На море в Турция - all inclusive, тема 8

  • 92 607
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 710
БИМБА, не се притеснявайте. И двата пъти пристигнахме доста рано в хотела, но след като отидохме на рецепцията, оттам веднага ни сложиха гривничките, а багажа си го оставихме в багажното помещение. Даже някои от групата пиха по едно кафе, закусиха, облякоха си банските ...и право в Аквапарка  Laughing

Бимба, аз те съветвам изрично да попиташ в агенцията, с която ще пътувате, дали преди настаняването всичко се заплаща, защото може да се е сменила политиката на хотела от миналата година, а и нищо чудно това да важи само за българи. Има хотели с подобна практика, така че това няма да е изключение. Но все пак вие ще пътувате с кола и ще сте господари на времето си, така че няма да ви е проблем да планирате пристигането. Simple Smile

# 736
  • Мнения: 10 788
Гнидка,
аз съм била само на екскурзия до Троя и Дяволската стъпка. Много ми хареса, спокойно е, дълги пясъчни плажове, много островчета, безкрайни хълмове с маслини.
Айвалък е малък курортен град, хотелите са скромни в сравнение с тези в Кушадасъ. За началото на юни ми дадоха цена за 2 възрастни = дете на 4г. 700лв за all incl. със собствен транспорт. С техен е със 80лв повече.

Една мацка от форума е била миналата година - verabel, писах й на лични, дано не се сърди, че поствам част от инфото й:
" Хотел Berk Chalet  ” 4 с Офис шанс 95. Ето оферта на същата агенция за тази година. http://bultourism.com/?menu=8&id=5739.
Цената на почивката беше 500лв/ човек. пътуването с автобуса е доста - 16 часа. Разходка с корабче 20лв/човек. Разходката е цял ден. Включва риба и салата и хляб колкото можеш да изядеш - много. Пиенето се плащаше отделно. Бирата и ракията бяха по 5 лири / 0,97лв= 1 лира беше курса по който обменихме пари в София/. До самия град Айвалък, защото хотела беше на 7км /ако не се лъжа/ от него има автобусчета. Не си спомням цената им, но не бяха много евтини /спрямо нашия градски транспорт /май 3,5 в посока на човек, но не съм сигурна/. Предлагаха и други екскурзии, но не сме се записвали.
Общо взето е това. Не беше лошо, а и хранат е доста, когато е "ол инклузив", но пък алкохола им е доста скъп и затова е добре да е включен в офертата."

# 737
  • Мнения: 479
zigizagi, благодаря за бързия отговор  Hug

Много добре ми звучи, както го описваш  Grinning Наистина прави впечатление, че е по-скромно, но на мен това не ми пречи.

За хотела, който цитирах, от агенцията ми дадоха цена от 844 за 2 двама възрастни с дете за all incl. със собствен транспорт за записване до края на май.

# 738
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Момичета, хайде на  НОВАТА ТЕМА . Ако имате някакви възражени и коментари, казвайте да поправям докато е време Laughing .

Общи условия

Активация на акаунт