Първокласно лято 2009 - тема 4

  • 29 009
  • 295
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 491


Предишните теми:




Нашите порастнали сладури ще са на училище:

iviche - Марена - 1В, 2-ро СОУ
Didia - Мария - 1б, 2 СОУ
stefani6 - Калина - 1 Г, 2-ро СОУ
Niki-02 - Николета - 2-ро СОУ
Пазя го въф тайна! - Джовани и Никалъс - 6 ОУ "Граф Игнатиев"
serena66 - Силвия - 1 клас, 7-мо СОУ
Mimito - Борис - 7 СОУ Найден Геров - 1б клас  
leni_rad - Елена 1ж, 18 СОУ
galastra - Самуил 1ж клас 18 СОУ, набор 2003
inamina - Калина и Мария - 18 СОУ
мими.ива - Антоан - 1а, 22 СОУ
molestosa - 22 СОУ, 1а  
Янита - Габриела - 1 В, 31 СУЧЕМ
bellezza - Карина - 1б - 31 СУЧЕМ "Иван Вазов"
elish - Паолина - 32 СОУ
vimares - Мартин - 32 СОУ
pavleto - Никола, в 32-ро СОУ
ves_77 - Дани - 1ви клас, 32ро СОУ
beauty827 - Мария-Йоанна - 34 ОУ "Стою Шишков"
Делфин - Ева - 36-то СОУ "Максим Горки"
saroni - Андрея - 36-то СОУ "Максим Горки"
Анда - Анна, 1в, 38-о ОУ, набор 2003
sweetkids_mama - Зорница, 39 СОУ
ivafara - Ния - 42 ОУ "Хаджи Димитър"
iva_top - Георги - 55 СОУ с английски език
dodo_dodo - Денис - 73-то СОУ
Малката русалка - Александра - 73 СОУ
.♥.Прасковката.♥. - Деян - 81во СОУ "Виктор Юго"
rally - Мартин - 81-во СОУ
tinki-winki - Валентина - 83 ОУ "Елин Пелин"
Джуличка - Марчело - 97 СОУ, набор 2003
ivben - Марти - 101 СОУ "Бачо Киро"
EliG - Михаела - 1б, 104 у-ще
Rampelina - Валерий - 1в, 104-то
Мади - Ванеса - 105 то у-ще, 1а клас
mamalili - 119 у-ще
honey13 - Ралица - 1 клас, 120 ОУ "Г.С.Раковски"
Синеоч - Ния - 121 СОУ "Георги Измирлиев", набор 2003
momboto - Сава - 122 ОУ
Донесена от вихъра (бивша taniast) - Маги - 122 ОУ
KSI -  Лори - 125 СОУ
Захарно цвекло - Ралица - 129 Антим І - испанската паралелка
Dragon's bride - Константин - 129 Антим I - испанска паралелка
Betty L. - Константин - 1б, 170 СОУ, набор 2003
dijel - Савина - ОУ"Алеко Константинов" І-ви "Б"
marka_74 - Елица - Iб, у-ще "Цар Симеон I"
Илея - ОУ"Христо Ботев", Пловдив
rosito123 - Вики - СОУ "Св.св.Кирил и Методий", гр.Белослав, набор 2003
svetlaem - Огнян - I ОУ- гр. Монтана
chanel 5 - Алеkсандър- 1б ОУ Раковски, Варна
e&v=t&v - Теодора - 1а, ОУ "Г.С. Раковски"
Despina - Детелина - ОУ "ГС Раковски", Варна
Dahlia - Дария - 1 г клас - ОУ "П.Р.Славейков" - гр. Варна
emi275 - ОУ"П.Р.Славейков" - 1 г клас - гр. Варна
Snezha - Николинка - 1б, ОУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Варна
lina6.3 - Виктор - СОУ "Гео Милев" - Варна
berina - "Св.Климент Охридски", гр. Варна
ellica - Веселин - ЧОУ "Малкия принц"- Варна
Сарова - Никол - ОУ "Васил Априлов"- Бургас
meri_zajo - Петя - 1a - "Найден Геров" - Бургас
nelisan - Яна - 1 клас - "Св. СВ. Кирил и Методий", град БУРГАС
bissera - Анастасия - ОУ "Княз Борис I", Бургас
мама Гали - Наско - СОУ "Максим Горки гр. Стара Загора -1 "б" клас с руски
Desi_max - Максим - ОУ "Бачо Киро", гр. В. Търново
assia75 - Николета - ХГ "Св. Св. Кирил и Методий" - 1а клас, град Добрич
Bibulja - Василена и Николина - ОУ "Неделя Петкова", гр. Сопот
elly7002 - Теодор - СОУ "Иван Рилски", гр. Хасково
pechovska - "Христо Смирненски", гр. Хасково
contesa - гр. Павликени - набор 2003
Bluevelvet -  Йордан - у-ще "Любен Каравелов", гр.Несебър



