Въпрос за прощъпулник

  • 1 576
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 857
Здравейте, въпроа ми е носят ли се някакви подаръци на детето на прощъпуник.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 034
На Димана всички й подариха и ние също носим! Всъщност не върви да отидеш с празни ръце, нали? Аз винаги нося подаръци на гости при детенце!

# 2
  • Мнения: 9 776
Някаква играчка, подходяща книжка, ей такива неща. Може и дрешка също.

# 3
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 900
Не знам да има някаква традиция, в смисъл, нещо специфично да се подарява, но на нас са ни носили и аз вингаги съм носила. Подарявала съм играчки и дрешки - понякога майката ми е казвала, че имат нужда от нещо или просто аз решавам какво да взема.

# 4
  • Мнения: 857
а пари може ли че не съм му купила нищо

# 5
  • Мнения: 9 776
а пари може ли че не съм му купила нищо

Всичко може Peace.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 777
Копвам си поста от друг подфорум,явно темата ти е дублирана.

Мисля, че е редно.Още повече, че си кума. Виждала съм много подходящи за случая музикални пътечки, който свирят, когато детето стъпва отгоре и така го стимулират да върви напред.

# 7
  • Мнения: 9 472
Цитат
Мисля, че е редно.Още повече, че си кума.

Щом си кума е задулжително да занесеш нещо.Някак си неловко бих се почувствала да отида с празни ръце.

# 8
  • Мнения: 753
Аз съм чела, че не се носят по случй това, че е проходило.
Роднините, които не го бяха виждали, носеха, но ги нарекохме проето ей така Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 237
Донесоха на нас и ние сме носили.Няма как да отида с празни ръце.

# 10
  • Мнения: 2 521
Чувала съм,че на прощъпулник се купуват обувки.
Обаче това аз не съм го спазвала никога.Все пак на чуждо дете не можеш да уцелиш размера,а и майката може да не ги хареса.Винаги подарявам играчка в такива случаи.Така няма начин да сбъркаш в избора Wink
Уолкър е добър вариант за подарък за този случай Peace.

# 11
  • Мнения: 4 302
Разбира се, може ли пък без нищо да отидеш? Някаква играчка, дрешка, пари, няма значение - жестът е важен.
Отделно, че при малко дете никога не ходя с празни ръце, така са ме възпитали.

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Естествено, че трябва да занесеш нещо Simple Smile Празникът е на детето, направи му подарък лично на него, ден му е тогава.Едва ли ще разбере, че си дала пари и ще се зарадва.

# 13
  • Мнения: 1 372
Според мен е хубаво да се занесе някаква играчка на детето.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 079
На прощъпулник виж не са ни канили. И нашият, и на повечето познати и приятели с бебчета са се празнували в тесен семеен кръг. Без гости. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт