Някой играе ли FarmVille?

  • 58 857
  • 881
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 0
И аз играя играта и си търся нови съседи Grinning Можете да ме намерите с този имейл- адрес: mka900@gmail.com.

Добавих вече Jilda, .::Перличка::.  и микки за съседи и чакам да ме одобрят Grinning
С този мейл не мога да те намеря  newsm78

Нито пък аз Sad
Иначе можете да ме търсети на august26.virgo@yahoo.com, Antonia Ilieva. Имам над 50 съседа, но съм голяма фенка на играта и не ми стигат  Joy

# 196
  • London
  • Мнения: 292
Kally May ,
видя ли белите крави за осиновяване?
Днес, трима от съседите ми имаха за осиновяване. Joy
Направо тези програмисти ми направиха мозъка на дъвка, вече не знам на очите си ли да вярвам или какво.
И пак да се оплача, при поредната панделка този път получих сума, но нямаше подарък.

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ КОИТО ДНЕС ИМАТ ПРАЗНИК.  bouquet
ЧЕСТИТО И НА МОЯ ГРАД.

# 197
  • Мнения: 1 550
И аз играя играта и си търся нови съседи Grinning Можете да ме намерите с този имейл- адрес: mka900@gmail.com.

Добавих вече Jilda, .::Перличка::.  и микки за съседи и чакам да ме одобрят Grinning
С този мейл не мога да те намеря  newsm78

Да не сте включили и точката след имейл адреса  Grinning
Има няколко Милени (доста сме) и имат и същата фамилия и за това дадох имейл адрес.

Аз добавих още ToniaIT, jivaka и Stanislava Kirilova Grinning

# 198
  • София
  • Мнения: 4 899
Kally May ,
видя ли белите крави за осиновяване?

Видях ги  hahaha ! Луда работа (крава) !
Не им обръщам внимание, защото аз имам вече толкова много, че нямам къде да ги слагам! Сега си чакам 7-то лебедче и ако не пуснат някое ново животно, хич и няма да осиновявам.

tony_t, нищо лично към теб, мила, но съм толкова претрупана, че едва смогвам със сегашната си бройка (60). И затова не съм си дала Е-мейла. Аз освен тази игра играя още десетина и като седна на компа, докато нахраня кученцата, рибките, кончето, ожъна и засея навсякъде, те минали 3 часа поне. А и форумът чета редовно, та да съм в час и въобще съм ...   animal037 !
Но много ви се радвам отстрани на всички, да знаете  Hug !

# 199
  • Мнения: 39
МОМИЧЕТА САМО ДА ВИ КАЖА, ЧЕ ВИДЯХ ФЕРМА НА 70-ТО НИВО И ИМАШЕ КЪЩА С БАСЕИН. съжелявам за капслока, но не съм видяла, че съм с големи букви, а не ми се преписва. та явно новите къщи ще се появят в по горните нива аз съм 29

# 200
  • София
  • Мнения: 4 899
airgirls, тази къща сигурно е на някой спамер, защото играта има засега 50 нива и най-голямата къща е Вилата, която е видима за всички нива, но се отключва за купуване чак на 34-то. Не е възможно някой да е стигнал до 70-то ниво, дори и ако го имаше, защото играта е сравнително от скоро и при темповете на сеене, жънене и печелене на пари, не може да се стигне дотам!

# 201
  • Варна
  • Мнения: 117
да и аз я видях тая къща , но явно ще е за 70 ниво, някои програмист си прави шега с нас Simple SmileSimple Smile все пак стимул трябва да има.Хайде чакаме да стане утре да видим новостите!!!

# 202
  • London
  • Мнения: 292
Moже ли да качите една снимка и ние да видим?

# 203
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045


Eто я прословутата вила с басеин. Във форума им пише, че това е стария вариант на вилата, после са го променили и вече е този, който имаме всички. А на снимката ясно се вижда, че играчът има 27 158 точки.

# 204
  • London
  • Мнения: 292
Ахааааааа,
не стига, че има тази вила,ами и три орнжерии.
КАк ли е събрал толкова пари, аз съм само 28-мо ниво и цял ден копая, и дървета и животни. #Crazy #Crazy #Crazy

# 205
  • София
  • Мнения: 4 899
А на снимката ясно се вижда, че играчът има 27 158 точки.

Е това е абсолютен чийтър (човек, който мами!!!). Аз съм на 34-то ниво с 86,385 точки и още не съм събрала пари за Вилата, а копам постоянно. Фермата ми е доста голяма, имам предвид като брой лехи, така че няма как да стане тая работа на картинката по легалния начин на игра  Naughty !

# 206
  • Мнения: 1 248
Аз пък нямам 34 ниво, но от доста време имам 1 000 000 пари Peace Даже преди няколко дни похарчих 250 000 за една къщичка, и сега гледам че пак имам малко над милион Grinning

Последна редакция: чт, 17 сеп 2009, 18:28 от tony_t

# 207
  • Варна
  • Мнения: 117
реално може да имаш 1 000 000, но не купуваш нищо като сгради, а само сееш и фермата ти сигурно е само в култури без нищо друго, така става  Laughing

# 208
  • Мнения: 1 248
реално може да имаш 1 000 000, но не купуваш нищо като сгради, а само сееш и фермата ти сигурно е само в култури без нищо друго, така става  Laughing
Напротив, ти си ми комшийка даже, виж сама. Имам и парник, и къщи... Дори продадох онзиден едната стара къща и купих нова. Имам я старата в албума ми със снимки Peace

# 209
  • Варна
  • Мнения: 117
ок не споря, но аз така си мисля, трудно се събират пари!

Общи условия

Активация на акаунт