Feеl Unique вече доставя и в България!

  • 48 780
  • 742
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 971
Момичета, ако сте фенове на Ягодка като магазин за козметика и парфюми, почакайте само да видите какви цени има Feel Unique!  Laughing

По съществото си покрива диапазона продукти на Strawberrynet - бяла и цветна козметика, парфюми, но има и много повече неща! И най-важното - доставката на всичко, включително и парфюмите, е безплатна и супер бърза. А, и сайтът, т.е. магазинът е базиран в Англия така че няма каквито и да било притеснения за мита и т.н.

Ето малко повече за Feel Unique, ето го и самия магазин, а ето ги и актуалните промоции

Остава само да ....


Искам да добавя, че когато преди известно време попаднах на този сайт и видях написаното Free worldwide delivery много се зарадвах, но се оказа, че България я няма сред страните за доставка  Twisted Evil

След серия писма, мои и на други българи които искат да пазаруват оттам, в началото на седмицата получих уведомително писмо че вече доставят. България е сред страните за доставка и аз вече пуснах поръчка - чакам я всеки момент  Hug

Изводът е - ако видите хубав магазин който не доставя до България пишете му с молба да разгледа възможността да доставя, или пък ми пишете лично и аз се наемам да пиша.

Последна редакция: ср, 19 авг 2009, 11:33 от Finty

# 1
  • pomorie
  • Мнения: 848
супер Hug мерси мила

# 2
  • Мнения: 1 095
Благодаря   bouquet

# 3
  • Мнения: 14 489
супер!
благодаря! Grinning

# 4
  • Мнения: 183
   bouquet  Благодаря за ценната информация   bouquet
Вече направих първата си поръчка.  Mr. Green

Последна редакция: ср, 19 авг 2009, 21:21 от *~Miss~*

# 5
  • Мнения: 1 464
Супер,и аз ще гледкам сега  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 028
Баси събрах куп козметика,парфюми,цапала и плескала,но винаги може и още Mr. Green

# 7
  • Мнения: 65
Нямате милост! Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 544
Не,наистина е безмилостно!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 4 699
Прекрасен сайт! Благодарности, Finty!  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 971
Момичета, а на мен знаете ли какво ми е, аз повечето ги изпитвам на свой гръб  Laughing
Чакам всеки момент пратката и нямам търпение вече Hug

За този сайт разбрах от приятелка от Англия, тя е много доволна, така че може да се каже че имам потвърждение че магазинът е изпитан и коректен Peace

# 11
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Направо ме е яд на себе си! Много съм смотана. Миналата седмица се изръсих куп пари за продукти на Тиги и сега като им гледам цените в този сайт напров сърцето ме боли  Twisted Evil #Cussing out

# 12
  • София
  • Мнения: 3 988
айде и аз при вас!

# 13
  • Мнения: 368
колко лири е доставката до БГ

# 14
  • Мнения: 183
Безплатна е  Peace

Общи условия

Активация на акаунт