АПРИЛчета-набор 2008!!!

  • 15 475
  • 274
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 54
Неска,много  е неприятно това с удара Confused До колкото знам на тази възраст подобни белези се израстват,дано да е така Hug За козметика....незная,консултирай се  с дерматолог може би.....Прегръщам ви Hug

Ние сме добре,от понеделник Боби е с нова детегледачка за сутрешната разходка,дано си паснат Praynig Сърцето ми е свито,честно казано яслата ми изглежда по-добрия вариант-той обожава децата, но тази зима трябва да си  е в къщи, да укрепне.....Не съм ви писала,ама за 2месеца доста преболедува, даже направи един спазъм,макар и много лек....все пак не препоръчват за него все още детско  заведение....Ще изчакаме допролетта . Така,че за всички мами,на които децата им тръгват сега- горе главата,по-добре ли ще бъде да си скучаят сами вкъщи  децата,ами така де, там поне игри и забавления много  Laughing


Аз съм вече в петия месец - имам голям корем  Laughing Прогнозите за момченце вече са потвърдени  Laughing Много искам и в януарките да пиша,ама съвсем не ми остава време,аз  за тук едва се отчитам на 2 месеца....Та да не си помислите,че съм ви зарязала,заради някой друг -заради това го написах последното  Grinning

Миленке, честитови БМВ - аз не го знам какво е точно,ама  май е от тия лачените,а? Да сте живи и здрави и с кеф да се возите с цялото домочадие Hug

Фейсбука,не  го харесвам т.е. за полезните страни не мога да отговоря. Само ми изпращат някакви покани разни приятели,чак се сърдят,че не ги приемам,ами не ми се занимва пък с такива  сайтове,не искам да си правя регистрация и това е  Peace Звучи ми като някакво събиранена данни захора по целия свят,където всеки сеотчита достопочтено, къде с кого и защо, че даже и снимкоов материал прилага.....Сигурно много съм взела да одъртявам  newsm78

# 271
  • Мнения: 319
Хаха...на мен пък фейса не ми е никак скучен Naughty Зарибих се по покера и всеки ден харча пари.Мен си ми е в кръвта все пак..нали до преди да родя се подвизавах като крупие по казината Money Та така,мен може да ме намерите всеки ден там.

Аз да питам...за колажа събрах има-няма 15-20 снимки  newsm78 срока ли да удължа (който е до 6-ти) или просто толкова са желаещите?Не,че ми пречи да е само с толкова деца,ама нали напирахте да го сменяме тоя...

Моя най-забележим белег е няколко шева (около 5-6см.) на шията където е сънната артерия,но от другата страна.Като бях 4-5г. се покатерих на една ограда да си откъсна една супер узряла слива и паднах върху едни ламарини,та на тях се заклах Rolling EyesПомня,че ме мазаха с какво ли не...белег все още си имам,личат си шевовете,но не е нещо много забележимо и отблъскващо...или просто аз съм свикнала с него.
Неси,не се притеснявай...ще заерастне раната и няма да си личи,нали е само лепено.

# 272
  • Мнения: 796
nesinesi, съжалявам за случилото се Sad През юли Христиан също падна и много лошо се удари на един ръб - цепна се също централно на челцето над очите, направо зейна дупка като трето око.  Що кръв изтече, ужас. И него го лепиха. Внимавай да не пада по лице, защото Христиан два дни след случката се пльосна и си отвори раничката и го лепиха пак. Казаха ми, че трети път не може да се лепи и тогава се налага шиене. Почти две седмици някой все го "охраняваше", постоянно беше държан за едната ръчичка. Мажа белега два пъти на ден с Dermatix ultra. Друг крем, който препоръчват от Пирогов е Zeraderm. Мажи с крем две седмици, дори двайсет дни след лепенето, защото от крема ръбчетата изтъняват и има опасност да се отвори раната, ако се започне с мазането по-рано.

# 273
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Добро утро


Кафенце и поздрав http://www.youtube.com/watch?v=E2tMV96xULk - това е любимата песен на Поли. Като я чуе, зарязва всичко, прави хипнотизирания поглед и започва да се клати hahaha

От вчера и ние в редиците на насинените чела. Дойде й силата вече и за 2часа 2 път си халоса кратуната, та сега сме с две сини черти от двете страни на челото ooooh!

Искам да да питам нещо, предполагам, че е нормално като са болни децата да са доста по-кисели от обикновено... Ама това при нас вече не се трае, за най-малкото нещо реве и мрънка, вече на лигавщина отива... все едно не е моето дете, не мога да я позная... та дали продължава това дълго Sad Направо взех да се притеснявам, че няма да се оправи това и така ще си остане  Sick
Добре, че е тази песен, че отвреме на време ни дава по 4мин почивка Mr. Green

Хубав и усмихнат ден на всички... Ние отиваме да стягаме багажа и ще отиваме на село малко да се позанимават бабите с нея, пък аз да отдъхна Mr. Green

# 274
  • Мнения: X
Понеже излизам в заслужена почивка (с какво ли пък я заслужих  Rolling Eyes), ви пускам една тема да не скучаете-после някой друг да поема щафетата.......айде! И Умната.   

НОВА ТЕМА!

Общи условия

Активация на акаунт