Последна редакция: сб, 15 авг 2009, 16:33 от violetblue

# 1
  • Мнения: 1 491
В миналата тема, някой беше споменал, че първият пост е изключително дълъг .... И тъй като вече не сме само набори 2002, а си обсъждаме училището, си позволих своеволието да оставя списъкът на децата по училища. Ако има такива от вас, които възразяват, ще се радвам на предложения за визулният облик на първият пост  Peace


Извинявам се, че списъкът не е актуализиран, но от известно време насам не се чувствам никак добре седейки пред компа, и за това се ограничавам с нет пространството  Sad
Ще помоля Betty L., която се грижеше за обновяването на този списък в предишните теми, да го направи пак, пък аз веднага ще коригирам първият пост  Peace  Бети, много ще съм ти благодарна за което  Hug

# 2
  • у дома
  • Мнения: 7 142
Пу,първа...
Ние заминаваме след два дни на почивка за една седмица и за момента само това ни вълнува...

# 3
  • Мнения: 1 849
А ние яко скучаем и си мечтаем за училище и за старите приятели...Разнасяме заека и му четем приказки.

# 4
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Фиолетке, мерси за темата!  bouquet  bouquet
При нас най интерената част от ваканцията тепърва предстои!
Тати си идва сряда другата седмица и ще бъдем всички заедно! Началото на септември имаме едно чудно пътешествие!

# 5
  • Мнения: 1 434
Записвам се да   ви чета  Simple Smile Чакаме си   раницата на пирати  да пристигне  до  десетина дена .Дани   почети се научи да чете  по негово желание   разбира се.Разхожда се с един буквар от стая  в стая и  на  всички се хвали  че вече срича  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 1 324
Цитат
Току що се връщам от въпросния магазин. Знам го, защото ми е близо до офиса и го посещава от време на време, като съм купувала разни неща.
Най-вероятно това ще ми е предпоследното посещение. Смятам след обяд да отида и да им разгледам най-подробно всички раници от рафтовете и най-демонстративно да си тръгна...

Захарно цвекло, имаше ли поне разнообразие, защото цените, за които писа honey13 са 50% от тези, които обявяват Касида и Кикиморско царство?

# 7
  • Мнения: 1 092
Ние също сме тук!
Имаме си вече раници,остава след родителската среща в началото на септември да купим и всичко останало.

# 8
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Не съм прочела края на старата тема, но да маркирам тази преди да съм я загубила.

# 9
  • Мнения: 1 159
Ралиии,появи се да разбуниш духовете и пак се изгуби!Ела,обърни ни малко внимание,разкажи нещо интересно!
Този компютър,понякога ми иде... badcomp
Днес брат ми си дойдоха в Търново с племенницата,Макси бил зает,имал ниво да минава(на играта,по която се е подлудил в момента),и нямало да може да дойде с мен Crazy!Добре,че баща му се прибра,да мога поне аз да отида!Нямах търпение да си видя малкото момиче!Хм,за утре са великите обещания,че ще излезе с бебка на разходка,да видим...
Свекито много добре се изказа"странно детство" имал внук й.Тя не може да си представи нормално дете на 7 години да предпочита компа пред игрите навън,но за жалост това е факт.Забелязах,че дори и да не играят виртуално,децата обичат да са вкъщи,а не по площадките.За тези,над които имам наблюдение се отнася,де Laughing!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

desi_max и моят е домошар, дори и да не е пред компа пак иска да си е вкъщи. Не обича да ходи с мен и малката на разходка, а по магазините пък изобщо дума да не става.

Вчера харесах аз една раничка в Ибей и взех, че я поръчах. Да се надяваме, че няма да има проблеми и ще дойде до 15 септември  Mr. Green иначе нищо друго още не съм взимала.

А за тоалета за първия учебен ден? Айде момичетата са ясни, има избор, ами момчетата? С какво смятате да ги обличате? Съвсем официални /панталон, риза, папионка/ или не чак толкова? Аз много се двуумя и май все повече клоня към съвсем официалното.

violetblue благодаря отново за темичката   bouquet

# 11
  • у дома
  • Мнения: 7 142
Аз съм противник на строго официалното облекло и ние ще сме със спортен панталон и ризка...

# 12
  • Мнения: 104

А за тоалета за първия учебен ден? Айде момичетата са ясни, има избор, ами момчетата? С какво смятате да ги обличате? Съвсем официални /панталон, риза, папионка/ или не чак толкова? Аз много се двуумя и май все повече клоня към съвсем официалното.

violetblue благодаря отново за темичката   bouquet


Нашето училище е приело от миналата година униформа - предполагам че всички ще  бъдат облечени с нея, но дано не се окаже друго и аз да ходя да търся тоалет на щерката в последните "минути"

Иначе и ние купихме раничка днес, няколко тетрадки и несесер - продължаваме по списъка!

# 13
  • Мнения: 1 491
Лина, при нас миналата година се наблюдаваше следната тенденция - чисто нови дънки, модерни (ама им личеше, че са чисто нови  Rolling Eyes) и риза, която се носеше извън дънките незагащена. Всичките бяха по маратонки  Wink След което ги виждах децата, че си износиха дънките в първи клас, дори единият успя да ги унищожи (майка му ми се оплаква един ден  Laughing)

monasi предполагам, че ако сте с униформи първият учебен ден, ще ви уведомят на родителската среща в началото на септември  Peace

# 14
  • Мнения: 668
Цитат
Току що се връщам от въпросния магазин. Знам го, защото ми е близо до офиса и го посещава от време на време, като съм купувала разни неща.
Най-вероятно това ще ми е предпоследното посещение. Смятам след обяд да отида и да им разгледам най-подробно всички раници от рафтовете и най-демонстративно да си тръгна...

Захарно цвекло, имаше ли поне разнообразие, защото цените, за които писа honey13 са 50% от тези, които обявяват Касида и Кикиморско царство?

кльомба, имаше най-различни раници, чанти, торби, абе каквото ти дойде на ум. Като се качиш по безумната стълба, веднага в дясно има стелаж с въпросните Sponge Bob. До него са чантите и раниците за госпожици (сиреч в розово, червеникаво, май имаше и в бебешко синьо) Смътен спомен имам за  Witch, имаше и някакви с принцеси, май. Между другото и моето гардже е мома, и за нещастие - от тия, кипрещите се, какво да я правя - везничка е Shocked Но прецених, че една розова раница/чанта, доста би намалила вариантите за облекла, докато комбинацията синьо-жълто носи на всякакви цветове Laughing По-нататък са момчешките - черни и червени, така по спомен, де.

Друго, което ми е чудно - как така в сайтовете е по-скъпо, отколкото в магазаните newsm78 По цял свят е обратното. Отделно, специално Касида, взимат и 7лв. за доставка - къде го има това чудо???

Общи условия

Активация на акаунт