
  • Мнения: 42
Момичета днес малко прекалих със количеството на храната , днес бях на варива -закуска-2 праскови, обяд/13,30/-купичка леща,към 16 ч. още една и за вечеря/19 ч/ ориз със зеленчуци и много салата.Та по този повод си мисля ако утре го карам плодов какво ще стане ама иначе ще ми се съберат три плодови /в сряда плодов,в четвъртък първи воден но мисля да е плодов. Страх ме е, че може да кача някой грам след днес тъкмо вече минах трито килограма.Какво ще кажете?

# 440
  • Мнения: 99
 Hug
След малко ще се заема с пускането на новата тема Peace
Добре дошли на новите мацки Hug

# 441
  • Мнения: 484
Здравейте,фиданчици  Hug

Жаниии,развали изненадата  Cry...с Ели имахме една уговорка...но няма значение,в новата тема момичетата ще разберат,засега ще си замълча

Ели,много  Hug


Валентинче,и аз те помня  Hug добре дошла отново   bouquet

Засега ви пожелавам лека нощ   bouquet

# 442
  • Мнения: 99
НОВА ТЕМА Hug

Последна редакция: пн, 24 авг 2009, 23:57 от janeta*

Общи условия

Активация на акаунт