търся мнение за д-р Юнакова от клиникаЩерев

  • 9 001
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
здравейте  на всички!интересувам се от хубави и лоши мнения за д-р Юнакова .какво мислите за нея като лекар?

# 1
  • Мнения: 914
Аз съм ходила е дин път при нея да ми вземе секрет за изследване за микоплазми, защото моята докторка тогава я нямаше. Нито мога да се оплача, нито да я похваля, държа се съвсем нормално и професионално. Но от едно посещение не може да се прецени обективно, по- добре ще кажат тези, които са и редовни пациентки.

# 2
  • Мнения: 1 649
Росибоб,аз съм нейна пациентка.Посещавала съм я три пъти до сега.Мнението ми за нея : бързо взема решения,без да те пита за финансите,помни пациентките си,много общителна и се 4увстваш,сякаш се познавате от много време.Може да се разговаря с нея без да се притесняваш,4е ще те изреже преди да си се изказала.Абе готина е,като 4овек за професионални успехи не мога да коментирам.За пръв път ще правим ин витро при нея.Надявам се с положителен край.
Успех ти желая Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 6 302
И аз съм пациентка на д-р Юнакова от около година. Много съм доволна. На пръв поглед може да изглежда малко строга, но разбира от работата си. Търпелива, мила, отговаря на всички зададени й въпроси. Знам, че ходи по разни конгреси, симпозиуми и т.н., включително в чужбина. Вярвам, че тя е лекаря, който ще сбъдне моята мечта.

rosibob,желая ти успех!

# 4
  • Мнения: 58
Професионалист! Само при нея се чувствам спокойна. Много е точна, обстойно преглежда и следи бременността ми. По някакъв начин ме накара да й имам доверие.

# 5
  • Мнения: 1 622
Това е моят лекар!

Изключително доволна съм от нея, досега съм я препоръчала на 3 мои приятелки - всички са на моето мнение. Тя е един истински професионалист, който върши работата си без излишни емоции и вдъхва у пациентите си спокойствие и респект. Редом с д-р Стаменов и д-р Владимиров, тя беше човекът от клиника Щерев, който взе участие в протестите декември м. 2008 пред НДК за учредяването на Фонда за асистирана репродукция!  newsm10
От ноември 2008 съм в клиника Щерев, респективно при нея, а резултатът е положителен от първо успешно ИКСИ! Убедена съм, че успехът ни е общ и е плод на взаимното доверие и "екипна работа"  Grinning.



# 6
  • София
  • Мнения: 4 884
И аз съм нейна пациентка,засега няма бебе,но я харесвам.Допада ми това,че обяснява подробно винаги и обича да съгласува с пациентите си дадено нейно решение.Прегледите при нея са ясни и бързи,няма празни приказки,които да те бавят,говори се по същество.Мога да каза,че сравнително адекватно е подходила към случая ми.Наистина помни пациентите си,нищо че на пръв поглед изглежда малко студена,иначе е с приветлив характер и внася спокойствие.Никога не е ме юркала да правим АРТ процедури,докато не стана ясно,че трябва да се стигне дотам.Не веднъж ми е казвала,че еди кое си излседване е скъпо,т.е. мога да кажа,че се съобразява с финансовите ни средства.Даже в един цикъл със стимулация,в който накрая направих киста и въобще не се стигна до бебеправене,не ми взе лев за проследяване на ултразвук,които бяха общо 4 прегледа.

# 7
  • Мнения: 453
Аз също съм нейна пациентка от началото на годината. Първото ми впечатление от нея ме накара да мисля, че съм попаднала на точното място, на точния лекар. Наистина точно и ясно обяснява, без да се лигави с пациентите си, била съм и при такива доктори. От първия преглед изрази съмнение за септум в матката, който се потвърди след последвалата цветна снимка. Защо нито един от докторите преди това не успя да види за какво става въпрос..

# 8
  • Мнения: 1 768
Бях за кратко неин пациент в края на 2007 и началото на 2008г. Скапа ме още в самото начало с изказване , че съм за донорска яйцеклетка. Консултирах се със Щерев. Той ми назначи изследване , след което ме следеше лично повече от месец. Когато стимулацията тръгна добре продължих да ходя пак в тази клиника , но при Александров. За съжаление и трите ми опита при тях бяха не успешни.Успях обаче от раз в друга клиника .

Общи условия

Активация на акаунт