Да отслабнем докато спим.....

  • 56 403
  • 726
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте на всички.... Wink,бих искала да отворя една нова "стара" тема да отслабването.....  Blush!!! На 13 септември приключвам с 90 дневната диета и смело мога да кажа,че съм със 17 кг надолу,но от няколко дни се опитвам да открия повече материал в  интернет за книгата " Да отслабнем докато спим"Струва ми ,че ще има голям ефект,но не мога да намеря по-подробна информация за начина на хранене.Самата книга струва около 32 лв.а аз немога да си позволя тази сума в момента.Бих искала да помоля някой от Вас ,ако има повече информеция по въпроса или е чел книгата да ми каже за какво става въпрос или ако знае някакъв линк за изтегляне на книгата от интернет нека да пише тук!Поздрави и благодарности!

# 1
  • Мнения: 1 432
Набързо ще драсна.....
Ставаше въпрос за това ,че ве4ер трябва да ядем само белтъци ,който през ноща ще свършат добра работа.Simple Smile Справка направи с Дюкан:)

# 2
  • Мнения: 0
Книгата я имам на Немски в .pdf формат.  Ще ти прятя линк на лично същбщение за да си я свалиш и да я разгледаш по-подробно. Незнам дали говориш или четеш немски, но има пояснения, графики, таблици и дори упражнения, които можеш да разучиш поне да се запознаеш със съдържанието на книгата и да прецениш дали си струва. На български изданието наистина е доста скъпо за това, което е. Пиши после отзук, да знам дали не съм я подценила. Wink

Последна редакция: нд, 13 сеп 2009, 10:23 от vaninavoice

# 3
  • Мнения: 25
Искренно много ти благодаря....  bouquet

# 4
  • Мнения: 0
Моля, моля. Ама да не забравиш да се произнесеш и ти по въпроса.  Crazy

# 5
  • Мнения: 93
и аз искам линк към книгата,няма значение на какъв език е,имам преводачка

# 6
  • Мнения: 2
И на мен пратете ако може. Зная горе-долу добре немски, така че не е проблем.

# 7
  • Мнения: 0
Момичета, пратих ви я преди малко.
Ако стане обаче голям интерес, ще трябва да питаме някой модератор или админ какво да правя?  Praynig
Че над 20 лични съобщения ще ми станат множко да пращам.
 Wink
Леко мързел си падам...

# 8
  • София-Варна
  • Мнения: 119
maranta74,поздравлния за постигнатия резултат!Искам да те попитам,еднократно ли си приложила 90 дневната или ...Да я почвам и аз от утре!

Последна редакция: пн, 14 сеп 2009, 00:18 от ninkata1

# 9
  • Мнения: 42
Здравейте,аз живея в Германия и имам книгата,както и съм и последовател сега,след като с Дюкан смъкнах 45 кила.Мога да ви кажа с няколко думи какъв е принципа.
Значи , Д-р.Папе залага на производството на инсулина на панкреаса,който е виновника за нашите килограми и на биологичният ни часовник.Няма да влизам в подробности относно физиологията ни и какво се случва когато хапнем някоя друга вафличка между храненията ни,а ще ви кажа какъв е принципа на хранене според Папе,който лично аз вмъквам в третата ми дюканска фаза,като обаче не изневерявам на дюканските закони.
Сутрин - закусва се само въглехидрати без никакви белтъчни.Пример - 2 филийки намзани с мармалад и чаша чай или кафе.Значи никакво мляко,сирене,салам,месце и пр.
Обяд - разрешено е да се хапва доволно всичко каквото ти се хапва без ограничения,като той препоръчва и някакъв малък десерт непосредствено след обяда-задоволяване на нуждата ни от сладко
Вечеря - само белтъчни и салта .Пример - парче риба със салата с малко зехтин или парче пиле със салата без ниакви въглехидрати.
Храненията трябва да са само 3 за деня,като между храненията трябва да има 5-6 часа разлика без никакво ядене.Разрешено е само вода или чай без захар във времето между храненията.препоръчва се също да се храним до като се заситим за да нямаме глад във междухраненията.
Това е в общи линии и ефекта е наистина поразителен ако се спазва стриктно

# 10
  • Мнения: 42
С една дума:

Закуска - въглехидрати
5-6 часа пауза - само вода или чай
Обяд - въглехидрати+белтъчни +мазнини (ограничени)
5-6 часа пауза - само вода или чай
Вечеря - протеини + салата

Желая ви успех и ако имате въпроси с удоволствие бих ви отговорила Hug

# 11
  • Мнения: 0
Страхотно резюме, Wag! Мерси много.
Туко що ни спести доста уроци по немски! Laughing

# 12
  • Мнения: 303
maranta74,поздравлния за постигнатия резултат!И?!скам да те попитам,еднократно ли си приложила 90 дневната или ...Да я почвам и аз от утре
Поздравления и от мен! И аз искам за попитам същото?

# 13
  • Мнения: 444
А плодовете кога се ядат? Предполагам за закуска и обяд може.

# 14
  • Мнения: 240
а кафето забранено ли е? Blush

Общи условия

Активация на акаунт