Август, слънце и море, а МАРТенчето все расте, расте (9)

  • 10 025
  • 298
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0



















Вече сме 56 официално записани мамчета!




1.03.2010


бадем- гр София - втора бременност
Арлина- гр София - първа бременност - 25 г.
futuro - Варна - първа бременност - 36 г.
Карамел` - Димитровград - първа бременност - 26 г.
petia koleva - първа бременност
nikitats- гр Стара Загора - първа бременност







2.03.2010



Rosi17 - гр. София - първа бременност - 27 г.
Памполина - гр. Сливен - втора бременност - 32 г.





3.03.2010


anik79-гр.Бургас-втора бременност-30г.
ahoney- гр. София - първа бременност - 28 г.
rali_bt - 31 г.






4.03.2010





5.03.2010


eniq - 21 г. - първа бременност
malkata mama- 30 г. - втора бременност








6.03.2010


Susalinda - 27г - София - първа бременност
tdaneva - 27г - София - първа бременност








7.03.2010


Djudit - 25г. - първа бременност
tonyel - 26г.- първа бременност - гр. Панагюрище







8.03.2010


Цветослава -  32 г.- София - втора бременност
radkovapetia - 29г. - втора бременност - София







9.03.2010


hiki_miki - 25 г.  - първа бременност - София
Silvia_80 - втора бременност - Пловдив
tasty0703 - 29 г.  - първа бременност
krischan - втора бременност - София








10.03.2010


Nin - 35г.- Асеновград-втора бременност






11.03.2010



sisi2000 - 24г.- Асеновград-втора бременност
vesy2712 - 23 г. - първа бременност







12.03.2010


lapiovra - 24 г.- първа бременност
Tanu-to - 31 г.- първа бременност
demi70 - 38 г. -  първа бременност





13.03.2010


ellen - 26г - втора бременност






14.03.2010


STELLEE - 35г. - София -  трета бременност    
yanitaiv - София - първа бременност







15.03.2010


shosho - 26г - гр.София - първа бременност
elena665- 34 г. - първа бременност  
MUSIMI - 30 г. - втора бременност - Пловдив
Кали - 25 г.  - първа бременност - София







16.03.2010


мила-лила - 31г.- първа бременност
Felizidad - 26г. - втора бременност








17.03.2010


Kaastel - 33 г, гр София - втора бременност
Blackangel - гр.София - първа бременност
marinex - 38г - първа бременност -София







18.03.2010


darida - 27г. - първа бременност






19.03.2010


vanessssa- 24 г. - първа бременност






20.03.2010


maxi312 - първа бременност






21.03.2010


Kaldi - 27г.  - първа бременност





22.03.2010




slan4ice_85 - 23г. - първа бременност- Варна
Marinela flo - 28г. - трета бремменост








23.03.2010


Димитрина - 25г. -  първа бременност






24.03.2010

Gugalinka - 26г. - втора бременност - София





25.03.2010






26.03.2010

tincheto - 25г. -  първа бременност - гр. Варна
Poohinka - 33г. -  първа бременност - гр. Варна








27.03.2010



BONI - 32г. - втора бременност
antigona - първа бременност - гр. София







28.03.2010






29.03.2010






30.03.2010


IvAs - 25г. -  първа бременност






31.03.2010


*ВЕСИ* - 26 г. - втора бременност - Германия
maimp - 32 г. - трета бременност - Бургас






Стари теми :


Полезни линкове:
Как изглежда вашето бебе днес?Simple Smile
Дневник-календар на бременността
Календар на бременността по дни
Календар на бременността по седмици
Формула за пола на бебето
Билки и бременност


 Предложения за заглавия:
1. МАРТенчето вече маха с крачета и ръчички за радост на всички - предложение на мама marinex  






Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 09:15 от martenki2010

# 1
  • Мнения: 1 768
Добро утро и лек и хубав ден на всички  Hug Честита да ни е новата темичка и да е пълна само с хубави вести  Praynig
Бях дала идея за заглавие на новата ни тема , но и това си е хубавко  Wink

# 2
  • Мнения: 521
Добро утро момичета!

Ама много рнао сте направили новата тема, имаше още място за писане в старата! Нищо де вече като е готова да ни е на късмет!

marinex идеята за новото заглавие е направо страхотна! Много ми хареса! Но нищо, може следващата да е с него, тъкмо мамите дето са с по-късен термин и чиито бебоци още се ослушват и не махат с ръчички и краченца ще се чувстват по включени в темичката след няколко дни като почнат малките с акробатиката! Ох, най-прекрасната гледка, която някога съм виждала!

# 3
  • Мнения: 1 768
Tink , чакам с нетърпение съботата , за да видим и ние тези моменти , макар че още миналата седмица ми се стори , че мърда  Laughing

# 4
  • Мнения: 41
Добро утро и от мен момичета,
Много съм щастлива и аз снощи си видях бебето   newsm44 , махаше с ръчички, скачаше, пораснало е вече миналата седмица беше 2.4 см, а вчера 3.5 см. Вече съм по - спокойна, защото съм влязла в 10-та седмица, бебето е добре и риска от всякакви глупости е минимален  Praynig

Желая на всички чакащи прегледите си това щастие, бебто ви да ви поскача  newsm68

# 5
  • Мнения: 521
marinex  и аз чакам с нетърпение да видите и да идвате да разказвате! Ти си с малко по-късен от моя термин, но смятам до събота ще се размърда дребосъка! Още повече ако по малко е помръдвал и преди.

hiki_miki страхотни новини и от тебе! Нека махат с ръчички и ритат с крачета и ние да им се смеем и да им се радваме!

