И ние се кърмим вече 2 годинки!

  • 1 450
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 638
Не мога да не се похваля, защото съм и двойно горда - наред с втория рожден ден с моите девойки празнуваме и 2 годинки кърмене!
Честно казано не вярвах, че ще стигнем дотук. А всъщност знае ли някой и докъде ще я откараме  Simple Smile Благодаря ви много за съветите и подкрепата, когато се е налагало и желая на всички "двойни" и "единични" мами да могат да изпитат същото щастие от кърменето както нас трите!  Heart Eyes

Ето ни сутринта на рождения ни ден:



И в самото начало  Simple Smile:



Единствената разлика е, че след 2 години главичките са надраснали гърдите по размер  Wink

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Честит рожден ден на девойките и честито и на теб за успеха ти!  bouquet
 Flutter



# 2
  • Мнения: 4 970
Наистина имаш повод да се гордееш! Честит празник и на трите ви!  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 521
Браво на теб  bouquetНаистина много ти се радвам Flowers Bouquet
Аз не докарах и до втория рожден ден.Моето кърмаче го отбих преди 1 месец почти,ама още не е забравил за цок.Присеща се отвреме-навреме Simple Smile
Честит рожден ден на твоите кукли и   bouquetза мама.

# 4
  • Мнения: 362
Честит празник и от мен!2 години кърмене,и то на 2 деца,си е наистина повод за гордост!  bouquet

# 5
  • Мнения: 529
Честит празник и от мен!2 години кърмене,и то на 2 деца,си е наистина повод за гордост!  bouquet
  bouquet

# 6
  • Мнения: 133
Наистина много вдъхновяващо!!! Честит двоен празник   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 219
Честит Рожден Ден на двете големи кърамачета и на теб-Горда мама  bouquet Heart EyesПожелавам ви все така да продължавате и след 2 години пак да се похвалиш тук Hug bowuu

# 8
  • Мнения: 2 401
Честито на порасналите кърмачета! Снимките са  просто невероятни! Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 4 301
Хе-хе, браво!  Simple Smile Две кърмачета, двойно повече въображение в организацията.
Страхотни снимки, да са ти живи и здрави дечицата!

# 10
  • Мнения: 3 638
Благодаря за милите думи!  Hug

Пожелавам ви все така да продължавате и след 2 години пак да се похвалиш тук Hug bowuu

Хи-хи, тогава наистина ще трябва да тичам да ги кърмя в голямото междучасие, че тук тръгват на училище 4-годишни  Joy

# 11
  • Мнения: 381
 smile3501 браво и честито да са ти са живи и здрави малките буби  Peace

# 12
  • Мнения: 2 818
Честит рожден ден на прекрасните ти госпожици! Simple Smile Нека около тях има радост и вълшебства!  Hug
И едно силно Браво! за 2х2 години кърмене!  Grinning Hug

# 13
  • Мнения: 5 713
Честит Рожден Ден на двете кукли! Да са живи и здрави!   bouquet
А на теб едно голямо Браво!  Hug

# 14
  • Мнения: 1 725
Честит рожден ден на принцесите ти! 2 години дружно сукане - ами точно като принцески си ги гледаш, да им завиди човек!  Heart Eyes  Малко позакъснях, но не се стърпях - аз и друг път съм ти изказвала възхищението си, но сега с тези снимки съвсем се трогнах.  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт