Почитатели на Майкъл Джексън 8 - KEEP THE FAITH

  • 22 016
  • 590
  •   1
Отговори
# 1
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540



Ако я повикаш високо,
ще я откриеш ли някъде вътре
в сърцето си, където вече си се предал?
За да се оправдаеш с нея?
И ти можеш да кажеш думите,
така, както ги разбираш.
Но силата е в това да вярваш.

Така, че дай си шанс!

Защото можеш да изкачиш и най-високата планина,
можеш да преплуваш и най-дълбокото море.
Всичко, от което се нуждаеш, за да го постигнеш
е да го желаеш силно!
И от малко самочувствие!

Така, че запази вярата си!

Не позволявай на никого да те сломи!
Трябва сам да знаеш, кога си поел на прав път.
Да вдигнеш мечтите си от земята.

Така, че запази вярата си !

Защото просто е въпрос на време,
докато постигнеш успех, докато спечелиш.
Вярвяй в себе си, независимо от всичко.
Ти можеш да бъдеш победител,
но трябва да имаш вяра!

Пази вярата си, братле! Ти я имаш !

И когато мислиш за вярата,
това кара ли те да се чувстваш като у дома?
За място, за което можеш само да мечтаеш,
когато си съвсем сам ?
И ти можеш да го почувстваш,
независимо от обстоятелствата.
Силата е в това да вярваш.

Така, че дай си шанс!

Знам, че можеш да преплуваш през водата.
Да се носиш в небето.
Всеки един път, по който поемеш, може да те отведе там,
ако просто опиташ.

Така, че запази вярата си !

Последна редакция: нд, 23 авг 2009, 12:15 от kloi

# 2
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Клои smile3501-и дано да ЗАПАЗИМ ВЯРАТА в доброто,така,както Майкъл ни е учил!!!

Последна редакция: нд, 23 авг 2009, 12:25 от zdravka77

# 3
  • Мнения: 1 666
Като да не повярваш, ще се вредя на първа страница!
Клои,   bouquet

Вики, направо си представих изумлението на бабата, когато си се разревала! Станало е цветен филм! Евала на жената!(това свекърва ти ли би трябвало да е, боже, какви свекърви имало на тоя свят)

# 4
  • Мнения: 16
Честита темичка   bouquet

Как и на мен ми се иска да дойда на това ретро парти не е истина  Sad ДиДжея фен на Майкъл, цяла вечер само песни на Майкъл, кой знае колко народ ще се изсипе - пак фенове, мултимедията - с Майкъл, сигурно ще има и хора с ръкавици, ленти или тениски... абе идилия!

Това с попа и аз го гледах оня ден за концерта на Мадона. Имаше две жени в студиото и попа, ама двечките направо му разказаха играта.  Laughing Едната беше бая разпалена по темата Laughing Общо взето попа не каза нищо съществено, само вкарваше неща от рода, че сегашната младеж е греховна и разни такива. Разкаваше някаква случка като влязъл в един магазин и едно малко дете казало на майка си "мамо, мамо, виж магьосник" и той му купил шоколад или някакво друго сладко нещо  Rolling Eyes Само не разбрах какво е общото това с концерта на Мадона и защо го разказва ама айде..

На мен също ми е много трудно - лягам и ставам с мисълта за Майкъл. Много ми е гадно като се сетя каква нежна душа със чисти помисли през какви перипетии е преминала, по вина на други и накрая да си отиде така незаслужено - жестоко е просто. Sad Постоянно мисля разни работи свързани с Майкъл, не мога да свърша една работа за 5 стотинки вкъщи. Не знам как ще я карам занапред.

Вики, това е много мило, което разказваш. Wink

Между другото от доста време си мисля къде се изгубиха Смарайда, Аurorа, kiara, ... и още, съжалявам не помня имената на всички, защото обикновено чета постовете, а не от кого са написани. :S Sad

Вчера бяхте много тихи в темата, дано само не е затишие пред буря  Confused Аз се побърках да се тревожа къде сте, защо не пишете и т.н.  Laughing Е, наприказвах се... засега.  Peace Hug

# 5
  • Мнения: 4 195
kloi БЛАГОДАРЯ
аз смятам да ида на партито - точо тогава се връщам от командировка и ще пропусна сигурно събирането през деня.
Моля който ще ходи от София да ми пише на ЛС и да остави телефон да не съм сама, моляяяяяяяяяя

# 6
  • Мнения: 1 182
Честита нова тема! Hug

# 7
  • Мнения: 7
Страхотна нова тема! smile3525 Моля някоя софиянка да ми каже къде точно беше клуб СОЛО?  bouquet

# 8
  • Мнения: 16
На 29-ти пред Народния театър от 13:00 часа ще има събиране на фенове.  Peace

# 9
  • Мнения: 459
Няма ли някаква информация и за Варна.... нещо много тихо ми се струва тук...  newsm78

Kloi, благодаря ти, мила!   bouquet

# 10
  • Мнения: 80
Клои,благодаря за новата тема,миличка!Страхотна както винаги.

Тези очи ме разбиват...

Последна редакция: нд, 23 авг 2009, 14:20 от liliyyy

# 11
# 12
  • Мнения: 439
Kлои,прекрасна нова тема,благодаря ти bouquet
записвам се с това


                                                           Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts


liliyyy,благодаря безкрайно много за концертите в Мюнхен и Йокохама,които даде в миналата тема bouquet Hug

# 13
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Аааааbella не с лошото Wink Това е много любим период на BAD

# 14
  • Мнения: 80
liliyyy,благодаря безкрайно много за концертите в Мюнхен и Йокохама,които даде в миналата тема bouquet Hug

За нищо.Гледа ли нещо вече.Много обичам Мюнхен,защото му личи,че е на кеф и се раздава до последно.А за Йокохама нямам думи.Там си пее на живо и...

Заради уикенда ли е такава пустош тук или???

Общи условия

Активация на акаунт