Много исках да сканирам тази сутрин снимките от ултразвука... да видите на какво извънземно прилича тоя дребосък, ама закъснях и беше дошъл вече народа на работа, и нямаше как. Нищо, може би утре ако успея да дойда по-ранко. Направих и няколко снимки на шкембето, маааалко се е уголемило, ама около пъпа и ми се струва, че е по-скоро  са сланинки това Embarassed Но на килца, само 600 грама съм качила...

Само хубави хубави новини, и прекрасни щастливи чувства пожелавам на всички в тази темичка!  Hug

# 6
  • Мнения: 1 771
маринех, извинявай, не съм видяла заглавието. Може би трябва да включим "предложения за заглавия" в заглавната страница и там да ги описваме, че търсенето назад в темите е по-трудно

браво за хубавите новини при докторите, момичета Hug Тинк,за хив на всички ни беше ясно, че няма да имаш  Laughing хубаво, че си се успокоила

Аз ще звъня на доктора ми след малко да го тормозя. Пак имам зацапване. Знам, че той ще каже, че е стара кръв и да не се притеснявам, обаче откъде да знам стара ли е или е нов проблем. притеснено ми е

# 7
  • Мнения: 521
Щом има проблем обади му се да се види какво е. Най-малкото за твое успокоение!

# 8
  • Мнения: 1 768
Мариса , беше ли ти изписал нещо за предното прокървяване - примерно дуфастон или естрофем ?

# 9
  • Мнения: 1 771
да, пия дуфастон, ношпа и магне Б6 за отлепването. Последния път като бях на лекар каза, че има още кръв да тече, после тече няколко дни и спря за дълго...сега пък

# 10
  • Мнения: 521
Кафява ли е или червена? Ако е кафява, значи е стара и това е по-добрия вариант. Но все пак трябва според мен да се погледне.

# 11
  • Мнения: 2 926
Добро утро, сладурки  Heart Eyes
Аз днес съм в перфектно настроение (като да не повярваш)
Снощи бях на преглед.Бебока е добре и вече е цели 5см  hahaha доколкото разбрах без крачетата.
Подчертавам - доколкото разбрах  Mr. Green
Отговаря на 12 седмици и 1 ден, което е относително защото знаем колко прецизно трябва да се мери.
Док се опита за пореден път да ми покаже как му тупти сърцето и аз за пореден път нищо не видях на екрана.
После се пробва да ми обясни, че едни там неща са му устничките, това го видях, ама много негърски ми се видяха нещо  hahaha
Казах му, че нямаме такива в рода, а той каза че на всички бебета са такива в началото.
Та така...толкова от мен...може да се каже, че съм малко по-спокойна.Засега  Mr. Green

марисса най-добре иди наистина да те погледне док, за да си спокойна.
Дано всичко с теб е наред.

# 12
  • Мнения: 1 771
Карамел, голямо човече си имаш вече  Laughing

Тинк, кафяво-жълта е, само чакам да стане десет и звъня. А мъжът ми как ме "успокои" сутринта, просто нямам думи. Казва ми "важното е да сме живи и здрави, дали ще имаме бебе след година или след две няма значение"  Shocked той и с Никола по-късно през бременността започна да възприема плода в мен като бебе (чак като започна да се движи и като го видя на триизмерен) и сега така...аз не му отговорих, защото щеше да стане много конфликтно  Crossing Arms

звъннах му, не изглеждаше притеснен и каза да му се обадя довечера да му кажа какво е положението. Каза, че е нормално да спре а по-дълго време и после пак да изтече по-малко, при растежа на сака се притискало мястото и затова изтича на части...

Последна редакция: чт, 13 авг 2009, 10:01 от марисса

# 13
  • Мнения: 1 768
Мариса , нали не си спирала или пропускала прием на дуфастона ? Питам те , защото може да се наложи да си го пиеш до 13-14 седмица. Аз пия по една две шепи лекове , но съм след ин витро и при нас е така .

# 14
  • Мнения: 521
Карамел` много ме зарадва с новините! Ти вече си в 12та седмица, доста по-напред, дано и аз след 2 седмици да видя устнички и носле и други хубави неща! А се мери от темето до опашната кост действително, тоест без крачетата. Нас ни премериха на 4,1 см, и доколкото четох те сега растат с около  1 см на седмица така, че 5 см звучи точно колкото си трябва! Сърчицето ние миналата седмица го видяхме много добре как тупка, защото бебето не се движеше, но вчера като се движеше през цялото време и се усукваше и превърташе изобщо не можахме да видим пулсациите. Доки каза, че ги има, така че съм спокойна, пък и мъжа ми отбеляза, че без сърдечна дейност нямаше д аможе да изнесе това представление!  Joy

марисса айде да става 10 да говориш с доктора. Според мен настоявай да те погледне а не само по телефона д ате консултира... Стискам всички палци всичко да е наред!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт